Sign in to follow this  
Southern Star

Cistiti za kucom ili ne (na izlozbama)?

Recommended Posts

Guest KatPaws

:lol: Jao...evo bas sam se slatko ismejala. Znaci... od sad pod obavezne rekvizite koji se nose na izlozbu, dodacemo i - metle! LMAO!! :hahahahahaha:

E salu na stranu, istina je da se psima desava da se unerede od uzbudjenja. Vidjala sam mnoge vlasnike da skupljaju izmet od svog psa kad im se to desi u ringu (a desava se to i u "Best In Show" ringu! ccc), al moram da priznam da nesto ne secam da sam videla da neko brise kad mu se pas upiski u ringu. :-k

Svi moji psi koje sam izlagala (davnooooo) nisu nikad hteli da piske naprimer kad ih izvedemo ispred hale u travicu. Secam se jednom kad smo isli na izlozbu cak u Kragujevac, da mi je jedna zenka trpela i nije nista htela da radi sve dok se nismo vratili kuci. Onda se olaksala u travicu ispred njene zgrade. Ma psi su bas nekad cudni. :00

Srecno svima sutra na izlozbi! :beer:

Nikola mislim da si malo pregrub i bespotrebno ofanzivan. Takodje pravis od jednog konkretnog malog problema, apstraktni i enormni. Ne znam u cemu je tvoj problem, ali rjesavaj ga sto prije.

Ja mislim da je Bojana trebala da obrise "stetu", ali da se sama ponudi, a ne da joj NEKO naredi.

Kada ti neko naredi pred ne znam koliko ljudi da nesto uradis, to znaci javno ponizenje. U tom slucaju ja bih kategoricno odbila da obrisem nanesenu "stetu".

Bojana uopste nije trebala da obrise ono sto je njen pas ucinio, buduci da je citava situacija poprimila formu javnog ponizenja i naredbe. Pozvala bih cistacice, cak se ponudila da platim licno, ali bih cvrsto odbijala da uzmem posao "u svoje ruke" i to bih dala do znanja sudiji. Naravno, rekla bih mu i zasto odbijam da izvrsim njegovu "naredbu". Ocigledno da dugo vremena radi sa psima, pa je navikao i ljudima da naredjuje.

P.S Bojanice, svaka cast na tituli koju je osvojio tvoj pas :) Imas pravo, nije lose za jednu "popisulju" ;) Svaka cast na opasci =D>

:hahahahahaha: Dobro ste me nasmijali i uljepsali mi dan, posto sam se s jutarnje setnje po tmurnom vremenu vratila u polu smrznutom stanju :wink:

I kod mene se pojavila ta dilema jer su u poslednje vreme poceli naglasavati kako mora svak vlastnik pocistiti za svojim psom ako se uneredi. Obicno je bilo tako, da je to stvar organizatora i mora imati grupu ljudi koja brine o cistoci izlozbenog prostora bio to ring ili prostor oko ringa.

Naravno je moja briga, da psa pripremim te da ga istrcim prije ulaska na izlozbu i da ga vise puta izvedem van kako bi mogao obaviti potrebu. Ali ako se ipak slucajno dogodi k015.gif ili nema prostora gdje bi psa mogao izvesti na nuzdu, onda je stvar organizatora, da to pocisti.

Pa dobro, na kraju krajeva dosla sam izlagati psa (sto nije dzabe) a ne na obuku za cistacice.

Ja mislim da je Bojana trebala da obrise ...

Bojana uopste nije trebala da obrise...

Po Bontonu uvijek se treba sam ponuditi popraviti odredjenu 'stetu' ukoliko smo mi uzrok odredjene neprijatnosti. Ali to je Bonton, kako bi ti to znao

Bansh ,da li ste uvek ovako neodluДЌni?

U ДЌemu je VaЕЎ problem?

"Vasa" nesvjesna projekcije ? I ako izvadis pola recenice (ne ni recenicu) iz konteksta, onda ispada da jesam "uvijek tako neodlucna". Sacuvaj manipulacije za one manje obrazovane ;)

Nego =;

Ej narode,

mislim da nema potrebe da se dizu bilo kakve tenzije [-o

Opustite se pobogu - samo razgovaramo i svako ima pravo na svoje misljenje.

Meni je ova tema super - jos samo da smislim sta umjesto metle/krpe da preporucim i posaljem Nikoli jer je rekao da krpa i kofa ne pomazu :beeeee:

No kada bolje razmislim, ja cu pokusati da mu nadjem kakvu francusku stariju damu, da je mazi i pazi dok ne umre :danger: i onda mu fino ostane zaostavshtina i eto - Nikola se obezbjedio za zivota :car: (ovo je Nikola u crvenom ferariju :))) )

A francuske dame (posebno starije) su VRLOOOOOOOOOOOOOO zahtjevne, :bumbum: imaju po nekoliko pasa koje vole vise od samih sebe :heart: i za kojima ce Nikola zasigurno morati da cisti ukoliko hoce da mu ostane zaostavshtina :D

Znaci - chishcenje i van izlozbe i na izlozbi - pa ce onda Nikola da nama pise ovde sa parolom :help: i jos da zahvaljuje Danieli sto mu je preporucila tako dobru krpu za brisanje

pa ti ga vidi sada - brisati ili ne brisati - tj chistiti ili ne chistiti -

zavisi od motiva i cilja :hahahahahaha:

zivjeli vi meni svi

:D

:baby:

Jako sam srećan i počastvovan, što je toliko puno ženskog sveta počelo da brine o meni!!!

Petite, mlaД‘u, mlaД‘u...

A ako hoces mladju :heart: - onda ces morati da chistish i za njom :witch: i za njenim mnogobrojnim kucama :moody: pa ti ga sada vidi. A posto pomenute mladje (posebno francuskinje) su mnogooooooooo zahtjevne :-({|= u svakom pogledu - ti razmisli da li bi se snashao - :hehe:

A da se vrnem temi - eto KatPaws postavila slikicu kao dokaz olaksavanja u BIS ringu :? - i sta smatrate - ko da ochisti :?: :lol:

pozdravchici

:D

:baby:

La theme devient asseez merdeВґ.

Je resiste, et les reponses Je presente uterais aux personnes plus conncienseuses et et plus educatives et grandes connaisseurs du Bon-tone.

ps:Attention ou` marches tu!!!

Petite, trouve la sulemant, l` autreВґ chose cВґest mon souccis.