Recommended Posts

Upravo sam pročitao glasilo Lovačkog saveza Slovenije Lovec za mesec februar...

Bolje reći pregledao strane. Kad tamo tvoje ime i izveštaj sa HZP-a (ako sam dobro napisao )

Pogledam još jednom , vidim ti si na slici nema greške . Dakle kad ti takvo glasilo objavi ime i plasman ti si se

dobro vinuo u visinu......

p. s Preko te znaju kao Bogdanoviča

Pozdrav za moga prijatelja Nemanju

Evo ovako ; Ideš na sajt Lovska zveza Slovenije pa na glavnom meniju imaš glasilo Lovec i tu biraš godinu ,

Ima za nekoloko godina arhiva . Naravno ti odabereš 2011 ,klikneš na sliku broja za februar mesec .

To je u PDF formatu i tu klikneš i to je to vrh brate što bi rekli ....Uživaš . Kinologija je na kraju lista.

Ja uvek novine uvek čitam naopačke tj. odpozadi , valjda zato što sam iz Srema. ha,ha

Jeli ....jesi li ti to meni skratio prezime za Jedno slovo ( J ) ili me to samo ...... ?

Pazi prijatelju kad me zivo zanima kako ce da radi na prave sumske fazane u stoletnim Krivajskim sumama u kojima je jos grof Vojnic lovio :wink:

KREC :arrow: Ma neeebrini ti.To je zver :wink: Ma do vedi i tog tvog grofa 8) .

del Absinthium :arrow: Pozdrav.Izvini ta kuja sto markira (sto si postavio na temi NOD)dali je to "ono" stene sto si postavio davno..,znam da sam prokomentariso da je stene lepo?

Pa iskreno Tanja i nije neka lepotica(mada je ja vooolim :inlove:)ima ona mana..,e sad ovu drugu stranu,lovnu,tooo ce mo videti :wink: Mislim da ce opravdati svoje prezime.

A sto se tice parenja,s kim..,ima kade.Mada kada je rec o Sinisi nikada se ne zna... :wink:

Nemanj Vrbas :arrow: Svaka cast i lepa nema sta i evo dokaz da dobrom selekcijom i radom moze doci do rada i exterijera.

Ssutra slike od moje azdaje Aika ,bilo bi ranije ali me sin bojkotuje,prece mu devojcice :grin: