WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 9. deo

Recommended Posts

Evo jedan nas snimak, cisto da vidite kako to rade ovi mrsavi i lose selektovani psi !!!

Odlican,pravi dinamit.Pas po mom ukusu.

Ljudi pa zar niko ne zna da odgovori na pitanje za zute oci... ????? Siguran sam da bi simba imao po koju da kaze :) ili neko od momaka koji se isto dosta razumeju.... potrebno mi je da bi znao pri odabiru steneta kako da pronadjem sa zutim okicama :)))) a da nije redboy xD

Samo da kazem da je tema o pitovima extra,i super su slike kao i snimci,nisam na ovoj temi cesto moja tema je cane corso,u svakom slucaju pozdrav svima! PITOVI SU JEDNI OD NAJBOLJIH PASA PO MENI! POZZZZ 8) 8) 8) 8)

Evo jedan nas snimak, cisto da vidite kako to rade ovi mrsavi i lose selektovani psi !!!

Odlican,pravi dinamit.Pas po mom ukusu.

Mozda ti znas bolje ovog psa,mene na ovom snimku nista nije impresioniralo,kako neko rece igra gazde i psa

Ljudi pa zar niko ne zna da odgovori na pitanje za zute oci... ????? Siguran sam da bi simba imao po koju da kaze :) ili neko od momaka koji se isto dosta razumeju.... potrebno mi je da bi znao pri odabiru steneta kako da pronadjem sa zutim okicama :)))) a da nije redboy xD

Moj ker ima zute oci -mesanac hammod i domace kuje,moj drug ima zenku takodje zutih ociju http://pedigree.pitbullworld.org/pedigree.pl?command=pedigree&id=16528

kao i otac mog psa i njen je valjda uvezen iz SAD

Mozda ti znas bolje ovog psa,mene na ovom snimku nista nije impresioniralo,kako neko rece igra gazde i psa

Ne znam ga niti sam negde spomenuo da sam impresioniran ali volim suve,manje pitove,i pas sigurno ima potencijala da bude vrhunski atleta.

Okaci nam tvog psa da vidimo, svi pricaju a niko ne radi, pa jesi procitao naslov klipa ? sve ce ti se iz toga reci svaki dan tako pocinjemo !!!

Evo danas smo u vocnjaku skapirali macku ne moze da se odvoji pa reko da slikam kolko tolko utegnut :) ne vidi se sve na slikama bolje izgleda jos uzivo!!!

moskri-foto_17373018_17388530_18116533.jpg

moskri-foto_17373018_17388530_18116495.jpg

moskri-foto_17373018_17388530_18116539.jpg

Svaki komentar i kritiku prihvatam, ali me samo nervira sto svi pisu a ne pokazuju svoje pse nikad :S

Meni je on odlican, voli da radi a mlad je 12 meseci juce napunio :) i ovo je tek pocetak, i najvise volim sto znam poreklo mog psa imam papir i znam 100% da nije pareno ko zna sta !!!

Ne kazem da ne moze, ja sam zato i postavio da uporedimo ovo nije trening bio nego obican dan ko i svaki drugi to ne racunam kao trening. a mislim da je naslov vise nego jasno to opisao "APBT Moskri sasvim obican dan"

A ja se bar trudim radim nesto sa njim, jos je mlad i postepeno ga navikavam na rad.... Vec sam napisao sta mi je bitno i sta cenim kod mog psa... a najvaznije mi je da voli da radi !!!!

Eto ni meni tvoj pas na slikama ne izgleda top, al to je obicna slika "slikana obicnog dana" a mozda je on bomba nevidjena ;)

Ne znam ga niti sam negde spomenuo da sam impresioniran ali volim suve,manje pitove,i pas sigurno ima potencijala da bude vrhunski atleta.

Pas lepo izgleda,al mi je bilo cudno da sa jednog snimka donosis zakljucak da je pas pravi dinamit pa sam pomislio da ga znas,svaki pit ima potencijal da bude vrhunski atleta al nema svaki potencijal da bude vrhunski pit

Pas lepo izgleda,al mi je bilo cudno da sa jednog snimka donosis zakljucak da je pas pravi dinamit pa sam pomislio da ga znas,svaki pit ima potencijal da bude vrhunski atleta al nema svaki potencijal da bude vrhunski pit

Ima vala i to,svaki moze biti vrhunski ali zavisi sta podrazumevas pod pravi pit ?

Znas kako kazu lepota je u oku posmatraca !!!!

Ne kazem da ne moze, ja sam zato i postavio da uporedimo ovo nije trening bio nego obican dan ko i svaki drugi to ne racunam kao trening. a mislim da je naslov vise nego jasno to opisao "APBT Moskri sasvim obican dan"

A ja se bar trudim radim nesto sa njim, jos je mlad i postepeno ga navikavam na rad.... Vec sam napisao sta mi je bitno i sta cenim kod mog psa... a najvaznije mi je da voli da radi !!!!

Eto ni meni tvoj pas na slikama ne izgleda top, al to je obicna slika "slikana obicnog dana" a mozda je on bomba nevidjena ;)

Daleko je moj pas od top forme,u naslovu klipa lepo pise sasvim obican dan ali u poruci pise da se vidi sta moze lose selekcionisan itd,verujem da je moskri sposoban za ozbiljniji rad,vidi se da je pas u dobroj formi :wink:

pa pazi to sam napisao na komentar nekog od clanova foruma kako pitovi imaju slabiju selekciju od ASTa, ako nisi pratio temu od pre par strana vodila se rasprava da li je AST sposobniji od APBTa....

Zato sam napisao to cinicno....

On je u dobroj formi ali nije to jos spic forma, sa njim radim svaki drugi dan bicikli ostalo setnja, pecaljka i tako u krug naravno ima i on dane odmora, al to je sve pocetak.... setnja nam nije ispod 10km !!!! i na poslusnosti radimo, mali je tvrdoglav !!!

pratio sam temu ali mora da mi je to promaklo,taj sto je to napisao mora da pita nikad nije ni video,istina je da ima klinaca koji pare sve i svasta al to su izuzeci,ima skarta kod svake rase al valjda se ovde misli na vrhunske primerke obe rase,naravno da ce vrhunski radni ast biti bolji od najgoreg pitbula stvorenog od 15-godisnjeg geneticara

pratio sam temu ali mora da mi je to promaklo,taj sto je to napisao mora da pita nikad nije ni video,istina je da ima klinaca koji pare sve i svasta al to su izuzeci,ima skarta kod svake rase al valjda se ovde misli na vrhunske primerke obe rase,naravno da ce vrhunski radni ast biti bolji od najgoreg pitbula stvorenog od 15-godisnjeg geneticara

Nadam se da si shvatio sada poentu snimka. neko je okacio snimak ASTa kako slicno radi, pa sam i ja na istu foru uradio video !!!

Sholym kad si vec spomenuo poslusnost jedino sto sam mog psa uspeo da naucim je da udje u boks,imao sam dosta pasa i sve sam naucio osnovnoj poslusnosti al Alf je najtvrdoglaviji pas kog sam video,kao psihopata vuce povodac a kada je pusten samo gleda sta ce da unisti,koleno u grudi da ne skace na mene je pocelo pomalo da deluje tek posle 300,400 puta,jedino se malo primiri kad vidi da sam skroz pobesneo

Nadam se da si shvatio sada poentu snimka. neko je okacio snimak ASTa kako slicno radi, pa sam i ja na istu foru uradio video !!!

Ok izvini taj snimak mi je promakao.pozdrav

Tacno je @panta84, ja sam to napisao. Potpuno si u pravu, ja nikad pita nisam ni video, sem na posteru i ovo sad na par klipova na ovoj temi. Ja sam samo poredio prosecnog AmStaf-a sa vrhunski selektovanim yenkee blanky red nose MOSKRIJEM :mrgreen:

A ti se vrati pa citaj sam sta sam pisao, ne treba niko da ti prevodi...

Duhovito je ovo sa tim "vrhunski selektovanim yenkee blanky red nose MOSKRIJEM" ako ciljas na to da je moj pas smuckana krv svih mogucih pasa koje je pario neki klinac, e tu si se malo presao.... ;)

Sve najbolje !! od mene dosta na ovoj temi pokusao sam da usmerim ovu raspravu u drugom smeru ali ne moze se to izgleda !!!

Poz od mene i mog "vrhunski selektovanim yenkee blanky red nose moskrija"

Okaci nam tvog psa da vidimo, svi pricaju a niko ne radi, pa jesi procitao naslov klipa ? sve ce ti se iz toga reci svaki dan tako pocinjemo !!!

Evo danas smo u vocnjaku skapirali macku ne moze da se odvoji pa reko da slikam kolko tolko utegnut :) ne vidi se sve na slikama bolje izgleda jos uzivo!!!

moskri-foto_17373018_17388530_18116533.jpg

moskri-foto_17373018_17388530_18116495.jpg

moskri-foto_17373018_17388530_18116539.jpg

Svaki komentar i kritiku prihvatam, ali me samo nervira sto svi pisu a ne pokazuju svoje pse nikad :S

Meni je on odlican, voli da radi a mlad je 12 meseci juce napunio :) i ovo je tek pocetak, i najvise volim sto znam poreklo mog psa imam papir i znam 100% da nije pareno ko zna sta !!!

Koliko se u pitove razumem,a razumem se solidno!EXTRA PIT!SVAKA CAST...SVE NAJBOLJE,POZZZ :lol: :lol:

Tacno je @panta84, ja sam to napisao. Potpuno si u pravu, ja nikad pita nisam ni video, sem na posteru i ovo sad na par klipova na ovoj temi. Ja sam samo poredio prosecnog AmStaf-a sa vrhunski selektovanim yenkee blanky red nose MOSKRIJEM :mrgreen:

A ti se vrati pa citaj sam sta sam pisao, ne treba niko da ti prevodi...

Tvoje postove sam citao pazljivo i nisam video da si napisao da pit ima slabiju selekciju od stafa,ako i jesi to je tvoje misljenje,da se razumemo za mene je staf najlepsi pas,lepsi i od pita,a o fizickim sposobmostima mi je glupo polemisati jer mi to malo znaci,pit jeste radniji pas ali ni ast nije za bacanje

Guest
This topic is now closed to further replies.