WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 9. deo

Recommended Posts

Ili npr

Ovaj zuca

yakuza%20ch%20yenkee.jpg

ili ovaj Zuca

americanstafford_pdw.jpg

Mozda za neke ovaj prvi zuca izgleda kao "dzukela" ali ja bi pre uzeo tu "dzukelu seosku" nego bilo kog FENSI ASTa ;)

Inace prvi zuca je Yacuza's yenkee

Ili npr

zuca iz jacuze je pravi mali stroj nesto pravo sta moderne generacije na zalost u zadnje vrijeme mogu samo na slikama vidjet... a onaj drugi je moderna vise vizualno i tako fizicka markantnost..... :mrgreen:

Ili npr

Ovaj zuca

http://www.antohinkennels.com/gallery/y ... yenkee.jpg

ili ovaj Zuca

http://puppydogweb.com/caninebreeds/dog ... rd_pdw.jpg

Mozda za neke ovaj prvi zuca izgleda kao "dzukela" ali ja bi pre uzeo tu "dzukelu seosku" nego bilo kog FENSI ASTa ;)

Sto bi uzeo zucu ako nisi zainteresovan za borbe ????

Sta ti mislis da staf ne moze tako da izgleda ili sta vec je razlog ???

Molim te navedi mi bar 3 razloga ???

Ili npr

Ovaj zuca

http://www.antohinkennels.com/gallery/y ... yenkee.jpg

ili ovaj Zuca

http://puppydogweb.com/caninebreeds/dog ... rd_pdw.jpg

Sta taj zuca "osim sto mu se bukvalno ne vide organi koliko je mrsav" sto ovaj nema ???

http://www.facebook.com/photo.php?pid=2 ... 1566609008

nadam se da cete moci svi da vidite :)))

S,Maksimilijaner,samo opusteno :wink:

Dugujes mi slike 8)

Evo skenirao sam neke slike koje su cini mi se iz `98.

Slike su u crno-beloj varijanti jer su nam se teda cinile j...ke :wink:

Pako(crnac) red boy linije,trenirao je vuceci camac u Dunavu i Bela(mislim da je red boy x Jocko x Jeep,bila,bilo je to davno)

img001.jpg

img002.jpg

img003.jpg

A da ja tebe pitam, da li si ikada imao pita ? da li si uopste trenirao pita ili bar gledao kako on trenira ? Da si to video ne bi pitao to sto sada pitas, uze bi ga jer je kod njega vrsena 10 puta jaca selekcija nego kod tog tvog zuce !!! zato sto je 101% pit.

To sto kazes da je mrsav neki to ne vide tako, to je savrseno suv i utreniran PIT, koji ima bolji tretman, bolje isplaniranu ishranu i trening nego sto mozes da zamislis , da pratis temu znao bi sta mi ovde cenimo.

Upravu si taj tvoj zuca moze sve isto kao ovaj "moj" samo sto ovaj "moj" moze to 15 puta bolje, jace, brze,sa vise zelje, a da izgleda svezije, pa i kad vise ne moze on oce jos to je moj druze APBT ;)

E ljudi, sa onim "vs" nisam mislio ko je bolji. To kao da poredimo traktor i dacia logan. Dacija je lepa ali teško da će izaći iz njive ili šume, a traktorom nećete moći baš po autoputu. Može on, al ako vas čape panduri biće tiket! Šala naravno mada ima neke simbolike! :) Neko voli ovo, neko voli ono. Ono "vs" sam više stavio da podkrepim tvrdnju da nisu više ista rasa. Oni čupavci od 2,5 kg što šetaju Paris Hilton i ostale princeze :) su nastali od Haskija. Ajde nek neko kaže da su ista rasa?!

A da ja tebe pitam, da li si ikada imao pita ? da li si uopste trenirao pita ili bar gledao kako on trenira ? Da si to video ne bi pitao to sto sada pitas, uze bi ga jer je kod njega vrsena 10 puta jaca selekcija nego kod tog tvog zuce !!! zato sto je 101% pit.

To sto kazes da je mrsav neki to ne vide tako, to je savrseno suv i utreniran PIT, koji ima bolji tretman, bolje isplaniranu ishranu i trening nego sto mozes da zamislis , da pratis temu znao bi sta mi ovde cenimo.

Upravu si taj tvoj zuca moze sve isto kao ovaj "moj" samo sto ovaj "moj" moze to 15 puta bolje, jace, brze,sa vise zelje, a da izgleda svezije, pa i kad vise ne moze on oce jos to je moj druze APBT ;)

Pozdrav druze objasnio si . . . :)

Zurim al kuckacemo se

Xoli stize slika ovih dana brat mi zabo foto-aparat, pa da vidis ti kako izgleda ova ne selekcionisana dzukela :)

Pako(crnac) red boy linije,trenirao je vuceci camac u Dunavu i Bela(mislim da je red boy x Jocko x Jeep,bila,bilo je to davno)

Steta sto su preeksponirane pa je Bela oduvana sa fotke.

Otto dobar izbor, al nevalja to ustvari jako su mrsavi ko zna sta i da li jedu :S

Chinaman JR i King, chinaman krv najvise volim !!!

Otto dobar izbor, al nevalja to ustvari jako su mrsavi ko zna sta i da li jedu :S

Chinaman JR i King, chinaman krv najvise volim !!!

Da, jadni oni neuhranjeni ovako, sigurno nemaju snage za nista.

Hhehe dobar si, nisam ja rekao da je ne selekcionisan AST nego da je slabija selekcija, sto moras priznati da jeste ;)

Sta znaci slabija selekcija aj mi to objasni ???

Jel ne planirano leglo kod apbt ne moze da izbaci gr ch -a, sasvim slucajno igrom slucaja jedno davno imao sam priliku da za povodac drzim stene jednog od najpoznatijih ROM pasa mozda si cuo za njega GR CH May Day rom :), iako ja to nisam ni znao bio sam "stene" 10-ak godina vrlo dobro znam kako se treniraju video sam vise treninga nego ti pitova u zivotu, i vrlo dobro znam da vecina tih zuca kojih si postavio nemaju zelju za radom nego su zeljni da im se skine lencuga od 15 kila s kojom provod 3/4 svog zivota, zamisli kako je to lep idilican zivot, zivis gines za gazdu godjes do gr ch titule budes aktuelan neko vreme i odna se vracas na ko kamen tvrd hleb i po koju kost na svakih 15 dana, upravu si kod staforda se vrsi mnogo losija selekcija, ne pari se brat sa sestrom iz istog legla otac sa cerkom i tako, a ja mogu da se kladim da ti svoje misljene baziras na osnovu foruma i onog sto si cuo, imao sam priliku da vidim kako izgleda i dobar pit i odlican staf, jedina razlika je ona koju sam gore naveo a to je UPOTREBA i nista vise.

Pozdrav

ljudi moze pomoc...? dobio sam stene apbt staro nekih 40 dana otp..od kada je kod mene slabo jebe i to vrlo malo a stomuk mu se bas naduvao jel neko imao slicnih problema ...?jedino sto hoce da jede jeste zivo meso a granule ni da pipne...????

ljudi moze pomoc...? dobio sam stene apbt staro nekih 40 dana otp..od kada je kod mene slabo jebe i to vrlo malo a stomuk mu se bas naduvao jel neko imao slicnih problema ...?jedino sto hoce da jede jeste zivo meso a granule ni da pipne...????

Sta znaci slabija selekcija aj mi to objasni ???

Jel ne planirano leglo kod apbt ne moze da izbaci gr ch -a, sasvim slucajno igrom slucaja jedno davno imao sam priliku da za povodac drzim stene jednog od najpoznatijih ROM pasa mozda si cuo za njega GR CH May Day rom :), iako ja to nisam ni znao bio sam "stene" 10-ak godina vrlo dobro znam kako se treniraju video sam vise treninga nego ti pitova u zivotu, i vrlo dobro znam da vecina tih zuca kojih si postavio nemaju zelju za radom nego su zeljni da im se skine lencuga od 15 kila s kojom provod 3/4 svog zivota, zamisli kako je to lep idilican zivot, zivis gines za gazdu godjes do gr ch titule budes aktuelan neko vreme i odna se vracas na ko kamen tvrd hleb i po koju kost na svakih 15 dana, upravu si kod staforda se vrsi mnogo losija selekcija, ne pari se brat sa sestrom iz istog legla otac sa cerkom i tako, a ja mogu da se kladim da ti svoje misljene baziras na osnovu foruma i onog sto si cuo, imao sam priliku da vidim kako izgleda i dobar pit i odlican staf, jedina razlika je ona koju sam gore naveo a to je UPOTREBA i nista vise.

Pozdrav

Kao prvo, ako znas vec tolko o pitovima kao sto kazes znas kako ide selekcija, planska parenja, pari samo najzdraviji, najbolji u radu (ma kakav bio) itd, ja govorim o pravim uzgaivacima i onim pitadzijama koji znaju nesto i oko genetike ;) a da se ne pari AST u srodstvu ? hmmm ja sam bogami video i drugacije. Ne znam kod koga si video da tako dobar pas koji ima titulu koju spominjes zivi tako ja sam video suprotno, video sam da se takvi psi drze kao dijamant cuvaju se kao oci u glavi. Da se vratim na ovo oko parenja, brat sestra incest niko ne preporucuje to je najtezi incest moguci, sad ko sve pari i sta pari mene ne zanima to je mali procenat pitarosa, veci procenat je ozbiljnih ljudi koji znaj sta rade i kom cilju teze, oces da kazes da jedam Tom Garner ili Lester Hughes nisu znali kako da pare i da su parili tek tako, i bez cilja da to budu zdravi jaki i radni psi !!!

A ovo za moje misljenje, e tu bi druze izgubio opkladu zestoko, poznajem dosta pitarosa, mnogo pitova sam video, i bio uz njih dok nisam nabavio svog dobro sam razmisljao o tome. I takodje sam video prosecnog pita i ODLICNOG stafa (po izlozbama odlicnog) i taj prosecan "kucni" pit je bio 10 u glavu za Stafa po radu (ne onom na koji ciljas) jedino sto je stav bio dosta lepsi, uostalom takva mu je i selekcija da bude lep. Druze moj pitaj iskusnije ljude koji znaju nesto o obe rase i recice ti koji je RADNI a koji PARADNI pas, ako ti to nisi shvatio onda ne znam....

A svaka cast sto si imao priliku da budes u drustvu tako legendarnog psa, al vidis ne iskoriste svi tu sansu pa da nesto i nauce o takvim psima, kladim se da bi se vlasnik May Day-a lepo nasmejao na tvoje poredjenje pita i staffa u radu...

To je kao kada bi ja poredio APBTa sa AST-om po lepoti i govorio pit je mnogo lepsi, realno nije, ali meni jeste, isto tako postujem to sto ti volis rasu koju odgajas i to sto tvrdis, ali realnost je drugacija.

Poz i sve najbolje, nadam se da ovo neces shvatiti kao svadju samo razmenjujemo misljenja ;)

Kontaktiraj ovog Veterinara preko e-maila nculjkovic@gmail.com rado odgovori, a ja ti predlazem da odes kod veterinara da ga pregleda!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.