WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 9. deo

Recommended Posts

Pa vec sam ti rekao. Pominjao si traktore, kombajne, pasate, manekane..., kako si video dva radna staforda itd... Neka, pisi ti a ja cu da se povucem. Primetio sam da sam vas omeo u temi.

Pozdrav

Vukovicu brate mili povlacis se sa teme vec po ko zna koji put :!: Nemoj pogresno da me shvatis pisi ti slobodno na temi i treba sto vise ljudi da pise na ovoj temi, ali mnogo smaraju te fore e sad kao necu vise da pisem ovde vidim da sam vas smorio :!: Pa vise si smorio sa tom recenicom sto si napisao 100 puta nego sa svim tvojim postovima ovde :!: Ili pisi na temi ili nemoj, samo nemoj molim te vise smarati sa recenicom tipa "E sad se povlacim" ili "E sad se stvarno povlacim" :wink:

PS: gari1809 :arrow: od Fox terriera duze mogu skakati Jack Russell Terrieri a bogami i NLT :mrgreen: :!: Mada je ovo sto sam napisao istina i shvatio sam poentu sa Fox Terrierom, ipak vise bila zezancija da se malo smanji napetost koja je prisutna vec par nedelja na ovoj temi :!: :mrgreen:

POZZZ :!:

E nemoj bre da mi glumis mangupa ovde dzivdzanu! De si se ti nasao da mi to kazes! Od svega sto je napisano nisi imao nista pametnije da prokomentarises, i sad si se napravio pametan, a cutis ko mutav celu raspravu. Oces da zamolimo moderatore da im se pridruzis posto volis da opominjes

naša ženka asta...kad je u full formi tvrdim da može da parira bilo kom pitu sa ovog foruma kad je guma u pitanju...na ovom snimku je visila 30 ak min pa smo je skinuli jer je i druga ženka trebala malo da trenira...inače rekord joj je oko 2h i to smo izdržali toliko samo zato što smo je okačili na drvo pored kafića(obično se posle 20 -30 min smorimo pa je skidamo a i nije joj potrebno više tako da krajnje granice i ne znamo)...

poenta cele priče je da i stafor može da bude vrhunski radni pas(gotovo jednak kao pit) samo su mu za to potrebni temperament(ako izuzmemo par odgajivača uglavnom ga svi imaju) i gazda koji to hoće i može da radi(jer je potrebno dosta vremena a nema baš svako taj luksuz da samo na psa troši par sati dnevno)......

Daleko od toga da su svi stafovi nesposobni. Samo ćete u skorije vreme morati da razdvojite radne i paradne ako hoćete da sačuvate ove radne varijatete. Ovde se u polemici potencira fizka karakteristika a ono što se ovde zaboravlja je ono što pas nosi u glavi. Bez toga je pit običan snažan i izdržljiv pas. Da je staf upola dobar i srčan, bilo bi i njih po ringovima. Koliko god ovde tupili realno stanje je drugačije.

Jedan pit zabo krvi je visio 45minuta ali to je trebalo videti kako radi i sta radi za tih 45 minuta... to je bilo da se prosto uplasis samo davno bese pa i da postoji snimak bio bi krajnje katastrofalan :S

Inace Simicu svaka cast to cenim i postujem ;)

ovaj mi se vise svidja, a ovo kucence mi je kraljevski gleda u fazonu "sta ova budala radi "

E nemoj bre da mi glumis mangupa ovde dzivdzanu! De si se ti nasao da mi to kazes! Od svega sto je napisano nisi imao nista pametnije da prokomentarises, i sad si se napravio pametan, a cutis ko mutav celu raspravu. Oces da zamolimo moderatore da im se pridruzis posto volis da opominjes

Eto znao sam da koliko si napaljen i "besan" da ces me pogresno shvatiti :!: Kao prvo nisam glumio mangupa, jer sam te faze detinjstva prosao :!: Kao drugo lepo sam ti napisao da treba da pises jer treba sto vise da nas pise ovde na forumu i svacije misljenje je dobro doslo, ali vidim da to verovatno nisi ni procitao :!: Kao trece to sto si poceo da vredjas to je znak da si se previse uzbudio, smiri malo strasti stani malo na loptu, nisi ti glup imas ti i pametnih komentara, ali ako nastavis ovako samo ces nazalost ispadati glup u ocima drugih ljudi sve vise i vise :!: A kao cetvrto nisam te uopste opominjao nego sam ti samo dao do znanja da si smorio sa tiom recenico, "Eto vise necu da pisem po temi.", ponovio si to bar jedno 3 puta :!:

PS: Svako dobro tebi Vukovicu, nista lose nisam mislio nisti sam mislio da ces se toliko uvrediti :wink: :!:

POZZZ :!:

ovo je postala tema za izbegavati, pise se sve i svasta, a nepise se nista konstruktivno sto je vezano za pitove, sve se svodi na rekla kazala i prepucavanje sta je starije kokoska ili jaje. zato bih zamolio sve ucesnike u raspravi da batale prazne price i pisu nesto edukativno o pitovima. vlasnici pasa se dele na one koji imaju pitove i oni koji imaju ostale rase, i svaki vlasnik psa uporedjuje svog psa sa pitom trazeci sto vise slicnosti sto navodi na zakljucak da su pitovi ipak za dlaku ispred ostalih rasa. svidelo se to nekom ili ne stvari stoje tako.

taman tako. vec duze vreme izbegavam da pisem na ovoj temi bas zbog toga, a sada lepo taman da sacekam da predje u novu temu, pa da se u istu ni ne upisem, bar neko vreme. budite mi pozdravljeni i zdravi, i vi i vasi psi

Guest
This topic is now closed to further replies.