WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 9. deo

Recommended Posts

Udji ti u vodu i zovi ga, mora da udje sam.

Ja sam na tu foru naterao Arisa da udje. Prvi put kad je usao u vodu imao je 2 meseca...pola sata sam stajao u vodi, dok nije resio da udje....

ja ga ne izvodim iz boxa pre 6, pola 7, a sestra ga nekad pusti i ranije da trci po dvoristu ili prosetaju krug po centru

sholime, nadji devojcicu da te masira :P samo budi spreman da tu u paketu ide i masaza zivaca :wink: :mrgreen:

zasto niste isli? ima 8 meseci, jel tako? to je za njega nista. ja i boss smo toliko prelazili sa 6,7 mes, i to je bilo leto i vrucina...

Heheh imam ja taj bonus paket :) upravu si skroz :P

Ima 10 meseci samo ne znam dal moze da mu steti kada tako vruc posle duge setnje udje u vodu:?

Stefane moracu tako jedino probacu pecaljkom da ga nateram znam da neki psi tako ulete u vodu... al mislim da je bolje kad mene vidi !! :)

Na ovoj slici gde je ovaj cokoladni pit sto ga tip drzi je skoro isti kao moj Astor samo se razlikuju po boji Inace Visnja89 koja je bila tamo kada je ova slika nacinjena kaze da je pas u potpunosti isti kao moj Astor. Inace ona je obojicu videla uzivo i mog Astora i tog cokoladnog ciji je vlasnik njen prijatelj, pa joj stoga verujem Pozdrav za Visnjoku i nek se ukljuci malo ovde i nek da vise informacija o tom cokoladnom lepotanu

POZZZ

Pas je crn :)

Vise informacija vam moze dati Dzaja 1989 to je pas od njegovog druga a kada sam bila kod njih u Srbobranu uslikala sam ga, kedino smo tako uspeli da ga slikamo, sledeci put ce biti boljih slika. Jeste Ivane pas je isti kao tvoj Astro samo u crnoj verziji :mrgreen: i on je Deacon.

Pozz

Ne izvodim ga a fora je sto mi je od kuce jedno jezerce udaljeno minimum 10km :S tako da dok dodjemo tamo bude vec smrt... nismo jos isli al planiram da odem kolima tamo :) pa da vidim hoce li sam uci u vodu :)

nadji mu zicu,sa cime najvise voli da se igra sa tim ga polako cimaj u vodu,videces kad bude prvi put osetio trip vode veruj mi neces moci da ga izvadis iz vode.Ja sam boleta prvi put na dunav vodio pre mesec dana,bacio sam mu njegovu lopticu u vodu uleteo je ko metak,a posle sam imao velik problem kad smo trebali kuci da krenemo.... Veruj mi vodi ga sto pre na vodu pogotovo ce mu se sad svideti zbog ovih vrucina

Valjda ce i ovaj tako :) posto kada sam ga kupao bas i nije bio odusevljen, do sada su mi svi psi voleli vodu a ovaj bas i ne :(

Inace moskri je mali majmun sve bi da pokusa tako da mislim da ce ipak uci u vodu, a provalio sam ga da kada je manje fizicki aktivan postane nervozan :O

prvo nije Pintcher nego Pincher a po cemu je to "nemacko" ime, kada se glagol to pinch- ustinuti, stisnuti ili ti ujesti moze prevesti kao stipac ili grizac na engleskom jeziku, koji koriste i Irci!

A drugo nije ni "Twiater" nego Twister, ali svasta covek otkuca u zurbi.

Sto se tice "nemackog korena" neka svako tumaci i nagadja sta hoce. Zato i stavih ona tri znaka pitanaja na kraju.

Ja nisam siguran sta je Colby hteo time da kaze.

@KORTO

Cini mi se da sam negde procitao da je tesnim preglasavanjem engleski (a ne nemacki) postao zvanicni jezik u Americi.

Možda si to pročitao na temi američki buldog, ja sam pisao o tome. Malo je falilo da njemački postane službeni jezik, čak postoje neki podaci da je u vrime glasanja Njemaca bilo ko Engleza ili čak i malo više od Engleza. U SAD-u su danas najbrojniji ljudi koji imaju njemačko podrijetlo.

Aris je bas lepo utegnut, kao da se rasirio malo ? ili mi se cini..>??

Da li zna neko gde ima (i da li ima) da se kupi knjiga o pitovima "na raskrscu istine" ???

ne mogu a da ne prokomentiram kako ARIS izgleda ko saliven...prekrasan je.. :mrgreen:

Oooo drago mi je sto je tako :D

hvala jos jednom

@ Sholym

Rasirio se malo, ali to meni nije ni bitno toliko, bitnije mi je to sto su mu se grudi produbile... Sirina grudi me ne opterecuje, bitnije mi je ovo drugo.

Sada sam bas bas zadovoljan njegovim izgledom, naravno i dalje se nastavlja sa treninzima...

Bas tako...dublje grudi-bolje disanje.....siroke grudi-lep izgled...a meni je bitnije ovo prvo :)

I ja vise volim vizljaste pitove sa dubokim grudima, uopste mi nije bitno koliko je sirok, jedino sto volim jacu glavu :P

A jutros oko 3 ja setao Mosa (od komaraca ne moze da se spava) i izlazi drug iz kafica i kao koja je to rasa ja reko pit kaze on sto je tako mali, a moskri ima 17,5 kg sada, ja reko treba takav da bude, kaze on jako je uzak pas nije to pit :D ja reko ako nije pit zato sto je uzak onda bolje sto nije pit :D :D :D

E bas to, i sta ja onda njima da objasnjavam da je on od tih sitnijih pitova laksih 17 18 kg u pitu kad ni ne znaju sta je pit :P

Tako da te "poznavaoce" kuliram....

ahahhah e i te odvale.... kad tako nesto izjave odma znas koliko znaju tj ne znaju.....

I one teorije zakljucavanja vilice, al najludja stvar "vidis kakvu glavu ima kost lobanje mu urasta u mozak i odma napada"

Meni je zao takvih pasa :( al stvarno.....

Mislim da je pas koji jedva hoda jako nesrecan :)

Ja volim sve pse ali ovako nesto ne bi mogao da drzim :S

Guest
This topic is now closed to further replies.