springer

NEMACKI MALI SPIC

Recommended Posts

Kad smo vec prerasli patuljastog spica pa su nas prebacili u nemackog malog ( da budem precizna imamo 24cm) onda cemo i ovde da se oglasimo, a i malo da se pohvalimo :):giggle:

Zevs - 9.5 meseci - CACIB Smederevo 2012 - Odlican 5, PRM, J.BOB, BOB, BOG2 - Sudija Natasa Davidovic, BOG birala Tijana Konrad.

l.jpg

Evo malo da se pohavlimo rezultatima sa Adriatic Cup-a 2012 u Crnoj Gori

Zevs je sa svojih 10 meseci stekao titule J.CH Macedonia (2xJ.CAC, 1xJ.BOB), J.CH. Moldova (2xJ.CAC, 2xJ.BOB), J.CH.Azerbaijan (2xJ.CAC, 1xJ.BOB), J.CH. Cyprus (2xJ.CAC, 2xJ.BOB)

l.jpg

evo da se i ja javim, ponosna sam vlasnica odgajivacnice "Alen-Brunska" iz Sombora,

ovu prekrasnu rasu odgajam od 1994. godine.

Od sada cu biti aktivan clan BK pa ako neko ima pitanja vezana za ovu rasu neka se javi.

moja stranica:

MOLIM VAS POMOZITE... juce sam kupila ovog malisana,iz Novog Beceja je, kada sam zvala na oglas o papirima nismo pricali (iskreno mislila sam da se oni podrazumevaju,jako dugo nisam kupovala psa a poslednja je bila kraljevska pudla iz inostr.i uz nju je isla sva potrebna i nepotrebna dokumentacija ) e sad. .psic je dosao bez papira,gospodin mi je samo u jednu kesicu spakovao datum kada se malisa rodio, 4 prazne vakcine i na papiricu je takodje pisalo kada su mu date te vakcine. pomoc mi treba,ako neko moze da protumaci pomocu slike kog spica sam uzela.. malog..patuljastog....nikada pre nisam imala nemackog spica. ...da li je psic uopste patuljasti spic..i da li neko ima istog (pod uslovom da sa,m uzela pravog spica) da mi pokaze slikicu kako ce izgledati kasnije..mnogo je razlicitih..sa grivom,bez grive,skoro potpuno kratkodlaki, kratke njuskice,duge njuskice,kratke usice,visoke dugacke usice.... totalno sam zbunjena,slike roditelja psa jos nisam dobila a obecali su poslati na mail...:-( Tek sad shvatam koliko sam se zaletela...:-( Sada cu pokusati da postavim sliku

Kratkodlaki spic??? :shock::shock::shock:

aj nek neko od modova postavi link sa temom gde je objasnjenje za dodavanje slike

Kratkodlaki spic??? :shock::shock::shock:

aj nek neko od modova postavi link sa temom gde je objasnjenje za dodavanje slike

"kratkodlaki" :-) već sam rekla da nemam nikakvog iskustva sa Nemackim spicem :-) nemojte me shvatati bukvalno ...još učim o špicevima :wink:

sad cu probati ponovo da stavim sliku

mnogo bi vam bila zahvalna kada bi mi pokazali kako ova vrsta (opet kazem ako je spic ) izgleda kada poraste i do koliko kg ima...meni su rekli do 2kg ? :oops:

Evo i nas opet da se pohvalimo kako smo uradili novi sajt gde mozete videti sve nase pse, uspehe na izlozbama, planirana legla i slicno 

A evo jedne slike stenadi od naseg muzijaka - Sorvanets iz Russkog Dvora,

image.jpg

Majka stenadi je Чайная Роза из Русского Двора. 

Evo i mi da se pohvalimo danasnjim rezultatima sa CACIB Beograd:

Sorvanets iz Russkogo Dvora (Razred sampiona) - V1, CAC, CACIB, BOB

Egraska Gold Baby (Razred Intermedia) - V1, CAC, CACIB

Syva's Pride Dhakira (Razred Najmladih) - VP1, Best puppy 

Sudija : Erodotos Neofytou (CY)

69225_10151543007788200_961407913_n.jpg