springer

NEMACKI MALI SPIC

Recommended Posts

Vas pas je neverovatan!!! :D :D :D

Prelepe boje, savrsen po standardu, stvarno prelep! :)

I ja hocu da nabavim malog nemackog spica, ali nas ce biti krem.

Neverovatno vam je lep pas. Nadam se da kada ide na izlozbe da pokupi uvek sva prva mesta. :)

Zdravo svima,

Moja porodica već dugo vremena traži ovu rasu jer nam odgovara u svakom pogledu. Bili bismo vrlo srećni ukoliko bi neko mogao da nam pokloni jedno štene ženku (rodovnik, papiri i ostalo nam uopšte nije bitno jer hoćemo ljubimca, a ne izložbenog psa).

Ako ta opcija ne postoji, bar nas uputite u cenu istih i lokaciju najbližu Beogradu.

Hvala unapred.

P.S.

Već imamo psa kom je 13 godina, ali već duže vreme tražimo ovu rasu. Prvenstveno tražimo na poklon jer nam materijalne mogućnosti trenutno ne dozvoljavaju bilo kakve "egzibicije" ovog tipa, jer da možemo već bismo imali pravi mali čopor. :)

Ne znam da li je ovo odgovarajući topik, ali sam mislila da na ovoj temi mogu da dobijem najviše informacija u vezi sa ovom rasom.

Broj telefona i/ili mejl na PP.

DOBAR DAN!

Mi smo jedan mali nemacki spic - decacic. Rodili smo se 29.09.2009. godine i sad smo trenutno u potrazi za jednom lepom devojcicom bele boje. Odazivamo se na ime Sunny, a u rodovniku smo Bruno.....

Samo da se javimo na ovoj temi jer naš dom krasi i jedan mali špic po imenu Lady Gaga

pa da se i mi prestavimo

2506ul5.jpgdcv6lw.jpg2jccyad.jpg

Ovo su rijetke fotke gdje Lady "miruje" dovoljno da je uslikamo,jer inače je mali zvrk i nema mira 2 sekunde.

Jedan veliki pozdrav za sve ljubitelje ove prekrasne pasmine

Molim vas,ako neko moze da mi pokloni ili da mi ga proda po ceni ne vise od 50e stene nemackog patuljastog spica,bicu mu vecno zahvalna,posto nisam u finansijskoj mogucnosti da ga kupim. Hvala unapred! :)

Molim vas,ako neko moze da mi pokloni ili da mi ga proda po ceni ne vise od 50e stene nemackog patuljastog spica,bicu mu vecno zahvalna,posto nisam u finansijskoj mogucnosti da ga kupim. Hvala unapred! :)

Odgoj i lecenje psa kosta mnogo vise nego i sam pas kada ga kupujete.Dobro razmislite o rasnom psu,a u azilima ih ima puno i svi cekaju na vas i nista nekostaju,bar u startu :mrgreen:

Eto i nas na ovoj temi... Pa da se predstavimo: Ja sam Sonja inace do pre 10 dana sam imala samo dugodlakog bernardinca a sada imam i jedno malo cupavo bebce patuljastog spica od dva meseca i citavih 500g hehehe malo cudna kombinacija bernardinac za sada od 60kg i spic, ne racunam macku i feretku koje su takodje deo druzine i svi zive u sred beograda u stanu na 6 spratu bez ikakvih problema :) ali najmanji i najveci clanovi drustva su ma koliko neverovatno bilo najbolji prijatelji. Moj bernardinac iako je mlad muzijak se ponasa kao da je majka ovom maleckom :) cak mu i dozvoljava da ga grize za rep, da mu stoji na njusci, da ga gricka za usne a cak i da mu krade hranu i igracke :)

Evo ovo su Laza - Bernardinac i Ceda - Patuljasti spic

293688_10150341586353200_558043199_9662573_6034179_n.jpg

Preslatki su (heart) definitivno posle samojeda najlepši pas :-P

@Сајбер Do proleća planiram da kupim štene samojeda. Razmišljala sam i o ovoj rasi, ali sam našla na sajtu kinološkog saveza samo jednu odgajivačnicu i to u Bosni (wonder) Možda je to razlog što mnogi nisu ni čuli za ovu divnu rasu...

ko zna od kad nisu azurirali spisak...

ima odgajivac u Somboru,pa sam u temi cini mi se video da ima u okolini NS,a moj Sunny je iz Topole...

Sve vreme planiram da kupim samojeda, iako je možda lakše držati malog nemačkog špica u stanu. Ne mogu da verujem da su toliko neodgovorni, pa da čak ni spisak odgajivačnica ne mogu da proslede na vreme. (shocked)