sergioleone

Psi u stavu

Recommended Posts

CH MNE, CH BULGARIA, BALKAN CH Izrafel Princess Patti, 16 meseci

Respekt i za psa i za sliku...mnogo mi se dopada  (y)

Evo i našeg stava ponovo...vežbali smo, nadam se da se vidi napredak  :wink:

Su0704bk_zps107e710a.jpg

Majo, divna je prinova :inlove:

Evo ga i Dvajt, ucili smo stav na komandu

Hvala draga :smile:  Vidim Dvajt baš lepo pozira, porastao, razvio se...predivno! Mada ti moram priznati "matori" mi je za srce prirastao  :oops:

1077749_146541362221093_5031_o.jpg

Ovako to izgleda kao neki stav pekinezera 

Na proslu sliku spavao ceo sat pa sam ga probudila da se slika a on neume u stav pa katastrofa :DD heheh 

Sorry valjda sam neobavestena.... Ovaj pas je pekinezer? Postoje i kratkodlaki pekinezeri?

Da, strasno , jao boze kako to odvratno izgleda, Sve sto je u svetu zabranjeno,kod nas je normalno, secam se na jednoj izlozbi je covak kasikom lupao o lonac (n)

Hahahaha... i ja sam poludela sad na izlozbi u Ub-u, jedna zena je non stop pravila grimase, kreveljila se, coktala i mahala svim i svacim i pobedila je  (tmi) , a jedna je mahala ogromnom plavom plisanom igrackom, tako da se moj pas koji je bio sledeci skroz pogubio i krenuo na igracku  (banghead)

Hahahaha... i ja sam poludela sad na izlozbi u Ub-u, jedna zena je non stop pravila grimase, kreveljila se, coktala i mahala svim i svacim i pobedila je  (tmi) , a jedna je mahala ogromnom plavom plisanom igrackom, tako da se moj pas koji je bio sledeci skroz pogubio i krenuo na igracku  (banghead)

Pa to je sasvim normalno, nekim psima je dovoljno samo da se podigne loptica, ali dozivanje je obavezno, a nekima je potrebno malo vise.

1504165_193376850870877_1750586979_o.jpg

On sad ovako izgleda (ima 1 godinu)

Izvini sto uskacem opet pod temom Archie King Pekingese ali mi smeta kad vidim da se pišu neke stvari koje nemaju nikakve veze sa rasom Pekinezer.... i daj nemojmo se zanositi nekim bezveze stvarima sta je sta i pokusajmo shvatiti koja je koja rasa, izvini ali ja moram da napomenem da Archie nije Pekinezer . Za mene običan pas mesanac .

Evo ti pa pogledaj Pekinezera muzjaka starosti 11 meseci

molinariresize.jpg

i druga slika zenka starosti 12 meseci 

Lea_resize.jpg

,

to je stav Pekinezera kako na izlozbi tako i za slikanje.

Obecala sam i sliku zenkice NO kada popravimo stav, pa zato evo Une... :D Inace sada je stara 25 meseci i 6 dana. Slika nije nekog kvaliteta, a i prednja noga joj se pomerila, ali je najbolja koju imamo, kisa nas je zeznula.  (thinking)

Pored njene slike su i dva tibetska terijera, Don (crni) i Zulu (beli)... ;)

DSC_1969_zpsdc611f0a.jpg

DSC_34901_zpsf9364a51.jpg

DSC_6430_zps9e41d565.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.