sergioleone

Psi u stavu

Recommended Posts

free stile sa 3 mjeseca  (whew)

447xfyckigznbi0afe5l.jpg

sa 6 mjeseci (napomena drzi ga neko ko nikad psa u stavu nije drzao :D

ot5jx2laqtoamtmabbj.jpg

sa 8 mjeseci,doduse mekana je podloga nismo mogli aparat sami drugacije da namjestimo (thinking)  drugi put ce biti bolje 

p4cqkdzhyfsou4tg31r.jpg

Pozz drugari! Dogovorila sam se sa drugarom da ja do godine izvodim njegovu zenkicu NO na izlozbu, pa smo malo vezbali stav, kako vam se cini, sta treba da popravimo kod nje, na slici je stara 6 meseci?

fq2u.jpg

0ozk.jpg

Hvala unapred! :D

Pozz drugari! Dogovorila sam se sa drugarom da ja do godine izvodim njegovu zenkicu NO na izlozbu, pa smo malo vezbali stav, kako vam se cini, sta treba da popravimo kod nje, na slici je stara 6 meseci?

fq2u.jpg

0ozk.jpg

Hvala unapred! :grin:

Kod slikanja, trebas slikati s druge strane, ova noga sto je iza treba da se vidi :)

Prednje noge su malo previse naprijed, trebalo bi da budu normalne u odnosu na zemlju, i kad postavljate psa u stav, treba biti zakacen na mrtvu alku na davilici, da ga ne steze. Pozdrav, mnogo  mi se svidja zenkica, ima da izraste u pravog primjerka rase! :)

Kod slikanja, trebas slikati s druge strane, ova noga sto je iza treba da se vidi :smile:

Prednje noge su malo previse naprijed, trebalo bi da budu normalne u odnosu na zemlju, i kad postavljate psa u stav, treba biti zakacen na mrtvu alku na davilici, da ga ne steze. Pozdrav, mnogo  mi se svidja zenkica, ima da izraste u pravog primjerka rase! :smile:

Hvala puno na savetima i komplimentima! Jeste od mog druga, ali svaki pas mojih prijatelja je i moj pas, jer ih sve puno volim, a i svi moji prijatelji se isto ophode prema mojim psima, tako da... :D Sledeci put cemo je slikati kako treba i postaviti slicice, pa nas zato ocekujte. :D Pozz! ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.