sergioleone

Psi u stavu

Recommended Posts

Doli ima 11 meseci, možda sam i ja trebao ranije početi, ali nekako mi je i sad kao dete od 2 godine... ne priča...razume... ali ne mari....

veruj mi ovaj ima 4 a ponasa se isto,vidim da me razume , zna sta treba ali .... za sedi mu treba 3 secunde polako to on, a ponekad pokusa da iskulira

Arpades.. I ja sam imala takvih problema stalno sedne i kraj..I onda sam čula jednu caku..Kada pas stane staviš mu ruku malo niže od grudi negde između stomaka i grudi na sredinu otprilike i kažeš određenu komandu...Npr stav,i onda ona stoji i kad naučiš je samo na komandu stoj ili stav svejedno, onda ideš dalje sa postavljanjem kod mene je upalilo :D Evo jedne sličice.. eni7.jpg Enigma 16 meseci :D Ovo je bilo pre mesec dana otprilike. Pozdrav! :)

Arpades...Da li trik pali? Pozdrav

da, trik je dobar... mada još nismo savršeni, nešto sam ovih dana pretrpan poslom, pa sam i ja malo više nervozan....

ali, biće to dobroooo :P

Ona se valjda rodila ovakva

Nasa Hearty Little Princess-Didi-5,5 mseci stara, kod nas je dosla pre mesec i po, stav i hodanje nismo morali ni da ucimo.To je retkost, a samo uprnost i puno vezbe dovodi do zeljenog rezultata.

xfqoic.jpg

1593cx.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.