sergioleone

Psi u stavu

Recommended Posts

Slikaj ga sa strane!!!!

Upravo tako. Pas verovatno lepo stoji, ali je slikan iz totalno nepovoljnog ugla. Rezultat svega je, da slika umesto da ističe lepotu psa, kvari utisak o njemu. Pas neka stoji i dalje tako, a fotograf neka se popravi malo :wink: :wink:

Mislim da bi temu trebalo preimenovati u "Psi u stavu" ili nesto slicno.... :) :)))

dobra ideja :mrgreen:

Janis Joplin u stavu:

poz2.jpg

Iako je po meni i zdravije i lepse kako ti pas izgleda,sigurno ce ti na izlozbi reci da mu sapi nisu dovoljno izrazene i da je premalo pas uglovan.

To je paradoks NO kao rase :roll:

Pozdrav za tebe i kucu :wink:

Znam tako su mi prosli put kad smo bili na izlozbi napisali:

Snazan, ispruzen. Iznad srednje velicine. Dobra glava, svijetle oci. Normalan greben. Kratke sapi. Nadlaktica bi trebala biti duza. Dobar grudni kos. Ravna ???(ne mogu procitati sta pise) :oops:

Hod bi trebao biti snazniji i da vise osvaja prostor.

Inace, sudija je bio Franc Peter Knaul.

A imeni se vise svidja ovako sto je zdrav, i sto nemamo problema sa displazijom i tim tako cudima...

Pozdrav i tebi i Dzekislavu :wink:

Molio bih iskusnije da napišu neke korisne savete, kako naučiti psa da stoji u stavu. Mislim da bi to puno koristilo mnogim početnicima koji bi izveli svoje pse na ocenjivanje. Hvala vam :)

Molio bih iskusnije da napišu neke korisne savete, kako naučiti psa da stoji u stavu. Mislim da bi to puno koristilo mnogim početnicima koji bi izveli svoje pse na ocenjivanje. Hvala vam :)

Po meni prvi tip je da naucis da kontrolises prvo glavu,tj njusku psa,fokus ,pa tek onda ides dalje sa postavljanjem nogu ,a da se pas ne pomeri.

Hehe, ma i ja sam bila zaboravila potpuno, nego mi bi dosadno i ja bezveze nesto listala po forumu i naletm na ovu temu, pa se sjetih da imam i ovu novu sliku :giggle:

Arpades, ja sam radila sa komandom cekaj, postavim ga u stav, i kazem 'cekaj' i on ceka :D

Ja nekad praktikujem da samo ispruzim ruku i pucnem prstima, to kod mene pali bolje nego ista. A mahom na izlozbama bar ovda na nasim prostorima koriste raznorazne loptice igracke, hranu...

i ovaj moj se zavitlava.... ima kad stoji a ponekad se izmotava ako nista drugo drma glavu....mada priznajem kasno smo poceli...

a šta podrazumevaš pod tim "kasno smo počeli" ?

Guest
This topic is now closed to further replies.