Recommended Posts

Miško je juče, jureći za "strašnim" mačorom Garfildom, utrčao u "krpiguz" i najstrašnije se zamrsio. 

Kada je izašao, ličio je na morsko prase. Naravno da nismo mogli da ga očistimo, tako da su makaze ostale jedini spas:

20130824MiskoSisnje_A_zps9065ce8a.jpg

Pošto je on ..pola bata, pola vata..., a vate je otišlo, jedva da je nešto ostalo, sada je....samo bata, ništa vata...(ima bar plave gumice):

20130824MiskoSisnje_B_zps0e296483.jpg

Ne boji se on šišanja, ali ipak nije oduševljen:

20130824Misko_001_zpsee9c2549.jpg

hahaha joj dusa prava (super)

Zdravo svim ljubiteljima pudli!Ja i moja porodica smo postali ponosni vlasnici jedne patuljaste devojcice koja sada ima 5 meseci.Toliko smo odusevljeni rasom da smo poceli razmisljati o nabavci drustva za nasu malu Leu.

E sad voleo bih da mi neko sa takvim iskustvom(dve pudle)kaze kako one prihvataju drustvo i dali uzeti drugara ili drugaricu?

Zdravo svim ljubiteljima pudli!Ja i moja porodica smo postali ponosni vlasnici jedne patuljaste devojcice koja sada ima 5 meseci.Toliko smo odusevljeni rasom da smo poceli razmisljati o nabavci drustva za nasu malu Leu.

E sad voleo bih da mi neko sa takvim iskustvom(dve pudle)kaze kako one prihvataju drustvo i dali uzeti drugara ili drugaricu?

Verujem da ne bi bilo problema sa više pudli u kući, pudle su izuzetni psi.

Ipak mislim da bi na ovoj temi http://balkankinology.net/forums/topic/106-pudla-caniche-fci-92-172/page-70 tamo ima dosta vlasnika sa više pudli.