Recommended Posts

Zovem se Miško (AKA Bane) i ja sam patuljasta pudla, ime sam dobio i pre nego što sam došao u ovu porodicu (gde sam, naravno, glavni i jedini, čitaj razmaženi, pas). Moji vlasnici su lepo vaspitani i dresirani, teren mi je pripremio Čeda srednja pudla koji je obrađivao vlasnike skoro 14 godina.

Star sam 26 meseci. Uz nagovor Svetlane (Cece) koja, uzgled, sa suprugom ima odgajivačnicu "Evocati" i kod nje žive(li) moji drugari Chilly, Vupi, Conan, Dule.... sa 10 meseci sam počeo da vodim vlasnike po izložbama.

Do sada postigao sledeće: YCH, CH, 3xPRM, 6xCAC, 5xBOB i Derby pobednik za 2009. Evo nekoliko slika.

Evo me u društvu svoje rase, gde čekamo BIS na CACIB Kanjiža 2009.:

088ea6888c0e16c957430abd59383de8.jpg By ImageHousing.com

PS. Vodi me Ceca u crvenim pantalonama

A ovde sam u društvu svojih drugara iz "Evocati":

bbe23a057ac680d299f1aa72f4bb21ac.jpg By ImageHousing.com

PS. Najviše volim Chilly, onu plavušu (žutu).

Pre, odprilike, godinu dana:

4bc0a11db0d055be58ceba17f26d3bd0.jpg By ImageHousing.com

Ovih dana:

76de1d7a8304055b921ef5c21a550541.jpg By ImageHousing.com

PS. Inače nisam toliko miran, dobili su me na pseću čokoladu

Imao sam zadovoljstvo da dva puta budem tata (a sva je prilika, biću i treći put, ako bude sve OK), ovo je gđa Beata sa naslednicima (dva dečaka i dve devojčice):

6f451ddac16a7d288b88fe179eeeebb4.jpg By ImageHousing.com

Puno pozdrava svim ljubiteljima pasa!

.

Miško je noćas po treći put postao ponosni tata. Sa gđom Alisom (više nije gđica) ima jednu devojčicu i dva dečaka!

:lol: :) :D

Evo ja rešio problem klope za skoro mesec dana (Samo srce 2.2kg, a ako na tu masu dodam pirinač i povrće... O-la-la).

Dva-tri dana će dobiti sveže, onda malo kuvano, pa odmrznuto, pa kuvano, pa nešto drugo....

image-5503_4BCEE488.jpg

PS: A granule ko šiša (jedva sam nabavio u ZR "Trainer For Small Breeds" to njega ne interesuje, mogu da ga prevarim samo ako dodam paštetu ili sl.)

Juče smo bili na XIX CAC Mol.

20100515cacmol.jpg

Ugođaj (i frizuru :( ) nam je kvarila kiša sa vetrom.

Dobili smo CAC, a BOB je odneo (zasluženo) mali Mađar (koji je za razliku od Miška, kome kao da su povadili "čepove", umeo lepo da se ponaša)

Misko je prelep. Bas mi deluje kao jedan srecan, ispunjen i uz to i uspesan pasic :D I decica su mu preslatka, a i drugovi iz "Evocati", sve u svemu, praznik za oci :wink: :D

Misko je prelep. Bas mi deluje kao jedan srecan, ispunjen i uz to i uspesan pasic :D I decica su mu preslatka, a i drugovi iz "Evocati", sve u svemu, praznik za oci :wink: :D

Hvala, u pravu ste! :D

Juče su se Vupi (Dahlia Negra Evocati) i Miško vozili istim autom (ona pozadi, on napred), tu je bilo ljubavi (a bilo bi i više, da mogli da sede zajedno).

Hvala, u pravu ste! :D

Juče su se Vupi (Dahlia Negra Evocati) i Miško vozili istim autom (ona pozadi, on napred), tu je bilo ljubavi (a bilo bi i više, da mogli da sede zajedno).

ljubavi bi bilo ali ne i frizure :roll:

Ne mogu da preskocim, a da vas ne pozdravim i ovde :D :D

Pa, on je lutka jedna najobicnija! :D :D Tacno moze medju plisane mede, pa da ga neko pomesa sa njima :D

Neka ste se vi nama predstavili, od sad vam svracamo redovno na "stan i hranu" :D

Ljubaz za to garavo dugmence od njuskice :D

Ne mogu da preskocim, a da vas ne pozdravim i ovde :D :D

Pa, on je lutka jedna najobicnija! :D :D Tacno moze medju plisane mede, pa da ga neko pomesa sa njima :D

Neka ste se vi nama predstavili, od sad vam svracamo redovno na "stan i hranu" :D

Ljubaz za to garavo dugmence od njuskice :D

Hvala! :D

Miško je CAR, evo trenutno mi sedi u krilu sa glavom na desnoj ruci (tastaturu koristim samo levom, srećom tu je, malo dalje, i miš).