Sign in to follow this  
BlackAngel

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 3. deo

Recommended Posts

simpatičan mladić taj ferrero :D

Што би рекао "krizan" > Как' је сладак! Пусица! :mrgreen:

Дајте људи да видимо мало акционих клипова. Па нису француски булдози само за сликање у ставу или док крмишу!

Дуле, Карлито, снимајте те ваше оштроконџе у акцији. И ти krizan дај мало снимака са Тигранових кондиционих тренинга, да мало променимо концепцију теме. :wink:

Ortino-podrzavam tvoj predlog u potpunosti,

ja vec duze vreme hocu da snimim janis u kasu,da vidite koja je to ljuta elegancija,

a boga mi i u naletu histerije,da vidite koje je to ludilo :mrgreen:

al treba Zokija ulobirati :lol:

goldgiant - imao sam porodičnih obaveza pa me dugo nije bilo. Uskoro će biti novih informacija sa izložbi i novih slika štenaca ( Zeus i Zippo ).

Uzgred i Ti Amo i Quentin su imali svojih "obaveza" pa su mi uzeli vremena:)

Postaviću kompletne rezultate iz BEST In SHOW-a vrlo uskoro u "Komentari na protekle izložbe".

Do tada evo za početak nekoliko slika od hrvatskih učesnika.

Baby-R.BIS AISCHA VAN DE STOOSBERG (CRO)

Baby-R1BIS20AISCHA20VAN20DE20STOOSB.jpg

Klubjugendsiegerin 2010 - BULYKA TOTEGNAC (CRO)

Klubjugendsiegerin20201020-20BULYKA.jpg

Najlepši par izložbe - francuski buldozi iz Hrvatske

NajlepC5A1i20par20izloC5BEbe20-20fr.jpg

Vice-Klubjugendsieger 2010 BIJOU TOTEGNAC (CRO)

Vice-Klubjugendsieger20201020BIJOU2.jpg

Vice-prvak razreda šampiona - Tiberius de RL iz Mađarske

Vice-prvak20razreda20C5A1ampiona20-.jpg

Tiberius mi se jako svidja,

video sam mu rodjenog brata Tita,tiberius je za klasu bolji

Emporio-jel ona pied kujica isto od Luffija?

Zgodne fotke visnja... vidim tebe ima svugdje :wink:

Je, je isto mala Luffeeova i od Sandree Auris de RL

Tata joj dao crnu glavu :D Mada mi se ne svidja bijelo kod njuskice a i Tayra ima malo bijelo samo se puno manje vidi

Zgodne fotke visnja... vidim tebe ima svugdje :wink:

Nisam ja slikala, ali hvala :)

Fotke i ostalo stavljam na neciju molbu. Inace aktivna sam samo u III FCI grupi (terijeri tipa bul) i u X FCI grupi. Ali prelistavam ostale teme, uglavnom od poznanika i prijatelja.

Pozdrav

Vidi ti Višnje!!! 8)

A jesi li nam se pohvalila da si ''hendlovala'' jednog francuskog buldoga iako si na toj izložbi bila (u isto vreme) zapisničar u ringu!!?? :mrgreen: :wink: :D

Vidi ti Višnje!!! 8)

A jesi li nam se pohvalila da si ''hendlovala'' jednog francuskog buldoga iako si na toj izložbi bila (u isto vreme) zapisničar u ringu!!?? :mrgreen: :wink: :D

To je bila smotra pasa, hendlovala sam ga samo u izboru za najlepseg psa smorte. Zenkica je mlada i prelepa je iz odgajivacnice Royal Laszatti. Njen vlasnik ju je izveo na tu smotru da bi bio sto veci broj kvalitetnih pasa na toj smotri, sto je jako bitno za novonastalo, mlado kinolosko drustvo u Coki.

Vidi ti Višnje!!! 8)

To je bila smotra pasa, hendlovala sam ga samo u izboru za najlepseg psa smorte. Zenkica je mlada i prelepa je iz odgajivacnice Royal Laszatti. Njen vlasnik ju je izveo na tu smotru da bi bio sto veci broj kvalitetnih pasa na toj smotri, sto je jako bitno za novonastalo, mlado kinolosko drustvo u Coki.

Zenkica je bila 3 od 4 psa u uzem izboru za najelpseg psa smotre. Prvi je bio blauschimmel koker import iz Nemacke,

http://i607.photobucket.com/albums/tt15 ... _01/8c.jpg

drugi je bio patuljasti snaucer (koji je bio i najlepsi nelovni pas)

http://i335.photobucket.com/albums/m467 ... G_7824.jpg

treca je bila francuskinja

http://i607.photobucket.com/albums/tt15 ... _01/5f.jpg

a cetvrti je bio muzjak rotvajlera

:D

...onda je to razumljivo, Višnja je prepuna ''kinološke'' energije. Želim sve najbolje mladom kinolioškom društvu iz Čoke + da ove godine uspešno organizuje prvi CAC. :D

simpatičan mladić taj ferrero :D

И ти krizan дај мало снимака са Тигранових кондиционих тренинга, да мало променимо концепцију теме. :wink:

ma mrzi me da snimam klipove i stavljam ih na youtube, a kad ga fotkam uvijek miruje.....al evo, kad već insistiraš........jedan klipić sa jučerašnjih "kondicionih" u obližnjoj šumici (upozorenje, nije za ljude osjetljiva srca!!!) :mrgreen:

...onda je to razumljivo, Višnja je prepuna ''kinološke'' energije. Želim sve najbolje mladom kinolioškom društvu iz Čoke + da ove godine uspešno organizuje prvi CAC. :D

Hvala Zoki druze, ovo

si odlicno rekao!!! Niko me do sada nije bolje opisao :lol: :lol: :lol: :lol: na PTS-u imas pice od mene :lol:

Krizane-super su ekipa ovi tvoji banditi :D

samo je moja Janis solo igracica...Beti ce dobiti brata,Tayra ima Kai i Faraona da terorise,Merlin zivi sa haremom macaka,Gudi sa stafordima...

Da, da tdusane vrijeme je da i ti ozbiljno razmislis o drustvu Janisici...

A zasto je Tigran privilegiran pa bez povodca, a brat svezan???

Ja ne znam jel jedino Tayra tako poslusna pa joj je vani sve zanimljivije osim mene ili je to odlika francuza? :roll:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this