Sign in to follow this  
BlackAngel

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 3. deo

Recommended Posts

:D Veliki pozdrav svim ljubiteljima francuskog buldoga... :wink:

I ja imam jednu sasavu prelepu malu prasicu.Stara je 3 meseca.Ima belu boju,mada joj je majka tigrasta,a tata mislim da je beo....

Zanima me koliko teze odrasle kuje francuza,posto je nasa mala dosta teska za svoju dob,bas me zanima....Hvala svima unapred na odgovoru,i jos jednom pozdrav... :D 8)

Hvala vam mnogo za odgovor,umirili ste me :D

Nasa malena ima preko 5 kila,upravo je merim,dok pisem ovaj post,i nasa digitalna kucna vaga sto meri do 5 kg,ispise error....znaci ima vise od 5kg...29 og avgusta je napunila 3 meseca....pokusala sam postaviti jednu fotku,ali neumem smanjiti sliku....

Sto se tice boje,i u nasem slucaju se svima svidi,ko god je vidi,bas joj lepo i stoji cisto bela boja.... :D

Nero-11 meseca :wink:

7b6600f09adb.jpg

Lep je Nero!

Jel' moze neko da mi objasni, na svakoj sapi ima iznad noktiju beline, jer to od komarca ili druge male zveri!!!

To kod "nasih" nema pa mozda nisu culi za Autan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

DOBAR DAN ĆAO ZDRAVO :) imam pitanjce, jel ima neko novo leglo? hoću devojci za rodj da kupim ženkicu pa taman fredy da ima devojku kad ona poraste :) da spojimo lepo i lepo :) uživajte drugari :) da ne davimo temu može na pm svaka informacija mi je potrebna :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this