Sign in to follow this  
BlackAngel

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 3. deo

Recommended Posts

Na vec dobro poznatoj lokaciji - Rasadnika "BREST" u Staroj Pazovi, 24. aprila 2010.odrzace se tradicionalni FMBC-Klubsieger. Osmo po redu Klupsko Prvenstvo za rase Francuski Buldog, Mops i Boston Terijer. Ove godine, za arbitra je odabrana jedna od najpriznatijih odgajivaca-sudija za male dogolike pse Banhidi Palne iz Madjarske, koja se uzgojem ovih pasa bavi vec 30-ak godina.

Pocetak ocenjivanja planiran je za 11 h.

Razredi:

- 3-6 meseci - baby

- 6-9 meseci - puppy

- 9-18 meseci - Junior

- 15-24 meseca - Intermedia

- 15 meseci i vise - otvoreni razred

- Razred sampiona (uz potvrdu o CH)

- Preko 7 godina - razred veterana

Izmedju ocenjivanja i BIS-a odrzace se i dodela priznanja najuspesnijim psima za prethodnu godinu u tradicionalnom izboru FMBC-TOP TEN.

U sklopu BIS programa osim najlepse bebe, puppy, veterana i mladog psa birace se i najlepsi par, najlepsa odgajivacka grupa i najlepsa grupa potomaka kao i pobednik breeder class-a.

Kao sto su izlagaci vec navikli, FMBC Klubsiegeri poznati su po jakoj konkurenciji (prosle godine je ocenjeno je 46 pasa a pretprosle cak 57 francuskih buldoga i mopsova), kompetentnim arbitrima i vrlo bogatom nagradnom fondu. I ove godine za najuspesnije predvidjeni su pehari, rozete, diplome, hrana za pse a po zavrsetku BIS-a za sve izlagace bice organizovano druzenje uz besplatni gulas.

Rok za slanje prijava je 14.04.2010. a faksom, mailom i licno 18.04.2010

e-mail adresa na koju mozete slati prijave je: fmbc_yu@yahoo.com

Opsirnije informacije se mogu dobiti telefonom na brojeve: 063 597 174 ili 063 503 771

Jer dolazi neko na specijalku !!!

Bic Bozji vas ocekuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Elem, salu na stranu, bice ova specijalka super :!:

Emporio s obzirom da ste previse brinuli za malu kada je dolazila,da li ste zadovoljni sa njom?Znam da ste perfekcionista pa me sad zanima koliko vas je opcinila :mrgreen: .Da li se maca navikla na drustvo?

Carlito- pored betike ne bi ja bas usao u dvoriste :mrgreen: preopasno izgleda :D

Frenchi- nemoj persirati... dosta sam zadovoljan...jos je nezahvalno govoriti jer je ona jos beba... ali zadovoljan sam jer je kratka i to mi je sto se tice izgleda najvaznije... glava se tek pocela formirati... a karakter je za 10 :mrgreen: osim sto za slikanje treba 10 statista :P A maca se nije nikako navikla... nije zadovoljan sto je dobio drustvo... i ljut je :mrgreen:

Na vec dobro poznatoj lokaciji - Rasadnika "BREST" u Staroj Pazovi, 24. aprila 2010.odrzace se tradicionalni FMBC-Klubsieger. Osmo po redu Klupsko Prvenstvo za rase Francuski Buldog, Mops i Boston Terijer. Ove godine, za arbitra je odabrana jedna od najpriznatijih odgajivaca-sudija za male dogolike pse Banhidi Palne iz Madjarske, koja se uzgojem ovih pasa bavi vec 30-ak godina.

Pocetak ocenjivanja planiran je za 11 h.

Pa nema je u planu manifestacija KSRS za 2010., steta, permutovao sam da je ta izlozba 8. maja. Nista dolazimo 15. maja na specijalku IX grupe.

Janis se lijepo razvila... idete na tu izlozbu o kojoj pricate? Koje dvije crnke odmjeravaju snage? Tayra je uzas jedan na izlozbenom povodcu... u kuci super hode a vani sve zanimljivije od hodanja :mrgreen: Mi smo svoju mjesecnu kvotu ispucali...sad je red na vama :twisted:

Hvala Emporio :!:

ja moju kvotu ispucam prvi,i prebacim :lol:

druga crnka je Gudy,ima par strana nazad njena slika..

trebalo bi da idemo,ako i nas neki vetrovi ne dotuku do kraja :D

mada nama danas krenulo teranje,a izlozba je za 22 dana..

sta mislite jel to ok da se vodi :?:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this