Sign in to follow this  
BlackAngel

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 3. deo

Recommended Posts

Znaci da se tesko prenosi na stence... sve druge boje su dominantnije pa ce prevladati... jedino kad bi parili bijeli sa bijelim bi dobio vise bijelih stenaca sto niko ne radi i mislim da nikome bas nisu zanimljivi cisto bijeli buldozi.

Imam stene francuskog buldoga , star 5 meseci . Pre dvadesetak dana veterinar je ustanovio sugarac, sad se uspesno oporavlja. Interesuje me ,posto jos uvek ima stenecu dlaku , tj. krzno sto me jako nervira i brine da li ce odbaciti tu dlaku na jesen? Nemam puno iskustva sa psima , svaki savet bi mi dobrodosao...

Hvala unapred :D

Imas temu o francuzima na vrhu strane i otvaras novu temu!?

A ne znam odakle ti da ce menjati dlaku?

I najvaznije, ako si bio kod veterinara, slusaj njega, a ne nas na forumu

Znaci da se tesko prenosi na stence... sve druge boje su dominantnije pa ce prevladati... jedino kad bi parili bijeli sa bijelim bi dobio vise bijelih stenaca sto niko ne radi i mislim da nikome bas nisu zanimljivi cisto bijeli buldozi.

To bi objasnilo pojavljivanje pega druge boje.Do skoro nisam ni znao da mogu da se nadju cisto beli.Hteo sam crnog da uzmem, ali kada sam video sneska, odusevio sam se :D Gledam reakcije ljudi oko mene, svima je interesantan sto je beo, tako da nas ima kojima su zanimljivi :mrgreen:

Dobrodosao Izzy

Verovatno ce moderatori izbrisati ove postove posto si greskom otvorio novu temu koja vec postoji a to je French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 3. deo. U ovom delu mozes pisati i pitati sve sto te interesuje.Postoji jos i 1. i 2. deo ove teme gde mozes dosta nauciti o fb

Nadamo se da ce biti jos muskih

Ih kad je ovako krenulo,naravno da ce ih biti :D .

Ako Bog da :!: :D

Jos kad budemo i Misicu istrenirali bicemo u fulu.I ona ce osvajati srca u razredu bebirona :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this