Sign in to follow this  
BlackAngel

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 3. deo

Recommended Posts

Emporio - ako mi zdravlje dozvoli dolazim bar jedan dan da se vidimo.

P.S. Opasno me je "stislo" i jedva se krećem, mada se nadam da ću bar jedan od ta tri dana biti "pokretan". U svakom slučaju sretno.

A joooj...onda nemoj dolazit da nas ne zarazis :p Salim se... ako je prehlada proci ce...a nadam se da nije nesto ozbiljnije... mi smo prva dva dana tamo... treci cu doci na bis,al bez tayre... nadam se da se vidimo!

koje su po vama najbolje odgajivacnice francuza kod nas ? u potrazi sam za jednom show zenkom vec duze vreme, ako je nekom nezgodno moze i na pp da posalje. Hvala !

Pisacu javno, pa neka neko dopuni,ispravi, kako vec i neka niko ne zameri, postoovde ima i odgajivaca.

Ako je najskuplji i najbolji,onda je Royal Laszatti izbor.Vidim da dosta nagradjivanih pasa ima njihove u rodovniku...

Kada sam uzimao svog psa, nisam imao predstavu koliko kostaju francuzi, pa sam okrenuo dosta telefona i njihov je bio jedan od prvih.Bio sam iznenadjen cenom, ali za to sigurno postoji razlog.

E sad, ovde na forumu ima ljudi koji drze prelepe pse i siguran sam da i kod njih mozes naci sta ti treba i mozda proci povoljnije.

Zovi,idi gledaj i naci ces nesto sto ti odgovara.

A sto mozemo komentirat na toj slici... mislim da ce mnoge cure pasti na njegovu pozadinu... :wink:

boky ne mogu povezati... koliko imas francuza...imao si neke stence ili sam pomjesao?Mozes nam se malo bolje predstaviti ?

Neki komentar ne bi bio na odmet . . . . .

S' obzirom kakvu si sliku postavio, bio bi maskota grada gde je odrzano drugo zasedanje AVNOJ-a :!: :mrgreen: :mrgreen:

Levo uvo van standarda :!:

Da li moze malo konkretnije, sta nije po standardu?One silne standarde na engleskom nisam do kraja razumeo,pami je mozda promaklo oko usiju...

Znas kako,ja na sve to gledam kroz prizmu kao psa kucnog ljubimca, bez izlozbi i slicno,pa ne obracam toliko paznju.

Inace, zasto to nije sitnica?Znak neke deformacije, bolesti ne daj Boze, ili samo estetika?

Nisi mi dao odgovor.Da li ima veze sa zdravljem psa ili je samo estetika?

A sto se prizme tice,drzacu je se.Bolje je za zivce...

Procitao ranije, sada obnovio.Jedino sto pise oko usiju je:

"Svoje velike, siroke pri korijenu i na vrscima zaokruzene usi drzi uspravno, polozene prilicno visoko na lubanji i zakrece ih na svaki znak."

Nigde ne pise oko savijanja...

Procitao ranije, sada obnovio.Jedino sto pise oko usiju je:

"Svoje velike, siroke pri korijenu i na vrscima zaokruzene usi drzi uspravno, polozene prilicno visoko na lubanji i zakrece ih na svaki znak."

Nigde ne pise oko savijanja...

Logicno je da nama savijanja........

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this