Sign in to follow this  
jovan-apbt-BT

traka za trcanje

Recommended Posts

otidi na sajt balkan boysa tamo imas sve dimenzije i slike. na engleskom je pa probaj preko prevoditelja ili jednostavno daj 1000 eura i to je to :mrgreen:

jos kad bih znao gde tolike tockice sa lagerima da kupim :D i sta je ono veliko okruglo napred onaj valjak i gde to da kupim :D

a traku za ljude polovnu da kupis, videla sam to kod mirze odg blooddiamont na topicu idi pogledaj...

jos kad bih znao gde tolike tockice sa lagerima da kupim :D i sta je ono veliko okruglo napred onaj valjak i gde to da kupim :D

kod nas tog ima u trgovackim centrima alata,improviziraj nesto ne moras napravit ka on traku najgore je prvi put druga ce bit bolja razmisli sta bi ti mogla bit ona velika kola naprid

A zašto nekupiš jednostavno biciklo i ukoliko imaš neku prirodu u blizini spojiš ugodno sa korisnim i za tebe i za pse. Traka za trčanje, bilo za pse, bilo za ljude nikada nedaje rezultate kao trening na pravom terenu koji podrazumeva promenu položaja tela i nije simulacija..pozdrav Igor

e ako imas kola i ne mrzi te imam ja traku kod na selu kod temerina!!! pa da imas i model i onako bi mi trebala u bg

koliko je to daleko od Bg-a??? mogao bi da vidim da nadjem nekog

e ako imas kola i ne mrzi te imam ja traku kod na selu kod temerina!!! pa da imas i model i onako bi mi trebala u bg

koliko je to daleko od Bg-a??? mogao bi da vidim da nadjem nekog

pa nekih 100km a gorivo pola pola, ali kad otopli makar malo

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this