majadimitrijevic

Bobtail- Stari engleski ovcar

Recommended Posts

Pa stacete nisu stenci valjda problem. :mrgreen:

Ma ne naravno :lol: ali nismo planirali tu kombinaciju,hteli smo da pauziramo sa Ester ima mladjih kuja...

Igore mnogo ti hvala. da to je moja Rona!

Ivane odakle su vasi psi i koliko dugo ih imate?

Znam neke odgajivace iz Srbije i Hr, a ne znam da li sam vas mozda negde videla ili cula za vas. Veliki pozdrav

JOJ zozefina vama bas neide od ruke :roll: :mrgreen:

wu1mw0.jpg

Jos jedna slika od Zozefinine Rone.

:wink:

Kada ulaudujete sliku morate kopirati kod u drugom zutom polju iznad kojeg pise

IMG Code for Forums & Message Boards kada ste to uradili vratite se u odgovor stisnete ikonoci img onda ce vam se pojaviti ovaj znak I tamo gde je ta crta tamo stavite kod i onda vam se pojavi color][color=#FF0000]

znaci obrisete crvenu boju , zelenu nedirate znaci izbrisete samo crvenu a ostavite zelenu i ostatak koda (ustavrai vam nista nije obojeno ,zelena boja vam nije vazna ali sam stavio da slucajno nebi preterali u brisanju)

nadam se dacete jednom uspeti ja boh vam preporucio da se bolje sluzite proslog objasnjena ovde sam pisa samo gde su vam greske :!: pozdrav od igora.

Ja sam tim slikanjem bas imam problem, ni jedna ni druga nisu od onih pasa da lepo sednu ili se nameste kako valja za slikanje. Ja kad hocu i na kvarno da ih slikam dok spavaju, one me cuju kako se sunjam i sve propadne :oops:

Hvala ..Trudim se da ga drzim sto bolje mogu . Zadnji put je kupan u septembru ,zimi ga ne kupamo zbog dugog susenja ,zato je malo sivkast od prasine, dlaka mu je kao usisivac sve kupi travi ,granje,lisce ,prasinu, naj vece neprijatelje cickove oni se jako tesko vade iz pulijeve dlake, pa sneg itd ...ali kad ga okupamo srkoz je crn sto je retkost kod pulija u njegovim godinama .Obicno puli dobije smedji preliv posle dve godine a neki i ranije .

Svaka cast za Gruju :D

Htela sam da pitam dal ste imali iskustvo da pas kida i jede travu...Suzi je to pocela da radi i povraca zutu vodicu, sve po malo, ali evo vec nekoliko puta. Ovako je raspolozena, trckara, igra se i jede normalno