majadimitrijevic

Bobtail- Stari engleski ovcar

Recommended Posts

Pozdrav zozefina. Cestitke za stence, divna vest, da ima i malih bobova. Ako mozes postavi slike da ih svi vide :D

Reci mi samo odakle si? Najiskrenije nisam znala da imam prijatelje na fb koji su "nasi", sve sami stranci s bobovima :D

Ivane, jos nismo odlucili za izlozbu, videcemo kako se odvija situacija, mozda se teranje zavrsi i pre takmicenja, a bas bi volela da vidim Suzinog brata

Ona je srednja kuja,sa 8 meseci ima 56cm,na granici standarda je za sada.Koliko je Suzi visoka,obzirom da su psi iz prvog legla svi preko 60 cm i svetlo sivi. Ona ce biti svetlo siva svi lice na muzjaka.

Ubacicu snimak Bensona ovih dana.

Ja se bas nekako slabo snalazim sa postavljanjem slika :? ako neko ima vremena da mi malko to pojasni, a i na profil ne znam kako da postavim :oops:

Ivane Lara je preslatka!!!

Zozefina hvala :!: Ime joj je Fifi(po rodovniku je lara croft)

Majo kada budes stigla premeri je,ona je jos uvek u razvoju ali kada sazri mislim da ce imati 62-63cm

Ja se bas nekako slabo snalazim sa postavljanjem slika :? ako neko ima vremena da mi malko to pojasni, a i na profil ne znam kako da postavim :oops:

Evo posto nevidim da ti je neko pomogao JA cu : Izaberite sliku iz vaseg alubuma koja vam se svidja .Tu sliku morate smanjiti u Microsoft Office Picture Memager(ako je veca od 600x600 piksela jer na BK vam je to ogranicenje) ,posto ste zapamtili promene ,odete na google ukucate Tiny Pic udjete stisnete Browse... izaberete izabranu(smanjenu)sliku kada ste je izabrali stisnete UPLOAD . Nakon sto ste uploadovali sliku u sredini ce vam pisati

Share This Image a ispod toga zuta polja sa kodovima ,u drgom z.polju kopirate taj kod .

vrati te se na balkan kinology odete u odgovor ... gore imate ikonicu Img nju pritisnete i izace vam ovaj znak ....l.... u tekstu,onda izmedju ta dva znaka stavite kopirani kod i izbrise te visak img :arrow:

color]...kod...[color=#FF0000]

znaci izbriste img znak u boji (inace vam nije u boji) i to je to, nadam se da cete razumeti :mrgreen:

pozzdrav od igora

Svaka cast Igre, objasnjenje je super, i meni je pomoglo posto zaobilazim slike koje su vece od 600x600, sad cu da probam pa da postavim neke vece slike kad ih sredim po uputstvu.

Ok Ivane, cim je premerim javljam visinu

Ajde Zozefina sredjuj slike, jedva cekam da vidim male, a i ponosnu mamu :D

Nasi psi

Ester(zenka)-20.02 2005

20hq3vs.jpg

Avantgarde lady(zenka) 30.05 2007

14loodx.jpg

Greystoke's ewe rock my world-benson (muzjak)27.09 2007

2886ntc.jpg

Honda sagena (zenka)-02.02 2008-bradati koli

1zg6m14.jpg

OKO 1 FEBRUARA SLIKE STENACA OD ESTER I BENSONA :lol: :lol: :lol: :!: :!:

Evo posto nevidim da ti je neko pomogao JA cu : Izaberite sliku iz vaseg alubuma koja vam se svidja .Tu sliku morate smanjiti u Microsoft Office Picture Memager(ako je veca od 600x600 piksela jer na BK vam je to ogranicenje) ,posto ste zapamtili promene ,odete na google ukucate Tiny Pic udjete stisnete Browse... izaberete izabranu(smanjenu)sliku kada ste je izabrali stisnete UPLOAD . Nakon sto ste uploadovali sliku u sredini ce vam pisati

Share This Image a ispod toga zuta polja sa kodovima ,u drgom z.polju kopirate taj kod .

vrati te se na balkan kinology odete u odgovor ... gore imate ikonicu Img nju pritisnete i izace vam ovaj znak ....l.... u tekstu,onda izmedju ta dva znaka stavite kopirani kod i izbrise te visak img :arrow:

color]...kod...[color=#FF0000]

znaci izbriste img znak u boji (inace vam nije u boji) i to je to, nadam se da cete razumeti :mrgreen:

pozzdrav od igora

Hvala, da nije tebe nista od slika :!: :!: :!:

Ne morate da se zahvaljujete , normalno je da upocetku ne znate postaviti sliku ja jos nikog nisam sreo ko je prvog dana znao da postavi sliku .ako nesto zatreba javite se :!:

Nismo planirali leglo,a i nisam primetio da je u u teranju i benson je oskoristio situaciju kada su bili pusteni:roll: :roll: :roll:

To moze da bude problem , kako uopste primetite da se tera.Ja sam dosad imao samo muzjake. :mrgreen: