OgnjenBK

Kratkodlaka madjarska vizla FCI 7.1.1-57 2. deo

Recommended Posts

Lovacko kinoloski kup koji je trebao danas da se odrzi u Indjiji je otkazan zbog nevremena a taman sam se bio spremio da idem,i prosle nedelje je u Indjiji odrzan kinoloski kup ali nazalost mene nisu zvali tako da nisam znao da ima,uglavnom pobedio je muzijak madjarske vizle koji je otac nekim mojim stencima.Pozdrav svima.

Lovacko kinoloski kup koji je trebao danas da se odrzi u Indjiji je otkazan zbog nevremena a taman sam se bio spremio da idem,i prosle nedelje je u Indjiji odrzan kinoloski kup ali nazalost mene nisu zvali tako da nisam znao da ima,uglavnom pobedio je muzijak madjarske vizle koji je otac nekim mojim stencima.Pozdrav svima.

da nije to cezar

fred :arrow: Verovatno je Cezar nisam pitao Gedzu kad me je zvao bilo je kasno i bio sam u kafani castio sam zato sto sam tog dana prodao jednu nivu i nisam ga dobro cuo zbog muzike i vina,Gedzin pas je u pitanju ili je Cezar ili je Pompas junior treceg nema.Javicu tacno kad se budem cuo sa njim.Pozdrav.

pozdrav za vižlaroše,

da se i ja malo uključim, prvo sam protiv poklanjanja pasa, taj ko dobije psa tako ga i ceni, vižla je gospodski pas i ne treba im po koji neodgovorni vlasnik,

neko je napisao lepo koliko je platio kuče i ostale troškove, mislim da pravi zaljubljenik ove rase može sebi da dozvoli toliki luksuz da kupi psa,

Dobar pogled, Sanja

Sanja, dobro dosli, drago mi je da ste se ukljucili, jer znam da imate sta da kazete na ovu temu, a znam da imate sta da pokazete sto sto se tice vrhunskih primeraka ove nase rase!Pozdrav od Radovana

Pozdrav za Sanju,Sanja je mom Biliju sudila prosle godine na utakmici u ako se dobro secam prosle godine u Mokrinu bila je nedelja,Bili je trcao solidno do 8 minuta kada sam ga vezao zato sto je pao u tempu,pao je zato sto je dan ranije trcao utakmicu 15 minuta po najvecem suncu,nije stigao da se odmori,nije lako psu da provede u putu 2 dana zaredom.Aleksandar Temerin.

od komtema :arrow: Sve pohvale za Bila, i naravno cestitke za Acu koji ga je ovako izdresirao. Svaka cast!

Dobrodoslica za Sanju,iskusnog kinoloskog sudiju i odgaivaca.

Pozdrav za sve vizlare!

od komtema :arrow: dali na video klipu kule na muzijaka prepelice na poletanje prepelice kad je pas ostao miran dali tog momenta je radio teletakt

fred :arrow: nije radio teletakt,na Bilija sam stavio teletakt desetak puta ,struju sam ukljucio samo jednom kad je povojao zeca,teletakt sam koristio samo zvuk da skinem psa sa miseva,nije mogao da hoda koliko je markirao misje rupe i hrckove,vise mi netreba naprodaju je.

Pozdrav za Ozrena i Dejana.Ovo su stariji snimci kad je ovaj pas znao da pogresi,pustiu i novije ,ovaj pas sad radi kao masina,gresim samo ja.Prosle godine sam izgubio prvo mesto i plasman na prvenstvu Backe zato sto sam promasio drugog fazana.I jos 2 utakmice sam izgubio mojom greskom.Utakmicu prosle godine u Turiji sam izgubio svojom greskom,sudio nam je Madzarev, u doradi pas je stao u marku sudija mi je rekao da isteram divljac.Pogresio sam u komandi,rekao sam Biliju daj,na tu komandu treba da uhvati divljac,jurio je tu fazanku najmanje 200 metara.I jos sam izgubio utakmicu pre 2 godine u Padeju sudio je Verac pas je imao gotov pojen trebalo je samo da ga izvucem u oranje gde nema nista,u poslednjem minutu nevezano od nas poletela je fazanka divljac iz rtrske,Verac je svirao aut.Mislim da nas je tada Verc ostetio i da je ostetio Zarka Mikalackog veterinara i sudiju kiji se isto takmicio tog dana.Drugi sudija koji je isao pored mene je bio Milos Veselinov,on je hteo da nam da plasman ali Verac je bio neumoljiv.

Marka na petla dosta korektna,pas je ostao miran na poletanje,marka je bila dosta teska za nos psa zato sto smo se nalazili pored nove farme svinja u temerinu,gde nedaleko od mesta gde smo bili bacaju uginule svinje.Na tom mestu u zadnjih mesec dana je ostreljeno nebrojeno lisica i 3 sakala koji su tu dolazili da se hrane u hladnim zimskim nocima.