OgnjenBK

Americki Bulldog (AB) - Standard (Scott) tip - 2. deo

Recommended Posts

Očit primer prevara koje su vladale unazad godinama....Adžo, ovaj pas za koga kažeš da je prodat kao AB je daleko od AB kao Sunce od Zemlje...... :!:

kakva je mešavina ne može se tačno reći(mada se i meni čini da je ast-ab)ali je pas prelep....jedna od najvećih mana AB po meni je što su skoro svi skoro potpuno beli..... :( po meni bi bili mnogo atraktivniji da ih ima u AST bojama....ali obzirom da oni mnogo više trebaju da budu radni nego da budu manekeni boja im i nije od nekog značaja....

treba pitati vlasnika od koga je kupio psa, pa onda 'stisnuti" prevaranta da prizna koja je to mesavina...i eto recepta za dobrog bandoga.. :lol: :lol:

Nisam mesecima postavljao ni jednu sliku iz MSK, a po pravilniku mogu tri mesečno...

Sada ću postaviti samo jednu.....

Adonisa MSK...jes ''malo'' porastao u međuvremenu u odnosu na sliku sa Draganovog avatara... :wink:

adonis3.jpg

pa koliko ih to dovodis :wink: :)

ma ne pitaj me , trudim se da ih skupim sve pod jedan krov.... :lol: ,

A dolazi u Srbiju da zivi mirno,spokojno i uziva u plodovima predjasnjeg rada,pa kaaaaaakoooooo si to mislio sa gomilom pod jednim krovom :wink: :D :D :D

pa koliko ih to dovodis :wink: :)

ma ne pitaj me , trudim se da ih skupim sve pod jedan krov.... :lol: ,

Nema druge....mora da se podigne još čitav niz boxeva...u najavi su ozbiljni radovi u građevinskom smislu.... :!: