Sign in to follow this  
OgnjenBK

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 2. deo

Recommended Posts

carlito, хајде да их види уживо, а затим разговор...

Dogovoreno :!: :!:

Pa vi ste neki poliglota i cirilicu znate (respect :!: ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Some time talking with the owner of Guerlan de la parure, a high price was not the only condition.

(најмање разуме српски, али сам користио за писање преводилаца :mrgreen: )

I ja malo koristio ono sto znam srpskog :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Нажалост, као иу свим другим форууми....

carlito,неке вас замарам са мојим кирилица или латиница,споко!

Best Regards :roll:

chiita druze,carlito je jedan saljivdzija,nisi dobro shvatio,verovatno je sad iz kafane :mrgreen:

nama je drago da si tu,imas dobre pse

samo ti daj slike od onog malca i ne sekiraj se :wink:

chiita druze,carlito je jedan saljivdzija,nisi dobro shvatio,verovatno je sad iz kafane :mrgreen:

nama je drago da si tu,imas dobre pse

samo ti daj slike od onog malca i ne sekiraj se :wink:

Yes Dule u pravu si :!: :!:

Chiita sorry, you have a beautiful french bulldog :!: :!:

My mistake, (sala mala) :!: :!:

Good night and best regards :!: :!:

Ortino steta Nando je pravi lepotan.Da li je bar ocenjen?Pozdrav svima

Хвала FRENCHI на лепим речима. Није оцењен на изложбама јер, као што знате, потребна је потврда о вакцинацији против беснила коју су лукаво условили стављањем чипа. Тако да је легалним путем немогуће добити такву потврду и учествовати на изложби ако није чипован, а није и неће ни бити. Нама су довољне оцене искрених љубитеља паса, а њихове оцене (док год постоје такви услови) нас не интересују. Да купујем оцену не желим, а сви ми знамо да је и то у Србији нормално. Тако да ако можда ово чита неки ветеринар сличних схватања, који би био вољан да нам да вакцину и потврду али без микрочипа, без обзира на цену, нека ме контактира. 8)

Тдушане - последња слика је феноменална :D

Карлито - браво мајсторе :) Ево још једне из тог фазона :mrgreen:

http://img43.imageshack.us/img43/6583/frenchbulldog.jpg

Тдушане - последња слика је феноменална :D

hvala Ortino :D

imam jos lepih slika al' se tripujem da me ovi ne posalju na odmor :D

Nando je opasan dasa,ocenjen,neocenjen

Svima zelim sve najlepse u novoj godini,i puno lepih trenutaka sa vasim ljubimcima :D Nameravam i ja da uzmem jednog francuza,samo zelim da ga docekam spremno.Zanima me koliko puta dnevno treba da se izvodi?problem je sto ja radim svake nedelje u drugoj smeni,pa ne znam kako bi organizovala setnje :?: cula sam da su tvrdoglavi i da malo slusaju,pogotovo u parku?!

Što? Da bi stranci znali da nismo svi takvi?

Upavo tako :!: :!:

Da je u Srbiji vise ovakvih kao sto sam ja, nebi bilo svercovanih francuza, bolesnih (pa umru za par dana)- pa tog gazdu boli dusa i srce a neko na forumu napise jbg sheet happens ili stavi ga u zamrzivac :!:

Uvek sam iskren i netrpim nepravdu i laz :!: Mozda sam malo vise surov i volim da se salim ali nikako nekulturan i bezobrazan.

Sto se tice Chitte napisao sam da su po mom [ na srpskom jeziku] misljenju stenci nista posebno i da za te pare odes lepo u De La Parure i kupis po istoj ceni :!: :!:

Kad eto odjednom Bugarin zna srpski :idea: To sa Google translatorom kod mene nepije vodu!!! Malo se salili izvinuo se na kraju i to je to!!!

Drsko i bezobrazno

Drsko i bezobrazno je da neko pokupi stence sa pijace u Madjarskoj od boga pitaj kojih roditelja i kakvog zdravlja,

lazira rodovnike i prodaje ih po Srbiji :!: :!:

Napisala sam poduži post, pa ga obrisala.

Pokušavam da se izborim sa svojom prirodom i da ćutim.

Pobediću ako sad prestanem da pišem.

Prestajem.

Zaboravih na Nanda :oops:

Ortino, extra slika, Nando je bas mocno ispao :!: :!:

Pravi je Big Papa :!: :mrgreen: :mrgreen:

Ubaci jos koju c.b slicicu :P

Za prodaju i " skart" pse da li imate neki dokaz? Mislim da ljubomora vlada, nema razloga, najbolji Francuz ce se izdvojiti. Ja kad sam trazila psica, pronasla sam coveka, iz jednog seoca kraj Subotice, kada mi je rekao da ima i Francuze, Engleze, Mopse, Westike, Terijere, sve mi je bilo jasno, al ipak ne zelim da ulazim u njegovo, i takvi psi ce naci vlasnike. Al ne zelim da komentarisem. Kad sam otisla kod mog odgajivaca, nisam mogla da verujem kako se covek razume u njih i kako su mu kvalitetni psi. Cak iz razvijenijih zemalja traze njegove pse. Mislim da se suvisni komentari netrebaju pisati, nesto je ipak najbolje zadrzati za sebe. Ko ih uvozi, izvozi, nas to neineresuje. Svi smo mi zadovoljni sa svojima francuzima, i mislim da se po izgledu moze proceniti sta je u standardu, a sta ne. Al dok se pas ne vidi, bolje da se ne komentarise. Tema je totalno nebitna. Tu smo da pisemo i pohvalimo najbolje, da uzdignemo najbolje, stvarno ima super psica. Budimo realni! 8)

Za prodaju i " skart" pse da li imate neki dokaz? Mislim da ljubomora vlada, nema razloga, najbolji Francuz ce se izdvojiti. Ja kad sam trazila psica, pronasla sam coveka, iz jednog seoca kraj Subotice, kada mi je rekao da ima i Francuze, Engleze, Mopse, Westike, Terijere, sve mi je bilo jasno, al ipak ne zelim da ulazim u njegovo, i takvi psi ce naci vlasnike. Al ne zelim da komentarisem. Kad sam otisla kod mog odgajivaca, nisam mogla da verujem kako se covek razume u njih i kako su mu kvalitetni psi. Cak iz razvijenijih zemalja traze njegove pse. Mislim da se suvisni komentari netrebaju pisati, nesto je ipak najbolje zadrzati za sebe. Ko ih uvozi, izvozi, nas to neineresuje. Svi smo mi zadovoljni sa svojima francuzima, i mislim da se po izgledu moze proceniti sta je u standardu, a sta ne. Al dok se pas ne vidi, bolje da se ne komentarise. Tema je totalno nebitna. Tu smo da pisemo i pohvalimo najbolje, da uzdignemo najbolje, stvarno ima super psica. Budimo realni! 8)

Jako lepo napisano i iskreno :!:

Ako se budemo videli na Cacib Beograd dokazacu ti sve sto sam napisao :!:

Pozdrav :!: :!:

Kada sam Hyppa odvela na ocenjivanje, sudija je bio gdin Nikic, koji takodje ima svoju odgajivacnicu. Covek se razume u posao, i spada u sudije kod koga bih odvela i drugi put. Bitno mi je da sudija zna nesto o standardu i da zna sta da gleda kod njih. Jer sam na jednoj izlozbi gde je bio u pitanju bull terijer, sudija dao cacib psu koji nije znao ni da se postavi, bio agresivan, bacao se po ringu! Sudija velika 0! Nikic mi je cak dao i par saveta, hvala mu. Svaki savet dobro dosao. Mogao je da ga oceni sa niskom ocenom zbog konkurencije,ili vec neki drugi razlog, al ne on je bio toliko profesionalan i realan. To cenim kod ljudi. Mislim i to da sudija ne moze da sudi 100 rasa.

Carlito nemojte se toliko opterecivati, oni su samo mali psici koji su zeljni paznje, mazenja, igre, nemojte gledati sve kroz izlozbe. Ja sam svesna kvaliteta svog misa!!! Cak ga ne bih ni vodila na izlozbe, jer znam kakve je linije, vec malo zbog druzenja, razmena iskustava, u tome je car...

uh

ja ne zelim da ulazim ni u kakve nekonstruktivne rasprave

ipak cemo se mi druziti po izlozbama s proleca

svercuju se i ljudi,valjaju u belo roblje,pa sto ne bi i psi :idea:

toga ce uvek biti

uvek ce biti onih sto nasednu,i onih sto provale

ovako izgleda otac od chiitinog najnovijeg pojacanja

po mom misljenju tu je kvalitet neosporan

ali stvarno ne mogu da zamislim da bi eventualno parenje sutra sa njim(chiitinim psom) kostalo recimo 2000e :roll:

pogledajte pa prosudite

Flaubert de la parure

http://i859.photobucket.com/albums/ab15 ... ert041.jpg

http://i859.photobucket.com/albums/ab15 ... ert101.jpg

http://i859.photobucket.com/albums/ab15 ... bert87.jpg

tdusan,I hope is not lost something in translation...but a misunderstanding of what 2000 е was to talk?

I Do not know what is the Flaubert price (probably Russians at prices not so high) but flaubert is rarely used outside of the kennel.problem is the great distance.

...And I do not yet stud dog :!:

"Procitala sam u najavi da ce suditi Hans Blerwolf(A), i kazu da je ok. Da li je neko nekada izlagao kod njega?"

Hyppo,I was in this judge careful and well-judging. Keep movements.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this