Sign in to follow this  
OgnjenBK

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 2. deo

Recommended Posts

Tu sam sa predstavljanjem negde na polovini. Ima ih još pet a to ću ovih dana.

Posle toga će ići sve zbirno, odnosno biće predstavljeni svi psi koji su trenutno u mom vlasništvu.

Nemoj Zucu da mi zaboravis :!: :!: :!:

Neko mi sapnuo da je to snake ogrlica :wink:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

dobro su ti sapnuli :D

Ma imam ja svoje spijune :mrgreen: :mrgreen:

Aj pozuri sa slikanjem jedva cekam da vidim Janiku sa new ogrlicom :P :P

pozdrav od srecka :)

Pa ćao Srele! Srećko je Sarin brat iz legla! Baš lepo što su se našli ovde! ;) Daj nam neke lepše sličice da ga vidimo malo bolje ;)

Da li ova rasa može da se drži u boksu za vreme toplih meseci a preko zime u kući? I kako se slaže sa drugim psom?

Imate neverovatno slatke pse!! :) :wink:

Da li ova rasa može da se drži u boksu za vreme toplih meseci a preko zime u kući? I kako se slaže sa drugim psom

ja bi ti rekao da moze,ali ti to nikako ne bi preporucio,

to su psi koji vape da budu u centru paznje,kontam da bi ga svako zatvaranje u boks ubijalo u glavu..

a sa drugim psima se dobro slazu,mi recimo imamo po nekad malo problema kad naletimo na neku kocopernu zenkicu,onda znaju sevati varnice

Može, i super se slažu sa drugim psima, ali mislim da je sve to stvar vaspitanja i socijalizacije kasnije, kao i kod drugih rasa...ja verujem da bi se francuz i šar pej super slagali ;)

Hvala vam na odgovoru! :wink:

Ništa još nije sigurno da uzimam Francuza (još ubeđujem moje) :)

A postoji još jedan problem.Imam muškog shar pei-a a ženku ne bi uzimali pa ne znam kako bi se slagali dva mužijaka?

onda mora da je malo duza od janiskine

ili su se ovi zeznuli,u moju korist (bar jednom :mrgreen: )

nemam pojma,imala je neku plasticnu deklaraciju koju sam odma bacio :oops: al mi se ovako sa slike cini da su identicne

Hvala svima na savetima! :wink: :D

Sada samo treba da ubedim svoje i francuz stiže! :)

Sećam se kako je bilo kada sam ih pitao za shar pei-a.."Dok smo mi živi psa nikada nećemo imati!" I eto ja sada spavam sa Don-om :D

Sviđaju mi se ovakvi kao Srećko.Tako beli sa crnim.Zapravo svi su fantastični! :D

Ala rastu! Dragane, jel' su ti oni strendžeri potvrdili rezervaciju za jogurta (koliko su se oduševili, bilo bi ludilo da nisu) ili je ispao slobodan? :roll: Ako je slobodan, osećam da neće dugo biti ;) jaaako je neobičan i lep :D

Sećam se kako je bilo kada sam ih pitao za shar pei-a.."Dok smo mi živi psa nikada nećemo imati!" I eto ja sada spavam sa Don-om :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

p.s. nama zakazala tehnika,nista od slikavanja danas :evil:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this