Petite

Cestitke, zelje i pozdravi

Recommended Posts

Pošto od 2000 muških punoglavaca niko nije našao za shodno da otvori temu, evo ja probijam led!

Svim djevojkama, zenama, mamama, sestrama, prijateljicama, pripadnicama LJEPSEG SPOLA, odgajivacnica "from Basilica" zeli sretan praznik!

SRETAN 8 MART, DANAS UZIVAJTE, OVO JE VAS DAN!

23839_105511562803563_100000341581703_133979_1892480_n.jpg

Na slici, Ciara from Basilica, stara 40 dana!

http://www.frombasilica.com

Pridružujem se čestitkama, i želim pripadnicama lepšeg pola da budu voljene i poštovane svakoga dana u godini :) :) :)

Drage moje.....srecan vam 8 Mart.....da vam svaki sledeci dan bude ispunjen paznjom i ljubavlju koju danas dobijete....

15xs36h.jpg

Jaranu Mladji

srecan rodjendan, da dozivi 3 banke i (sto rece neko, pa ja citiram)

'da ima veliku farmu ovaca i koza i dvoriste puno sharaca

kokoske iz kaVane

:D :D :D :D

Sretan uskrs svim forumasima katolicke i pravoslavne vere ( molim vas da mi ne zamere prevoslavci posto ne znam tacno koko to ide kod pravoslavaca pa nebi da pogreseno kazem) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Igor

Svim katolicima i pravoslavcima, nek` je srecan Uskrs i da ga provedu u sreci i blagostanju sa svojim bliznjima!

Hristos Vaskrse!

Hristos Voskrese. U miru Bozjem, blagostanju i sreci ga provedite sa vasim porodicama i prijateljima.

adk9ac.jpg

Vidim da danas imamo dosta clanova kojima je rodjendan :)

@jenetru , @jene , @Sinisa , @danijelb , @mishar , @dogmatix , @zeeljko87 , @Juggernaut

Svima od srca zelim srecan rodjendan, da budu zdravi , veseli i raspolozeni :D :D :D :D

I ja svima redom cestitam za rodjen dan.

A posebno za Dejana je ova cestitka:

fort-bones-foto_41322_17385771_17782461.jpg

Imam cestitku jos za nekoga :wink: ali sam je negdje zaturila i kada je pronadjem odmah je stavljam :mrgreen:

Misa

Guest
This topic is now closed to further replies.