Petite

Mlade nade ili JUNIOR HANDLING

Recommended Posts

Pozdrav svima ! Ja sam Filip Andric iz Bogatica,imam 13 godina,sa nemackim ovcarom Twins vom haus Bogatic ucestvujem u junior handlingu i postizem zavidne rezultate kao i sa drugim rasama.Pozdrav svim junior handlerima i mnogo uspeha u daljem takmicenju. :D

twins1.png

dscf1251.jpg

1grupajuniori.jpg

dscf1206o.jpg

dscf1273k.jpg

dscf1267.jpg

dscf1263.jpg

dscf1282u.jpg

1411ip.jpg

ss859691copy.jpg

Evo ja sam jedan JH :oops: Šalim se naravno :) . Imam ja 14 godina i planiram da vodim NO na neku manju izložbu uskoro, ali ravnopravno sa svim psima. Kakve DETE i PAS kategorije :D

Evo i mene ovo mije prva izložba vodio sam N.O u dete ipas i osvojiosam I mesto toje bilo prosle godine u B.P.Selu I cacjavascript:otvori('0/galerija/kepek09/cac09_8/create.php?kep=2.jpg',800,600);

Pozdrav svim mojim kolegama junior handlerima.Na izlozbi Cacib Sabac koja se odrzala 06.06.2010.g sam se takmicio kao pravi handler.Izlagao sam zenku nemackog ovcara Lindu odgajivaca i vlasnika Mirzeta Omerovica iz Kalesije-BiH,kod sudije Srecka Kukica iz HR i postigao u veoma jakoj konkurenciji kvalitetnih pasa CAC,CACIB,BOB.Ovakav uspeh nisam ocekivao za prvi put,ali sam dobio dosta cestitki od dugogodisnjih izlagaca i odgajivaca nemackih ovcara,kao i vecu statisfakciju u daljem radu.Vama isto tako zelim da imate dobre uspehe i rezultate.Pozdrav !!!!!!!!!!!!!!

slike0501.jpg

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neki od mojih rezultata:

Cacib Podgorica 18.09.'10:

Junior Handling 1 mjesto sa Americkom Akitom:Keep The Promise De GabriTho

57895143949667038413220.jpg

Cacib Niksic 21.08.'10:

Junir Handling 3 mjesto sa Njufaundlanderom: Ch. Good boy Del Pulcherimus

46180143430325517111606.jpg

Cac Danilovgrad 22.08.'10:

Junir Handling 2 mjesto sa Njemackim pticarom: Basco Vom Osterberk

40625143430313516811606.jpg

Pozdrav,

Vasilije

Da malo podignemo topic

CACIB ZAGREB 20.11. 2010!

JUNIOR HANDLING – STARIJA SKUPINA

sudac/judge: DAVOR JAVOR (HR)

1. MJESTO: NIKOLINA PEZELJ, Hrvatska

2. MJESTO: MAXIMILIAN MAYER, Austrija

3. MJESTO: LUCIJANO LUJANAC, Hrvatska

4. MJESTO: LEA PODPEČAN, Slovenija

5. MJESTO: NIKOLA VOLIĆ, Srbija

CACIB ZAGREB 21. 11. 2010!

JUNIOR HANDLING – STARIJA SKUPINA

sudac/judge: BEATA PETKEVIČA (LAT)

1. MJESTO: MIRNA DUJMOVIĆ, Hrvatska

2. MJESTO: DARYA BOLDYREVA, Rusija

3. MJESTO: NIKOLA VOLIĆ, Srbija

4. MJESTO: LEA PODPEČAN, Slovenija

5. MJESTO: NIKOLINA PEZELJ, Hrvatska

Mene ste već sigurno videli na izložbama. Imam 14 god. i bavim se JH-om. Handlujem sa bernardincima,malo je teže sa njima handlovati,zato što su jako lenji i veliki. Ali naravno da sam i ja osvojila pehare u JH-u. U BG-u sam bila u TOP 5 (2010 i 2011 god.).

Pozdrav,Pekalić Nikoleta iz Srbobrana. :)

Imam samo ovu sliku(sa ledja :( ).Ali cu kroz par dana postaviti video svog brata koji je imao zelju da bude mladi handler :)

picture016x.jpg

Pozdrav,

mislim da je vrijeme da vam predstavim jednu odličnu handlericu zlatnih retrivera iz Hrvatske,

Marijana Račić. http://doghandlingbymarijana.freehostia.com/

148177_173118292706756_100000257585378_521329_5214585_n.jpg

J CH/ J BISS / J CW Glamour Shine Be my valentine

(Multi CH. INTER CH. Nice Brad Happy Company x Charming Eyes V.I.M.team)

BISSKozarskaDubica2010.jpg

J CH, CH, CW, BISS, Multi BOB Dreams Come True Happy company

(Meloak Dancing Storm x CH. BISS Nice Amy Happy Company)

Evo nakon zavrsene sezone ,da postavim moje uspehe sa izlozbi na kojima sam bio(tj na kojima je bio junior handling).

(mart)Cacib Beograd-3 mesto ,sa shih-tzuom Dragon Wings of Mondoshawan-v:Mina Manasijevic sudija Dusan Paunovic

(maj) Cacib Subotica -2 mesto,sa kineskim cubastim psom -Fundoklia-völgyi Kaszanics E'Hungaricum

vlasnice Lukácsné Kaszanics Terézie iz Mađarske .Sudija gđa-Jadranka Smojver Selimovic

(avgust)Cac Stapar-3 mesto -sa toy pudlom AUX YEUX NOIRS REVOLTUION-vlasnice Mile Ristic,sudija je bio Nikola Volić.

Bila su tu jos dva jh- Cacib Irig , koji da nije zalostan bio bi smesan,s obzirom ko je zauzeo postolja,sad bar znam da sledece godine dodjem u sorcu i papucam, em da se nekuvam ko budala u odelu em imam vece sanse da osvojim nesto :mrgreen::mrgreen: zasto praviti hendling ako to ni ne izgleda na hendling . Usput smo dobili i paketice sa grickalicama (jeej).

a druga je bila izlozba u Backoj Topoli i tu se biralo samo prvo mesto ,i uzela ga je madjarica Evelin Bote, njoj sve pohvale.Stvarno je to uradila profesionalno i pravilno. A slike cu postaviti u sledecem postu.Moram se za ovi izlozbu zahvaliti gospođi Kotlas Sarnyai Ziti koja mi je posudila predivnog psa Bogarhazi Kakadua.Zahvaljujem se svim vlasnicima na poverenju ,i volji da mi daju svoje pse za hendling.Pozdrav Igor

Bas mi je drago sto se povecava broj Junior Hendlera.Cestitam svima, izgledate super

E

Bila su tu jos dva jh- Cacib Irig , koji da nije zalostan bio bi smesan,s obzirom ko je zauzeo postolja,sad bar znam da sledece godine dodjem u sorcu i papucam, em da se nekuvam ko budala u odelu em imam vece sanse da osvojim nesto :mrgreen::mrgreen:

Igore, toga nazalost uvijek bude, ali eto bar se ne desava cesto...

Pozz

Guest
This topic is now closed to further replies.