Petite

Mlade nade ili JUNIOR HANDLING

Recommended Posts

Ali se ta revija u Doboju i Derventi nazivala Dijete i Pas a ne JH mladja grupa :wink:

Ti si se mogla prijaviti u Junior Handling i takmniciti se s nama :lol:

A nemoj tako lako odustajati, neces tako nista postici.Ako volis izlozbe idi na njih isplatice se :wink:

Ides na Euro DOg?

Idem na Euro Dog. Nadam se u JH ako ne onda imam nekih pasa za hendlati.

U Sarajevo nisam dosla jer vece prije Sarajeva doslo do nekih problema oko prevoza i nocenja :roll: Ali bice drugi put! Jesi ti isla?

da na cacib sve stranci dobili a najviЕЎe ante luДЌin i ДЌestitam mu na odliДЌnom hendlanju i dobio je 1BIS s ameriДЌkom akitom a JH 2 sestre iz ДЌeЕЎke i jedna iz rusije rade one t a sudija se hvata za glavu psi im zablokirali nijedan da makne a sam njih 3 ostavio :x

To je super kad ispituje. Cak bih sudijala dala savjet da pitaju hendlere o rasi koju hendlaju. Tako npr. ja vodim dosta rasa i lijepo je znati o svakoj rasi posebno.

JH treba da bude zastupan na svakoj izlozbi, bolji je mnogo od Dete i pas, ta kategorija mi je bas bzvz, deca se nadvlace sa psima koji su 3 puta veci od njih.... :roll: :roll:

Svidja mi se JH, planiram da pokusam sa tim od 2008. godine! :wink:

I ja se iskreno nadam, jer sve je vise mladih djevojcica (nazalost manje djecaka) koji su zainteresovani.

A ja im uvijek stojim na raspolaganju za pomoc :wink:

p.s. Ne samo njima, vec i sudijama koji nisu do sad sudili pa ne znaju a mogu priznati.

evo primjera kako da rotta drzimo u stavu u JH

i ja namjeravam od oktobra sa dobijem da ucestvujem u JH

sta obicno pitaju u JH, u nedjelju cu se prijaviti za dijete i pas

ipak imam 13 god, a mogu ga voditi

copyofdsc00974ys3.jpg

copy2ofdsc00974eq9.jpg

Guest Ana G

Mene nesto sto je sokiralo sto je u Sabcu na CACIBu JH i DiP bilo spojeno a u surcinu na CACu bilo odvojeno!!!!

Evo ja da pohvalim ove nase u Srbiji,danas sam zvala da pitam da li ce biti takmicenje za JH u Jagodini na CACIBu i rekli su da hoce, bas sam selepo iznenadila...Inace ja imam 15 god i planiram da handam goldena...Pa bih zelela da me posavetujete oko cega da vodim racuma...Pozzz

Neznam koliko ti ja mogu pomoci sa svojih 13 ali pokusacu netreba ti nista narucito sem da budes obucena razlicito od boje psa,da lepo trci pored tebe,ako te izabere u uzi izbor prvo tim psima iz uzeg izbora pogleda zube pa kad pokazes zube povedes psa u obliku slova T ili u trougao ili jednostavno u krug.I ako sve to dobro uradis pobedila si :wink:

Guest ursiiiika

Pozdrav sa Ljubljane!

Ja baš nemam pojma vaš jezik,a nadam se da se čemo razumijeti :wink:

JH je zakon.Ja sam tek počela ali sam stvarno "pala unutra" :D

Nadam se da se budemo nekdje upoznali :)

Ursika welcome!

Vec se razumijemo :D jer dijelimo ljubav ka istom hobiju!

Ukoliko treba bilo kakva pomoc javi ;) Naravno nadam se da ces postaviti i neke slike ovde!

pozdav

Jovana

Guest ursiiiika

Stvarno imaš pravo.Taj hobi je super :)

Nemam baš puno slika, jer sem se tek počela baviti sa tem..al ustvarila sam si svoj sajt,gdje možeš prečitati nešto o meni.Stranica nije još v engleskom jeziku a nadam se da neče biti velik problem :wink:

http://ursika.webs.com/

Mi je pa interest zašto pri vama JH nije tako razvit-baš tako ili..?

Koliko ja znam ima u Budimpesti

Ok. Ima li u Srbiji gdje, zna li neko?

U Sloveniji ima kurs za Junior Handling i za Handling to sam saznao.

Zdravo ljudi!! Ja sam Jovana djurovic iz vrnjacke banje..imam 18 godina..Bavim se handlingom zlatnih retrivera... postavicu neke slike pasa koje sam handlovala pa sami procenite!!!

dscn0957j.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.