Sign in to follow this  
KORTO

Retriver zaliva Chesapeake

Recommended Posts

Danas sam imao priliku upoznati retrivera zaliva chesapeake.Jako lijep primjerak rek'o bih gledajuci ove slike.gospodin ciji je pas zivi na ilidzi-sarajevo.Eto,da ne kazete da ih nema ;D;D.poz

Danas sam imao priliku upoznati retrivera zaliva chesapeake.Jako lijep primjerak rek'o bih gledajuci ove slike.gospodin ciji je pas zivi na ilidzi-sarajevo.Eto,da ne kazete da ih nema ;D;D.poz

To je mužjak iz našeg prvog legla od moje Ure od prije 3 godine ili mladi mužjak čiji je otac moj mužjak a mama kćer od moje Ure :D

Da li znate možda koliko je star pas ili bar ime? Znam da su 2 mužjaka u Sarajevu :D

Onome ko pošalje najlepše pismo i ubedi nas da je baš on taj koji voli ovu rasu i ko će raditi da se ona rasprostani po našim prostorima da je ljudi bolje upoznaju poklonićemo jedno štene Čizopika staro 9 nedelja.

Nevjerovatno kako je zamrla ova tema.

Ja sam danas u Sarajevu srela čovjeka sa 2 retrivera zaliva Chesapeake.
Divni su! 
A došla sam ovdje da provjerim o čemu se radi jer mi je čovjek koji ih je izveo rekao da su to 'kraljevski labradori' što je meni bilo neprihvatljivo...

Međutim, kuja koja je bila u paru sa Marley-em, mužjakom, zove se upravo Arabela! 
Čovjek mi je rekao da je po nju išao u Srbiju. Da li je to Vaša kuja?? Kaže da su brat i sestra. A njega je dovukao iz Hrvatske.
Čak i godine idu u prilog tomu da je Arabela sada kod njega.

Rekao mi je da se prijašnji vlasnih bavio lovom, i da kuja nije bila u najboljem stanju kada ju je uzeo sebi. -samo prenosim.
evo slike:
HWNHIGO.jpg
oAdevdi.jpg
fCtCNO9.jpg

fotke su takve kakve jesu...već je padao mrak, i nezgodno je gnjaviti nečije pse koje si tek upoznao da se slikaju...
Uglavnom, psi su odlično njegovani, i ništa osim loptice ih ne zanima! Vrlo stabilni i iznimno socijalizirani.