Sign in to follow this  
teja

Mr Richard Leonero - Riči

Recommended Posts

Upravo sam izbrisala punu karticu slika :mad: ... Iskreno, mrzi me da ih prebacujem tamo-vamo pa ih češće kačim na FB. Ako visiš na istom - tamo sam Teodora Leonero (i imam svežije Ricine fotke) :grin: ...

I da, fala vi na komplementi :oops::inlove::kiss: ...

Pa ja tek sad vidim da si "azurna" i ovde... I ne bio taj pas takav nesrecan kad ga zapostavljash virtuelno, kako li se tek ponashash kad te niko ne vidi :P

Ako ovo ikada prochitaju Ejmi i Alegra spakovace kofere i preseliti se kod tebe (rofl) Ejmi je samo jednom pojela "slatkish" i to ni manje ni vishe nego parche chokoladne torte koje mi je ukrala iz tanjira dok sam ja lezeci gledala neki "pseci" film, a da torte nema shvatila sam kad sam krenula da grebem kashikom po praznom tanjiru :giggle:

Ako ovo ikada prochitaju Ejmi i Alegra spakovace kofere i preseliti se kod tebe (rofl) Ejmi je samo jednom pojela "slatkish" i to ni manje ni vishe nego parche chokoladne torte koje mi je ukrala iz tanjira dok sam ja lezeci gledala neki "pseci" film, a da torte nema shvatila sam kad sam krenula da grebem kashikom po praznom tanjiru :giggle:

Kakav je to slastan zalogaj bio! :DD :DD I ja bih ti ga na isti način ukrala! (lmao)

Nas dvoje, pre sedam godina :grin: ...

P1010169-1.jpg

... pre, hm, mislim pet godina...

P5130059-1.jpg

... pretprošle zime...

P1070013-2.jpg

I jedna šmekerska, za sva vremena :grin: ...

P1050049-1-1.jpg

Nema na čemu, hvala tebi - na lepim rečima za mog najvoljenijeg debeljka i činjenici da sam, zahvaljujući gostima, noćas nakon dužeg vremena uspela da zaspem bez ćuškanja balave loptice po krevetu (rofl) ....! Riči je gnjavio, gnjavio, gnjavio,... i gnjavio goste, a čim su oni zamakli za vrata prebacio se na mačke :shock: ! Sada spava snom pravednika (i, po običaju, hrče ko drvoseča), a mi budni (mačkovi & mua) uz poneki tik rezimiramo proteklo veče :wink:(rofl) ...

Tejoooo, srecan rodjendan Riciju, sa malim zakasnjenjem, neka je ziv i zdrav i uzbrdo brz!!!

Chocolate-Cup-BLOG-450x329.jpg

P.S. bas ste lijepi na svakoj slici, i prije sedam godina, i sad... :)

12. X 2014. godine napustio me je moj dobri, lepi, pametni

RichardLeonero12rodjendan_n.jpg

pas - Richard Leonero, Riči, Rica gica, Caro mio, Dobrica Kerić,... Nije bolovao, nije trpeo bolove, otišao je brzo, lako, okružen najbližima, s glavom u mom krilu. U mom stanu je trenutno osam pasa ali, gde god pogledam - jedan fali! Prvog Oktobra proslavili smo njegov trinaesti rodjendan :)...