ninaa

AMERICAN PIT BULL TERRIER

Recommended Posts

:D Stvarnos u prelepi. Nego koliko je tu muzijaka a koliko zenkica :?:

POZZZ :!:

jedna zenkna i 3 muzjaka

bilo ih je u leglu 7 ali su podeljeni gde treba

zuti putuje i 2 crna m i 1 zenka ostaju kod mene da cuvaju dvoriste :D inace majka im je previse agresivna i nikako ne mozemo da je pripitomimo...samo kad je u stanu s nama ona je kao beba..nikog drugog ne podnosi

Pit bull odbranio svoje ukucane :

Ne mogu a da ne primetim da ni jednom nisu spomenuli koje je rase...

Sta je pit, neunistiv i kad je metak u pitanju :shock: :shock: :shock: !!! Stvarno se nigde ne kaze koje je rase- verovatno su isli tom logikom da prosecan gledalac uz rec "pit bull terijer" ne moze da poveze nista dobro :roll: . Zalosno je to...

Ovaj snimak je dokaz da retardirani novinari svaki put sikaniraju Pit Bullove. U ovom snimku nisu spomenuli da je taj pas Pit zato sto bi ga to predstavilo u pozitivnom svetlu sto po njima Pit nezasluzuje, cudi me da je uopste i ovaj snimak izasao u javnost :shock: . A sto se tice tog psa, to dokazuje njegovu gracioznost, srcanost i privrzenost gazdi ( porodici ). Verujem da 99% Pit bullova koji se odgajaju na pravi nacin bi postupilo isto kao i ovaj lepotan :!:

Novinari i inspektori...Lepo je moj drug rekao,inspektor moze biti samo onaj koji je ubijao pse i macke kad je bio mali a novinar je lepsi naziv za seksualnu radnicu...Al zato da pit ili pas koji lici na pita napravi bilo kakvo sra..e odma bi bilo ovako : Pomahnitali pit bul na slobodi!!!Onda uz ovo slika iskezenog psa sa sve penom oko usta i onda komentari na sajtu :Sve ih treba potamaniti,to nisu psi,Ovo moze da se desi samo u Srbiji,Sta da je bilo dete,Pobiti sve,Zabraniti psima da se setaju bez lonca na njusci...Al zato kad se spasi porodica i popiju 3 metka e onda je samo pas,covekov najbolji prijatelj.Pozdrav za sve novinarcice!

Gledao sam danas na National Geogrephicu emisiju o Pitovima, odlicna je. Naime u toj emisiji su pokazivali kako su, i koliki broj Pitova su zaplenili od onog NFL igraca sto ih je drzao iskljucivo samo za borbe. Ti jadni psi kad su ih uzeli nisu znali nizasta drugo nego samo za borbu, jednoj prelepoj kuji koja je bila sampion cak su povadili sve zube kako nebi mogla da povredi muzijaka tokom parenja, jer su napravili spravu za parenje u koju smeste kuju da nemoze da se pomera da muzijak moze da je pari i kad ona nije spremna :shock: . Kujica je bila prema ljudima odlicna ali prema psima haos, ali uz puno truda tih ljudi u tom azilu kojima treba dati priznanje svi psi su socijalizovani i sa ljudima i sa psima tako da su svi udomljeni u dobre porodice, a tu kuju bez zuba je uzeo taj dreser koji ju je dresirao jer ju je toliko zavoleo da nije mogao da se odvoji od nje.

Emisija je odlicna i mislim da treba sto vise takvih emisija da bude, da ljudima dokazemo da Pitovi nisu samo borbeni psi, nego i odlicni i privrzeni ljubimci puni ljubavi prema svom gazdi.

Gledao sam i ja i svaka cast na tome kako su uspeli da socijalizuju i udome pse ali kad su zaplenili Budroove pitove svi su uspavani u roku od 2 dana tako da mi se malo gadi ta njihova dvolicnost,Inace u Americi dosta poznatih licnosti se bore za prava pita,Rejcel Rej je jedna od najangazovanijih(ima 2 pita),ali i dalje ima drzava gde su zabranjeni i odma idu pod iglu.

sve za publicitet. ceo svet je cuo za cuvenog im sportistu i njegov hobi pa zasto onda da to ne iskoriste. a i ceo postupak resocijalizacije mi deluje tako naivno i prilagodjeno prosecnom americkom gledaocu. ko jos pada na te fore!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.