ninaa

AMERICAN PIT BULL TERRIER

Recommended Posts

iMA PIT I JACI UGRIS, NE ZANOSITE SE, NISU SVI PITOVI ISTI, sigurno nece covek koji drzi pita za borbe da ga stavi u emisiju. tREBA UZETI PRAVOG PITA, A OVO STO JE U EMISIJI, ISTO JE STO I STAFORD!

A ti bi za pocetak mogao da pises malim slovima,a kao drugo ovde ljude uopste ne zanimaju borbeni primerci vec iskljucivo kao kucni ljubimci

A ti si sad nasao da mi odgovorish, ne pregledavshi ni jedan drugi post. A kao petnesto, ja sam samo odgovorio na tudji post.

pozdrav svim pravim ljubiteljima APBT.

JKejPbR0_x6oxNpj.v.jpg

Izvinite gde ima ovakav pas da se nabavi, ne pitam za cenu... samo se nadam da nije foto montaza! Ako ovako nesto postoji, stvarno bih ga kupio. Lepseg psa nisam video.

Odgajivaci vecinom pitove cuvaju za borbe pa im izgled nije ni bitan vazno je da je srcan itd.Bas zato treba ova rasa da bude priznata da bi mogli da ih izvodimo na izlozbe i samim tim bi se unapredio njihov izgled...

Evo je slika mada pitovi imaju vece glave i siri su

cnqCJGfPghzljSGW.jpg

Gresis visnja, pitovi su obicno uzi od staforda, bas kao na slici. Imaju manje misicne mase, sto im daje vecu okretljivost, brzinu, i bolju kondiciju. Glave su im priblizne velicine. Naravno u americi postoje i odgajivaci koji uzgajaju pitove bull tipa koji su ogromni :D . Probacu naci par slika tih monstruma. :D

Ovaj clip sam napravio pre jedno godinu i po...

Slazem se sa Visnjom ,klip je super!!!

POstoji li jos Arminius kennel iz Smedereva???

E,da jos nesto da dodam...

Ja znam za jednog pita (polu pita) koji je bio multi sampion iz Srbije, cak je bio i plasiran na Svetskoj izlozbi kao staford...

Mogu jos dodati da ima dosta potomaka ovoga psa..

Pozdrav

Ja znam za jednog pita (polu pita) koji je bio multi sampion iz Srbije, cak je bio i plasiran na Svetskoj izlozbi kao staford...

Pozdrav

Multi Ch- kao Ch vise drzava ili Ch Srbije sa vise od 8 CAC-eva? :D

Moze da bude i Multi Ch Srbije jer kad nakupi 4 cac-a od 3 sudije u razmaku od 6 meseci i jedan dan postaje sampion.Ako odmah potom nastavi da posecuje izlozbe za narednih 6 meseci moze dalji uslov da stekne pa postane opet sampion tako da moze da zavrsi ko zna kolko sampionata zvanicno potvrdjenih iz kinoloskog saveza :lol:

Pozdrav

Multi Ch- kao Ch vise drzava ili Ch Srbije sa vise od 8 CAC-eva? :D

Ch YU :lol: sa vise od 8 CAC-ova :D

Pozdrav

Guest
This topic is now closed to further replies.