Danijela

Zlatni retriver (Golden Retriever FCI: 8.1-111) - 2. deo

Recommended Posts

Jun.ch Srb,Ch Srb,Baby club winer 2013 Baby Biss Silkstyle Freedom Fighter-Nuggy

Iou,working test, HD-A/A  ED-0/0

f0x1es.jpg

2csezqr.jpg

folydc.jpg

73neop.jpg

Pronasao sam zlatnog retrivera prije desetak dana na ulicu i naime posto mi se mnogo svideo odlucio sam da ga zadrzim.Po pretpostavci veta star je oko 3 godine i ja bih zelio da ga naucim nekim osnovnim komandama(dodji,sedi,lezi,donesi...)ali on izgleda potpuno nezainteresovano.Je li vec kasno ili se jos uvek moze raditi sa njim?

molim pomoc. pre tri meseca izgubila sam svoju retriverku od 13 godina. htela bih da kupim zenkicu zlatnog retrivera da mi bude kucna ljubimica. mislila sam da ce to biti jednostavno, ali je ispalo veliko mrcvarenje u kojem ja trosim sebe i svoje vreme dopisujuci se sa odgajivacima u kojima im objasnjavam zasto sam bas ja dostojna da kupim za veliki novac njihovo stene, pri cemu niko nece ni da mi proda zenku! sludjena sam i umorna. (cak ni na ovom sajtu ne mogu da ostavim oglas da zelim da kupim retriverku, a zbog toga sam se registrovala :mrgreen: )

pomozite mi, uputite me gde i kako da nadjem zenkicu. vazno mi je da pas bude iz zdravog legla, odnosno da se iz rodovnika vidi da njeni preci nemaju displaziju. unapred hvala. 

iju, ovde nema nikog zivog :)

ali opet cu pitati, ko zna, mozda se cudo desi. dakle, posle nekoliko meseci potrage ja sad znam da zelim da kupim zenkicu stene zlatnog retrivera americkog tipa. da li neko zna da li neko kod nas gaji amerikance? ili u evropi? hvala.