Milan C.

Na koga se lozite - split kafenisanja

Recommended Posts

Vukašine, jeeej, najlepši je bio u Tramvaj zvani želja, neprevaziđen.

stvarno je tada bio frajer i da lansirao je taj fazon bela majca i džinsa

medju zenama neprevazidjena u svim dekadama

Monica-Bellucci-1-1-1.jpg

Meraklija, nikako zameranje nije u toku :)

Lalena, ko je ovaj prvi lik? Ovog drugog znam, Blejdov pomoćnik? :)

E vidiš, Vukašine, zašto meni Monika Beluči i Anđelina Žoli nikad neće biti privlačne: obe su u tom nekom "mistik" fazonu, vrlo svesne oka kamere (takve su im uloge makar), svaki pokret iskalkulisan, svaka emocija iskontrolisana strogo, usta tako nameštena da dođu do izražaja...jbg, nisam pisac pa da lepo prenesem na šta mislim.

u filmovima "od pozadi" i " stradanje isusovo" mislim da te Monila demantuje mada ima jos filmova sigurno

Anđelina u nom filmu za koji je dobila oskara grgrgrg ne mogu da se setim kako se zove radnja se desava u mentalnoj bolnici takodje ne igra na kartu "lepih usta"

Jel gledao neko ovaj Death Hunt? Počinje ko na forumu da je pisan, Bronson spašava džukca koji gubi u borbi pasa ;)

Nemoj Vorena da mi diras :D :D pogotovo ne Kris-a. :D Redford nije moj tip prepustam ga mami :D

Prvi je Milane Warren Beatty.

I Madona mu nije odolela. :wink:

Ninja ce uskoro napustiti ovu astralnu ravan i zaputiti se put NSa, Baltazar, Rodjendan Radia As... kuckamo se sutra ili malo sutra, zavisi sta pre dodje :mrgreen:

Neka je ziv i zdrav majci svojoj, ali mi se ovaj ne svidja .....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kakav recenicni sklop

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sta je Sanja, previse zut?

Da, izmedju ostalog :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Malo mi je previse .....bebast ...... :P :P :P

Milose,

nemoj da me previse izazivas,pocet cu da ja vadim svoje iz arhive :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Da popijem jednu casu pive, ne bi mi trebalo vise, postavljala bi da bi samo jedan mod trebalo da brise za mnom, prije no sto uspije da me banuje :lol: :lol: :lol:

Ova tamnija mi se vise svidja Milane, bar kada uporedim ove dvije fotografije onako u totalu.

'Zuta' ima seksipilnije lice, malo zracnije (valjda zato jer je 'zuta' :wink: ), pogled vise nudi, no fotografija ove tamne je nekako kompletnija. Slabija strana ove tamnije je lice,bar kada je ova sminka u pitanju i mozda da je 'naprednija' za moj ukus.Da je fotograf i stilista obratio paznju na lice i do pojasa, kao od pojasa i nize (polozaj ruku, nogu, ovaj neki veo preko ....) pri fotografisanju, fotografija bi bila kvalitetnija :wink:

Sve u svemu ....nisu lose nijedna, mada kada bih vidjela i jednu i drugu bez sminke ...tek onda bih dala konacan sud (u kretanju sto bi mi rekli) ...nezahvalno je ovako preko slike ...

edit

e vala momcovi dok ja stignem da posaljem misljenje o dvije postavljene fotografije, vi postavite jos ne znam koliko, pa sad ni sama ne znam koje dvije sam uporedjivala .......... :? :? :?