WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 5. deo

Recommended Posts

znas sta ne znam koliko je star pas, sto se batinanja tice nemoj nikad da ga bijes rukom, probaj sibom ali tankom veruj mi mnogo je bolji efekat. a nemoj ni previse jer neces imati ni koristi ako se tebe plasi a na drugima leci kasnije frustracije!! ovaj moj je u par navrata dobijo sibom, i to vecinom uz reci , pa sad kad ga upitam sta radi nece ni iz kucice da proviri! znaci nije cilj da ga ugnjetavas nego da ga necemu naucis! inace sto se njega tice mogu da kazem da sam uspeo nista ne slusa al coveka nikad ne dira...bio mi je s nekih godinu ipo pobegao iz dvorista i napao rota, gazda ga je tukao preko pola sata, a ni u jednom trenutku nije dirao njega, iako ga je sutirao bacao od zid i slicno!! znaci s ljudima odlican , sa zivotinjama zver, ali sta ces ...znao sam sta da ocekujem i pre nego sto sam ga uzeo! inace imam i cerkicu od tri godine koja mu zna sedeti na glavi...

Evo ja da se prikjucim kad se vec razvila malo tema :D . Ja sam imao takav problem sa mojim Dinom kad je imao 3 meseca. Npr. izvrsi nuzdu u kuci i ja ga udarim i on POBESNI. Ja nisam mogao da verujem da je toliko prgav a tako mali. E tako je dva puta hteo da me izujeda kad ga udarim. Treci put je boi koban,normalno po njega,tukao sam ga sigurno 15min bez prestanka i on idalje je hteo da me ujede dok sam ga tukao. E kad je prestao da rezi i pobegao ispod kreveta prestao sam da ga tucem i nikada vise nije pomislio da zarezi na mene. Ja ga toliko volim da neznam sta bi bez njega ali kad bi mu se sad, nedaj boze, desile takvi neki ispadi zazalio bi za ceo zivot.Kad ga vec toliko volim,posvetim mu vremena vise nego bilo kom,a on da mi tako vraca.......

ej drugari...akuma je sad po 3x pocela da rezi na mene...pa sam joj lupio cusku...onda se nakezila i bas pocela da rezi...pa sam je uvatio i pridavio dok se nije onesvestila na 2 sec i zatvorio u wc na pola sata da bude sama...dal sam ja to malo preterao? ne trpim agresiju prema ljudima ni najmanju...tako da sam strasno surov po tom pitanju

Ako je stariji pas tesko ce se to ispraviti... Takav je bio doberman mog drugara... Par puta je zarezao na vlasnika krenuo da ugrize njegovog tatu i slicne nezgode. I na kraju su ga uspavali... Al' u tom slucaju znam da je on bio kriv jer jednostavno on nije takav lik da moze da kontrolise muzjaka dobermana, previse je mekana osoba za to, nije autoritet... Sad ne znam za tebe, al to moze biti jedan od uzroka... Savet, nadji na forumu ili ako znas sam nekog dresera pasa i pitaj sta ti je ciniti. Ipak bi oni trebali da znaju najbolje sta valja uraditi... Nije stvar za saliti se

zenka je...6 meseci stara...ali eto danas kada sam popizdeo...podigao je za vrat i drzao dok nije poceo pogled da joj se muti...i onda zatvorio u wc na 20 min da bude sama u mraku...sada me slusa perfektno...umiljava se...moj stari pas...

brate posto je jos mlada slobodno je uci na sibu, ali obavezno uz glasovnu komandu, bez nje je beskorisno! pa polako pa da vidis kako ce da nauci, znaci komanda i sibom po dupetu i nema problema! evo i slika ovog mog pa razmisli da li bi ga udarao?! :twisted:

02032009744.jpg w240.png

17032009768.jpg w240.png

ne zelim samo da neko pomisli da sam lik koji leci frustracije tako sto lesi psa...samo ne dopustam agresiju

Ma ne cupaj se sad.....vec smo te provalili :mrgreen:

haha

Moze li mi neko reci nesto vice o Budrou bulisonu,mislim povjest ito,y snuti linija mi je jako zanimljiva.Moze na pp.

Pozdrav

Moze li mi neko reci nesto vice o Budrou bulisonu,mislim povjest ito,y snuti linija mi je jako zanimljiva.Moze na pp.

Pozdrav

Mislite na Walling's Bullysona?

Evo tog psa, edit

bobbyhallbullyson.jpg

ej drugari...akuma je sad po 3x pocela da rezi na mene...pa sam joj lupio cusku...onda se nakezila i bas pocela da rezi...pa sam je uvatio i pridavio dok se nije onesvestila na 2 sec i zatvorio u wc na pola sata da bude sama...dal sam ja to malo preterao?

E sad sam se setio...bolja stvar od batina, povoljna cena, brza dostava :)

Salim se naravno :D :D :D :D

ovaj moj je sasvim ok mada sto se izgleda tice jos uvek nisam zadovoljan, trebao bi malo da ga stesem koji kg dole...nije to taj misic koji zelim. a pocelo je neverovatno da me smara sto ne smem da ga pustam sa povodca, kad vidi muzijaka(rasa nebitna) podivlja, a na sugavom dusanovcu ne znam ni za jednu kerusu. tako ako ima neko u krugu od 3km neka se slobodno javi, da mu pravi drustvo!

Bulison jeste od Budroovih pasa,otac mu je cuveni Budro Eli ali je tokom zivota menjao vise vlasnika.Pogan pas,takav karakter treba izbegavati u sirokom luku.

Bulison jeste od Budroovih pasa,otac mu je cuveni Budro Eli ali je tokom zivota menjao vise vlasnika.Pogan pas,takav karakter treba izbegavati u sirokom luku.

Hhaha,i ja sam imao prilike da vidim jednog poganog,onako sve gleda nezainteresovano i odjedanput cap :) :)

mislim da se kod tog psa nije bas obracalo na karakter :mrgreen:

promenio je on par vlasnika i ima par smesnih prica kako su mu se umiljavali... :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.