WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 5. deo

Recommended Posts

Jednom cu je bolje slikati i bas izmeriti pa cu vam postaviti.... extra izgleda jede puno ali je HIPER aktivna....Ako neko oce krupnog kera neka uzme bullija, za neme su vizljasti pitovi najlepsi :D

Jednom cu je bolje slikati i bas izmeriti pa cu vam postaviti.... extra izgleda jede puno ali je HIPER aktivna....Ako neko oce krupnog kera neka uzme bullija, za neme su vizljasti pitovi najlepsi :D

Ma brate kujica je sasvim OK. Mozda malo samo koju kilu gore ali i ovako je sasvim uredu. Videces sad kad krene zima kako ce se razvaliti od jela i kako ce se ugojiti, sto je sasvim normalno i uredu.

Jedino sto bih ti ja zamerio ( tj. onome cija je kujica ) su uslovi u kojima je drzite. Boks kao boks je ok. cist je i ima dovoljno prostora, nije joj skuceno. Ali mi se nesvidja to bure koje joj kao predstavlja kucicu, mozda je to sad na leto ok. ali na zimu ce joj biti u tome jako hladno osim ako joj to bure nekako neizolujete. To bure samo po sebi nepredstavlja nikakvu toplotnu izolaciju. Moj predlog je da joj pre zime ili promenite to bure u neku lepu kucicu, a ako ne onda joj bar dobro, dobro izolujte sa stiroprom, cebadima, sliamom ili vec cime vi mislite da je najbolje :!: :wink:

POZZZ :!:

Jedino sto bih ti ja zamerio ( tj. onome cija je kujica ) su uslovi u kojima je drzite. Boks kao boks je ok. cist je i ima dovoljno prostora, nije joj skuceno. Ali mi se nesvidja to bure koje joj kao predstavlja kucicu, mozda je to sad na leto ok. ali na zimu ce joj biti u tome jako hladno osim ako joj to bure nekako neizolujete. To bure samo po sebi nepredstavlja nikakvu toplotnu izolaciju. Moj predlog je da joj pre zime ili promenite to bure u neku lepu kucicu, a ako ne onda joj bar dobro, dobro izolujte sa stiroprom, cebadima, sliamom ili vec cime vi mislite da je najbolje :!: :wink:

Slazem se sa ovim ;)

Gore joj je u buretu sad po vrucini jer se metal ugreje na suncu(verujem da ne ulazi uopste sem ako je kisa) ,a zimi moze svasta da joj ubaci unutra.Inace ne verujem da je problem da joj se napravi nesto bolje,para ti i ne treba bas puno,vise je u pitanju ja mislim rad, tj. lenjost.Nadjes neku dobru paletu,prekucas/nalepis neku plocu preko i od dasaka i stiropora sklepas kucicu.Najeftinija verzija :wink:

Gore joj je u buretu sad po vrucini jer se metal ugreje na suncu(verujem da ne ulazi uopste sem ako je kisa) ,a zimi moze svasta da joj ubaci unutra.Inace ne verujem da je problem da joj se napravi nesto bolje,para ti i ne treba bas puno,vise je u pitanju ja mislim rad, tj. lenjost.Nadjes neku dobru paletu,prekucas/nalepis neku plocu preko i od dasaka i stiropora sklepas kucicu.Najeftinija verzija :wink:

To je privremeno ja i drug pravimo lepu kucicu za koji dan je gotova, mada ona je retko vezana ponekad samo tako da slobodno trci po dvoristu gde god oce :D

nasao sam 2 klipa sa drugim nazivima, na jednom pise stafford jump a na drugom pit jump, sta je sad tacno? :D

http://www.youtube.com/watch?v=pflCG-bk ... L&index=43

To su brate moj Pit Bullovi :wink: Neznam koliko dobro razumes nemacki ali ima dve reci koju cesto pominju u pesmi koja ide u klipu koje svako od nas jako dobro razume, a to su "PIT BULL" :wink: :D

Mada i pored toga vidis da su pitovi a ja ni neznam dali se Staffovi koriste za tako nesto. Neverujem :!:

Ma ja sam samo hteo da proverim sta drugi misle. Tu se raspravljam sa jednim drugom o tim klipovima, pa reko da cujem i druge sta misle :)

Di kanio delimo isto misljenje ;)

I jedno i drugo :wink: Vama su u glavi stafordi kakve sada vidjate,a zaboravljate da u USA registracija legala moze biti pod APBT ili AST :wink:

Bilo je i kod nas takvih AST-a,ali su nestali.Zanemaris karakter i fizicke sposobnosti i dobijes AST-a koga vi danas vidjate.Takodje imate pse koje se vode pod APBT sa istom tematikom i produkt je lep pas na oko sa manjim fizickim sposobnostima.Karakter mogu da imaju ili nemaju zavisi jer genetika uvek moze da " ïspliva "

I jedno i drugo :wink: Vama su u glavi stafordi kakve sada vidjate,a zaboravljate da u USA registracija legala moze biti pod APBT ili AST :wink:

Bilo je i kod nas takvih AST-a,ali su nestali.Zanemaris karakter i fizicke sposobnosti i dobijes AST-a koga vi danas vidjate.Takodje imate pse koje se vode pod APBT sa istom tematikom i produkt je lep pas na oko sa manjim fizickim sposobnostima.Karakter mogu da imaju ili nemaju zavisi jer genetika uvek moze da " ïspliva "

Aha....moze biti, moze biti :)

Realno bi mogli da ponovimo gradivo :D Gledaj osmeh :shock: :shock: :shock: Ima jos jedna njegove slika gde je isto na traci,izgleda kao da je izasao iz pakla :D

ej drugari...akuma je sad po 3x pocela da rezi na mene...pa sam joj lupio cusku...onda se nakezila i bas pocela da rezi...pa sam je uvatio i pridavio dok se nije onesvestila na 2 sec i zatvorio u wc na pola sata da bude sama...dal sam ja to malo preterao? ne trpim agresiju prema ljudima ni najmanju...tako da sam strasno surov po tom pitanju

Moras da joj dokazes da ne sme to da radi!Moze da bude problem posle da capi tebe ili nekog ukucana.Jel iz cista mira to radi?Kako se ponasa kada joj diras hranu dok jede?

Ja nisam imao takav problem pa ne mogu nista konkretno da ti kazem,ti najbolje znas kakva je ona i da li je u fazonu igre to uradila ili je htela da te capi,mozda ima neko vise iskustva sa tim pa ce ti reci

Nisi uopste prenaglio...Ti si njen gazda i mora da te postuje.Pored batina najbolji lek je totalno ignorisanje.Nemoj da se igras sa njom,neka je tvoja mama izvede u setnju,ako hoce da se ceska i to joj uskrati samo isto tako nemoj mnogo Genkija da mazis,ceskas dok je ona tu, da ne bi Genkija shvatila kao pretnju.Meni je Avaks par puta zaskakao nogu i dobio je takve batine da tako nesto vise nece pokusati.Koliko god da ga volim,red mora da se zna.

ma ja ako mazim jednog mazim i drugog...evo sad sam je izveo...sve je super...jedino me nije odmah poslusala kad je pojurila macku

videcu ako nastavi onda cu je zabijem negde na totalni ignore...samo hrana, voda i da izadje kolko da obavi sta ima

ne zelim samo da neko pomisli da sam lik koji leci frustracije tako sto lesi psa...samo ne dopustam agresiju

Ma ne cupaj se sad.....vec smo te provalili :mrgreen:

Guest
This topic is now closed to further replies.