WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 5. deo

Recommended Posts

Komsinica dobila pita na poklon,star 2 meseca.Znaci zamalo da ga ukradem :D Strasno lici na Dona,a ako bude bar 10 posto kao Don bice to vrhunski pas.Ne plasi se petardi,grmljavine,velikih pasa,glasne muzike...Kakvo je uzivanje imati takve pse...

Komsinica dobila pita na poklon,star 2 meseca.Znaci zamalo da ga ukradem :D Strasno lici na Dona,a ako bude bar 10 posto kao Don bice to vrhunski pas.Ne plasi se petardi,grmljavine,velikih pasa,glasne muzike...Kakvo je uzivanje imati takve pse...

Znam taj lopovski nagon kad proradi....i ja sam hteo onu malu zenkicu da ukradem, sto je moj drug kupio :)

http://i28.tinypic.com/sc3soz.jpg

Evo zenkica mog druga danas sam je slikao jedva sam uspeo, stara je 6-7 meseci ne znam tacno.... sta mislite ?

Meni mladje izgleda na ovoj slici !?

Ooo pa vi ste bili u banju ako se ne varam?Jer ste isli uz brdo?

Da da da.....naravno, uzbrdo i nizbrdo :)

Pa i meni al uzivo MNOOOGO lepse izgleda visoka je dosta postavicu jos koju sliku mada nisu neke nemoze da se obuzda :D

Stavi neku gde se lepo vidi, ovako izgleda ko da ima 4-5 meseci, bar po meni! :)

:arrow: Aris

Kakav ti je ker prema drugim psima???

Prema zenkama je super, a prema muzjacima povuci-potegni..... :D

Prema mladjim muzjacima je onako dobar, ako ne pokazuju znake agresivnosti, a ako pokazuju na neki nacin, nema priblizavanja.

A prema muzjacima svog uzrasta i prema starijim muzjacima, retko sa kojim moze zajedno, a da ne krene.

Na primer...sa Mirkovim Bull Mastifom je dobar, jeste da ih nisamo pustali :D , ali su se setali lepo na povodnicima, jel tako Mirko? :)

Tako je :D ,mada to su muzjaci sa njima nisi nikad na cisto,igraju se pa posle pocinje dokazivanje dominacije i eto makljanja.Sad jedino ako je neki pas derpe pa voli da ga zaskakuje drugi muzjak :lol: :lol:

Tako je :D ,mada to su muzjaci sa njima nisi nikad na cisto,igraju se pa posle pocinje dokazivanje dominacije i eto makljanja.Sad jedino ako je neki pas derpe pa voli da ga zaskakuje drugi muzjak :lol: :lol:

Pa to i ja kazem. Nema pustanja, retko sa kojim kerom.

Ja provalim Arisa kad hoce da krene, ceo se ukoci, savije rep na gore i ne mrda....i samo ceka da se drugi ker mrdne malo i to je to...krece. Ali posto sam ga provalio, retko kad se dohvate kad su na povodniku.

Zato smo uvek na odstojanju od drugih muzjaka i sve je ok :)

Uh kada sam setao od ortaka jednog muzijaka (ovaj nije bio kuci pa ga odmenjivao) zakacio se sa nekim sarplanincem (lutalica) jedva ga odvojih, samo se ukocio i posle par sekundi krenuo, na svu srecu sam uspeo da ga odvojim naisao je neki stariji covek i pomogao mi... sa muzijacima se ne zna !!

Evo neke al nisam mogao bolje da je uslikam, postavicu za neki dan jos kada se malo izmori onda lezi lepo :D

eo meni nije jasno jedno, ne znam za vas ali ovo je moje misljenje... toj kuji fali 3-4kg, pa ona ima 5-6mjeseci, treba da se razvija, napucajte ju na 25-30kg da se razvije full i onda skidaj kile kolko ti volja, a ovako dok se jos nije ni razvila 10% vi ju mrsavu drzite..... moja kuja je sa 10mj bila na 34kg ( da 34) i eo sad je na 25-26 i prva liga je.... ;)

Evo neke al nisam mogao bolje da je uslikam, postavicu za neki dan jos kada se malo izmori onda lezi lepo :D

eo meni nije jasno jedno, ne znam za vas ali ovo je moje misljenje... toj kuji fali 3-4kg, pa ona ima 5-6mjeseci, treba da se razvija, napucajte ju na 25-30kg da se razvije full i onda skidaj kile kolko ti volja, a ovako dok se jos nije ni razvila 10% vi ju mrsavu drzite..... moja kuja je sa 10mj bila na 34kg ( da 34) i eo sad je na 25-26 i prva liga je.... ;)

Ja se ne slazem sa ovom konstatacijom.Stene od tri-cetiri meseca,da ali vec starije stene bolje da bude malo zgoljavije nego debelo.Sto zbog zglobova ,sto zbog samog rasta.Bitno je samo da je zdravo i na kraj krajeva,po meni svako ko juri masu kod psa ide u pogresnom smeru.Da je izlozbeni pas ,pa i da razumem,mada ni tada nije preporucljivo po meni.A,ako ti je do mase onda je juris kada je ker preko godinu dana i to normalno ne da ga tovis,vec pojacana ishrana sa pojacanim treningom da bi pas dobio misicnu masu u kilazi , a ne salo.

onaj ruski king je isto bio najveci u leglu.Izgleda to ime king nesto radi sa psima... :lol:

king nije pit, on je pravi radni boerboel :!:

odlicno,ja znam vlasnika (alex) i dobar sam sa njim.Pokazao mi je rodovnik i tvrdi da je pit.Mozes li mi reci,radni boerboel,od kojih pasa je nastao?Reci,pa ces dobiti moj drugi odgovor

spustio si je za 9kg? :shock: Mora da je bila bas debela! Imam video gde stene od 6 meseci vuce 500kg

Guest
This topic is now closed to further replies.