philip

Ima li namestanja na izlozbama?

Ima li namestanja na izlozbama?  

287 members have voted

1. 1. Ima li namestanja na izlozbama?

• Ima, video/cuo sam licno
      209
    • Nisam siguran ali sumnjam da ima toga
      69
    • Ne, pouzdano znam da nema
      5
    • Naravno, i sam cesto namestam
      7

Recommended Posts

I naravno,bez sudije je nemoguce "kanalisati"...

Sta mislite koliko procenata nasih sudija je spremno za "saradnju"?

Mozda jedno 100% sudija?

ima i onih koji nisu ali ti ili ne sude ili sude samo u svojim maticnim KD ako imaju srecu da im KD organizuje neki CAC ili CACIB

pogledajte forum komentar sa sarajevske izložbe 26.09.2009

Katastrofa....Da li je neko bio U Novom Sadu???E to je bila prava katastrofa :roll: :oops: :|

Katastrofa....Da li je neko bio U Novom Sadu???E to je bila prava katastrofa :roll: :oops: :|

bio i vise ne zali boze cimanja :roll:

jjela

Tema posta: Re: CACIB Novi Sad 26.09.2009

PostPoslato: Ned Sep 27, 2009 10:41 am

clan

Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Jul 28, 2009 9:04 pm

Da li neko zna koliko mladih zeniki No je bilo?

Stvarno bih voleo da sada budes iskrena i da napises pravu istinu, pre par sati postavljas pitanje koliko je bilo mladih zenki NO, a malo pre tvrdis da je u NS bila katastrofa, ajde se lepo odluci sta je istina, a imam jos pitanja, samo cu ih ostaviti za neki drugi put...

Da li zenka (nemacki ovcar) od 10 meseci moze na bicikli,i kada oprilike pocinju da teraju.Da li se tada moze voditi na izlozbu?(tokom teranja)

Primecujem da je tvoj pas rase nemacki ovcar, pol zenski starosnog doba 10 meseci! Postavljas pitanje a psa si vec kako kazes vodila u sremske karlovce gde te je bilo super....

Trener kod koga treniram psa za izlozbu kaze da kad sudija ime prijetelje i oni izlazu pse naravno da ce oni pobediti....To je vrlo ne posteno.....

Tako je i u Karlovcima Vatai Zoltan imao prijatelje koji su izlagali zenku i moja zenka je dobila r. cac a njegova cac.I posle je samo prebacivao pogled preko moje zenke.

A u Madjerckoj je dobila cac

E, sada nastavljamo sa pricom: navodno trener kaze ovo sto pises za spomenutog sudiju koji je vrlo neposten pa tvojoj kujici od nepunih 10 meseci dodelio tituli RCAC, a ona vec pre toga u madjarskoj dobila CAC, da nije zalosno bilo bi smeshno jer: tvoja kuja od 10 meseci je mogla plafon da dobije PRM, al ajde moze malo i da se masta, zamisli ovo nema pojma gde se nalazi ADA a posle izlozbe komentarise da ni ove godine nisu postavljeni putokazi, meni malo cudno, za ostale neznam ...

Mogla bih postaviti slike ali ovaj komp.nedozvoljava da se skidaju fajlovi sa digitalne kamere.Uskoro ce biti. Ne znam kako bilo koji sudija moze da legne u krevet pre izlozbe i kaze:

lupam"Misin ker ce da pobedi on mi jako dobar prijatelj i to tako mora da bude.."

Da sad si me bas nasmejala, tvoj komp ne dozvoljava skidanje fajlova sa digitalne kamere, necu da kazem da lupas, ali cu to da pomislim jer ovde smo svi ne pismeni sto se tice racunara....

Ko ce suditi Nemacke Ovcare?

U Sremskim Karlovcima je sudio Vatai Zoltan

Opet pominjes istog sudiju , a ima i na jos jednom mestu gde dajes obecanje da ces da mu se dokazes, zasto lepo ne napises istinu i kazes da ti imas nesto licno protiv tog gospodina sudije???????????????????

Plus toga da se raspitujes o izlozbi u Somboru kao da nemas pojma, ali se odajes i na pitanje hoce li biti na istom mestu kao prosle godine ti napises HOCE!

Sve mi se cini da nesto ovde nije na svom mestu ili je opet neka “MARA” u pitanju i da ne kazem da je 70% tvojih postova u stilu: koliko ima prijavljenih mladih zenki NO???? a 10% se odnosi na gore pomenutog sudiju

Vidim vrlo si zainteresovan za moje zenke samo tako natavi....zaboravila sam da te obavestim svremena na vreme smo uzeli i drugu zenku nemackog ovcara(zamisli)inace da si bolje gledao video bi da mnogima ne uspevaju slike na BK-ju.Ja bi na tvom mestu malo razmislila prenego sto bi pogledala celu istoriju nekog clana.Inace ne zivim u Somboru nego u inustranstvu....Inace svi komuniciramo pa se i raspitujemo,mozda sam postavila post pa sam se raspitala o tome nisi mislio????

A ti se verovatno sramotis samog sebe da nista osim nicka nisi stavio....niti web-stranicu niti lokaciju.sta tebe boli uvo kako ja postavjam pitanja i sta ti nemi procenjujes tvoje procente da mi nesto treba od tebe obratila bih ti se.Sta ti uopste mislis ko si ti? :evil: ? :evil: ?

Ovo se misli na stariju kuja(zao mi je sto ovde pisem samo da se oterasim ovog smora):

"Tako je i u Karlovcima Vatai Zoltan imao prijatelje koji su izlagali zenku i moja zenka je dobila r. cac a njegova cac.I posle je samo prebacivao pogled preko moje zenke.

A u Madjarskoj je dobila cac."tad sam je tek dobila i to znam o njoj

Ostalo je uvezi mlade zenke od 11 meseci.

Raspitujem se uvezi:Novog Sada,Krusevca,Sente,Kikinde da znam ako ti to smeta obrati se strucnjaku kiji sa takvim ljudima rade.Tvoji komentari su 70% komentari da bi privukao na sebe paznju!!!

Toliko od neme i mislim da se tebe ne tice da li moj komp.moze da sacuva fajle sa digitalne kamere ili ne?

A ti se verovatno sramotis samog sebe da nista osim nicka nisi stavio....niti web-stranicu niti lokaciju.sta tebe boli uvo kako ja postavjam pitanja i sta ti nemi procenjujes tvoje procente da mi nesto treba od tebe obratila bih ti se.Sta ti uopste mislis ko si ti? :evil: ? :evil: ?

Ajd ovako pre nego planes kao hepo kockica, da si pogledala moje postove videla bi ime prezime kao i web sajt, a to da li sam ja smor i da li sam ja pacijent propraticu sa osmehom, koliko znam u kikindi nisi bila :wink:

I neodgovori ti kako je to Vatai namestao rezulate? imas li dokaze? ili onako odokativno, kad smo vec na ovoj temi, to je bilo pitanje, spominjes coveka bez iznesenih dokaza....

Da dopunim dragoj gospojici, nisi se ti meni obratila nego ja tebi sa konkretnim pitanjem.

P.S. medijska paznja mi nije potrebna i nemam potrebu da skrecem paznju na sebe da si citala moje pisanije dosla bi do tog zakljucka.

Pozdrav

Trebo bi da znas da ni u Krusevcu nisam bila.Je nemam volje da se raspravjem niti zelim ali imam jednu iznenadjujucu vest:sutra idem kod Vatai Zoltana da mi malo sredi mlaĐu kuju:))

Ko sudi prvu grupu (hocu da probam da namestim) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vi hocete postenje u Srbiji!?!?!?Koja utopija!!

Naravno....ako mislis na pozitivno. trcanje......:):)Nadam se da ce tvoj biti uspesan na izlozbi za sve se iskreno nadam, ustvari kvalitet pasa se iz daljine vidi ko sisa sudiju to je moje novo misljenje:D :D :D :wink:

Ko sudi prvu grupu (hocu da probam da namestim) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vi hocete postenje u Srbiji!?!?!?Koja utopija!!

Generacijo nemam pojma, ja ne biram sudije, al' u Senti je glavni i odgovorni gosn Vatai (organizator izlozbe), do sada je tamo uvek bilo solidno....

Naravno....ako mislis na pozitivno. trcanje......:):)Nadam se da ce tvoj biti uspesan na izlozbi za sve se iskreno nadam, ustvari kvalitet pasa se iz daljine vidi ko sisa sudiju to je moje novo misljenje:D :D :D :wink:

Jjelo ja mislim na trčanje u ringu, pa kom opanci kom obojci, meni sve jedno,

mogu da dodjem u 3 razreda m 3-6(6-9), ž 3-6 (6-9) zavisi od datuma izlozbe (26.10. punimo 6 meseci) i u ž preko 24

Izlozba je kako kazu 27.10.2009.Mislila sam da vodim samo jednu zenku u Sentu.Sada ako uspem u temerinu vodicu obe ali ne verujem ova moja starija se sprema za teranje msm sada ce joj doci izmeĐu ako dobro procenjujem 1. 10. i 11. tako nesto mozda i lupam :oops: .Videcemo... :D

Znaci upadamo u 6-9, nema veze vatreno krstenje je bitno , Temerin bih , ali zbog drugih obaveza nemogu ...i ajd da dodam pre par godina je senta bila "namestena' sudio sudija i sve dodelio psima iz sopstvenog uzgoja, ali tako to ide....opet kazem, vazno je druzenje...

Guest
This topic is now closed to further replies.