Sign in to follow this  
ivankg

lov divljih svinja

Recommended Posts

Ivankg :arrow: Odstreljen je blizu Siljate cuke,tu sam odstrelio jos nekoliko primeraka ali tad nisam imao aparat da slikam.Mislio sam da nije bitno a sad je kasno.Pozz i dobar pogled svim zaljubljenicima u ovaj lov.

Pozdrav drugari,danas je pao jedan vepric,oko 110kg,locirali smo ga brzo uz pomoc fantasticnog kera,inace radi se o slovackom kopovu,gonio ga je oko sat vremena,uz tri blokade po 10-ak minuta.Vepar je pao,ali ker je morao na usivanje,zadobio je tesku ranu na plecki,do pluca,nadamo se da ce da se oporavi.Pozdrav

Drugari,pa gde ste nema vas,svinja ima u izobilju,pre dva dana jedna grupica odstrelila tri komada,nesto izranjavali...bilo 20 komada,ja sutra krecem u akciju bice nekih slika sa terena.

Ulov od subote,samo za Ivana i sve ljubitelje lova na svinje.Nasli po snijegu trag vepra samca,rasporedjujemo se jedni u pogon a drugi na docek,posavac od kolege ga ubrzo po tragu pronalazi i oblajava na mjestu 10 minuta,podize ga i vepar dolazi na docek,kolega ga rusi jednim metkom potkalibarnom projektilom Sauvestre u predjelu oko uha i vepar od 160 kilograma pada na mjestu.Po nasoj procjeni star oko 6 godina.

Sandro,vuckovic :arrow: Svaka cast drugari,ja se obruko juce,digo sam samca na legalu skocio mi je kao zec,cetiri puta sam ga pucao na 20-50 metara kroz neku grabovinu,bas veliki preko 150 kila,drugi put sam ga malo mozda i zakacio,ali nije imalo krvi,pobegao nam je u rezervat,bice bolje sledeci put.Pozdrav drugari i dobar pogled.

Hvala, hvala.

Zelim svima puno uspeha u predstojecem lovu na ovu atraktivnu ali veoma lukavu divljac.

Pozdrav svima :)

Juuupiiiiii labude sto imate super igraonicu poslije svakog lova na ljuljacke pive i opleti

Pa da, tako ti je to kod nas posle uspesnog lova.

Ispred kafane i ... :lol:

boc1ky,labud,braco :arrow: Svaka cast momci samo napred.Braco ja prosle nedelje dize jednog na legalo ko zeca,ali pretece :D .Bice bolje sledeci put.