Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SnowPatrol

LAZNI OGLASI

Recommended Posts

Dobili smo nekoliko obavestenja od nasih clanova da se povremeno pojavljuju lazni oglasi na ovom podforumu, u kojima se nude rasni stenad ili psi na poklon.

Ostavlja se broj telefona od osoba koje nikakve veze sa ovim forumom ili psima iz navedenih oglasa nemaju.

Ako primetite takve oglase (pozvali ste broj radi udomljavanja psa, ali oglas je lazan) prijavite ga na ovoj temi sto pre, kako bismo temu smesta izbrisali.

Postavljaci ovakvih oglasa bice trajno banovani. Hvala na saradnji.

Dobili smo nekoliko obavestenja od nasih clanova da se povremeno pojavljuju lazni oglasi na ovom podforumu, u kojima se nude rasni stenad ili psi na poklon.

Ostavlja se broj telefona od osoba koje nikakve veze sa ovim forumom ili psima iz navedenih oglasa nemaju.

Ako primetite takve oglase (pozvali ste broj radi udomljavanja psa, ali oglas je lazan) prijavite ga na ovoj temi sto pre, kako bismo temu smesta izbrisali.

Postavljaci ovakvih oglasa bice trajno banovani. Hvala na saradnji.

ima onaj oglas za poklanjanje engleskog buldoga (licno sam zvala) i za kovrdzavog bisona....

Nema na cemu,zaista je besmisleno da to neko radi,ovde su ljudi koji vole i zauzimaju se za zivotinje,oni koji postavljaju te lazne oglase su suvisni...

Kako je meni ovo smesno.. :lol: :lol: Stavljati broj telefona neke osobe koja nema nikakve veze sa oglasom.. :mrgreen: :mrgreen: Dal' da se smejes il' da places:?

U svetu je poznata prevara sa poklanjanjem kucnih ljubimaca gde se od buduceg vlasnika trazi da plati odredjene troskove, tipa transporta , vakcinacije, papira ...

U svetu je poznata prevara sa poklanjanjem kucnih ljubimaca gde se od buduceg vlasnika trazi da plati odredjene troskove, tipa transporta , vakcinacije, papira ...

da da, tako je meni neka iz "italije" trazila da platim samo transport engleskog buldoga. pri tom nigde u oglasu se ne spominje da je ona u inostranstvu. oglas nije bio na ovom forumu, ali na dosta drugih sam ga nashla.

da da, tako je meni neka iz "italije" trazila da platim samo transport engleskog buldoga. pri tom nigde u oglasu se ne spominje da je ona u inostranstvu. oglas nije bio na ovom forumu, ali na dosta drugih sam ga nashla.

Imeni se desilo :)

I isto je u pitanju bio engleski buldog.

Rekla je da mora da ga pokloni jer je podsjeca na muza koji je izgoreo u njihovoj sobi u pozaru... sta se zapalilo ne znam.

zagrcnula sam se.

zatrpavala me mejlovima, i od mene je trazila da platim transport za malog.

Takodje treba izbrisati oglase koje pise poklanjam,zenku ast kostala me 150 ja je dajem za 50???? To nije poklanjanje !

Kontaktirala sam čoveka u vezi oglasa za crnu i žutu ženku labradora na poklon ili u aranžman. Uglavnom od poklona nema ništa. Ženka košta 150 evra. To smo po sebi nije problem, ali ovde su, koliko sam shvatila,oglasi za poklanjanje.

Ocigleno je i oglas na koji sm se ja javila bio lazan. Rekli su mi da uplatim 155e za transpor, a kada sam im rekla da nemam novac rekli su mi da posaljem koliko imam oni ce platiti ostatak.  Rec je o engleskom buldogu.