vaskez

Pomoc,kako da prepravim post.

Recommended Posts

Kliknite na uredi i ispravite, za slucaj da ta opcija ne funkcionise postujte ovde link ka temi i koji broj telefona koji je ispravan, moderator ce vam ispraviti post.

Prijavite taj post (opcija "Prijavi" na dnu posta) i navedite zasto zelite da se izbrise. Dezurni Mod. ce to uciniti. Brisati i menjati post mozete i Vi u roku od 5 minuta od slanja.  Kasnije samo mod.team.

Postovanje,

Clanovi ne mogu editovati svoje postove nakon isteka 5 minuta od kako je isti postavljen. Vas post koji ste prijavili je korektan i nema razloga za edit od strane moderatora.

Ugodan boravak na BK

Nerull

Prijavite taj post (opcija "Prijavi" na dnu posta) i navedite zasto zelite da se izbrise. Dezurni Mod. ce to uciniti. Brisati i menjati post mozete i Vi u roku od 5 minuta od slanja.  Kasnije samo mod.team.

Sto ne produzite na 30 min, ispravke.......5 min je malo, a imali bi ste i manje posla. Na jednom mom drugom forumu, mogu da se ispravljlaju poruke do mile volje, bez ogranicenja. Mogu da razumem ,ima ovde cudnih ljudi, koji bi provocirali, a posle menjali!

Postovani,

Pet minuta je sasvim odgovarajuce vreme za izmenu posta. Podrazumeva se da razmislite o cemu cete pisati i necete se javljati cisto radi javljanja. Forum takodje nudi opciju pregleda posta pre slanja. Pet minuta je dovoljno vremena da se ispravi odredjena gramaticka ili pravopisna greska, cime je uostalom i opcija izmene namenjena. Vreme necemo povecavati zbog mogucnosti zloupotrebe.

Ugodan boravak na BK

Nerull.

Postovani,Moja odgajivacnica OD MICE  yu iz Vrsaca i moje ime Radak Dimitrije ,pominje se u veoma ruznom kontekstu pod nazivom Sramota !,U 9 GRUPI,Iako se gospodjica javno izvinila,sve sto je prethodno rekla idalje stoji,iako je tema zakljucana.tako se moje ime i ime moje odgajivacnice,javno blati.i cini mi losu reklamu.Molim vas ako je ikako moguce za izbrisete celu temu i tako skinete ljagu sa mog imena.Unapred zahvalan Radak Dimitrije,Vrsac

Molba moderatorima,

sasvim slucajno sam sada primetio da mi

prilikom jucerasnjeg postavljanja slika u jednom postu,

iz nekog razloga nije prosla jedna slika,

te Vas molim da mi, u skladu sa mogucnostima,

kad dobijete na vremenu

prebacite ovu sliku

141020-1444.jpg?t=1414951601

u pomenuti post, s'tim da ona bude

postavljena kao druga u nizu sa identicnim razmacima

kao i na ostalim slikama.

Link posta je:

http://balkankinology.net/forums/topic/11922-ast-alca/page-4#entry1199564

Unapred zahvalan...

Guest
This topic is now closed to further replies.