Recommended Posts

To je rezultat dvoirista , kad je pas stalno napolju . Bolero je do sad maksimalno odmarao i pazio na zglobove sad polako pocinjemo da vezbamo tako da mislim da ce mo izgubljeno da nadoknadimo sto se toga tice .......Kako je Bond ima li sta novo ...

Pozz. od Bolera..... :wink: :lol:

E NECE TREBATI OPERACIJA i nije u pitanju zaba kao sto sam mislio nego kad je pio jogort izgrizao flasu i progutao plastiku al to nije moglo da se vidi na rengenu danas je izbacio i sve je u najboljem redu a ovaj ovde ser :arrow: nja lezi pored mene i digao sve cetiri uvis ma koma

pa ti mislis da je moj bond u dvoristu on se ne odvaja od trake za trcanje od 4og meseca a uzrged skoro da svaki drugi dan predje od 5 do sedam kilometaraap da vidis kako je posle miran spava ko mrtav

S ozirom na kolicinu fizicke aktivnosti i njegovog uzrasta dobro je sto je jos i ziv ... :?

Preterujes s tim on je bio i jos uvek je beba za takve fizicke zahvate , posle moze ceo zivot zbog toga da vuce neke posledice ne zezaj se sa tim ... :|

Sve u svoje vreme ... :wink:

Pozz. :lol:

pošto nisam u poslednje vreme video bolera(ili ne ide do hotel srbije ili se mimoilazimo) htedoh da pitam planirate li u skorije vreme neke slike ili ćete samo da polemišete o ušima i žabama... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pozdrav

Pozdrav komsiji !!!! Malo se duze lecimo od upale grla zahvaljujuci veterinarima koji znaju sta treba da rade :twisted: a i ova polemika nas je odvukla na drugu stranu ....

Bice slika a i nadam se da ce razlika da bude uocljiva i pored toga sto smo bili bolesni ?

Pozz. od Bolera Cosa Nostra timu... :lol:

Ovo je slikao moj sin , doduse telefonom ali uvek napravi bolje slike od mene ljubi ga

tata ....... :wink: :lol: :mrgreen:

P.S.

A i Bolero mu uvek bolje pozira nego meni .... :(

Sto se tice ko je vise ku.at nisi ti to dobro pogledao.... :lol: ovo je am koji je nosio i moj predhodni ast - APOLON , i takve je danas tesko naci sto se kaze AM - za sva vremena i BIKA bi izdrzao...... :wink:

Visnja hvala trudimo se maksimalno.... :) :D :lol:

Hvala Goksi , ne cini ti se jeste se raskrupnjao ali to je tek pocetak tek smo poceli malo sa treninzima uglavnom trcanje uzbrdo za sada a usput cemo po potrebi da pridodajemo jos po nesto pa ce mo da vidimo dokle ce mo da doguramo . Samo vreme da nas posluzi ... :) :D :lol: