WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 4. deo

Recommended Posts

Evo nekih najnovijih slika mog Astora.

Prvo smo se malo izlezavali :mrgreen:

DSCI0469.jpg?t=1249229362

Pa smo onda malo pozirali :mrgreen:

DSCI0470.jpg?t=1249229487

E ovde ga je nesto veoma zainteresovalo.

DSCI0475.jpg?t=1249229524

I jedna sa njegovom omiljenom igrackom.

DSCI0484-1.jpg?t=1249229576

Bice uskoro jos slika pa cu ih postaviti.

POZZZ :!:

Astor je predivan :D ! Kolka to prsa samo ima :shock: :shock: :shock: ... moram i ja uzet fotic u ruke i malo poslikat đuru i ronu :D !

ps. jel imas problema s dlakom na gleznjevima??? vidim da ti lezi na betonu kao i moja, mojoj se sve izribalo to od betona

Astor je predivan :D ! Kolka to prsa samo ima :shock: :shock: :shock: ... moram i ja uzet fotic u ruke i malo poslikat đuru i ronu :D !

ps. jel imas problema s dlakom na gleznjevima??? vidim da ti lezi na betonu kao i moja, mojoj se sve izribalo to od betona

Hvala puno na pohvalama :!: E ja, tj. Astor nema problema sa gubljenjem dlake na zglobovima. Inace on boravi sa nama u kuci a na beton izadje samo kad napolju malo zaladi a i tad se vrlo kratko izlezava. Veci mu je gust da ode u ladovinu ispod oraha i tamo da legne u prasinu. Odlepim od toga jer posle bude prasnjav kao prasac :mrgreen:

PS: Ajde uzimaj taj aparat u ruke i slikaj malo tvoje psice da ih vidimo :wink: :!:

Odlicne slike Ivane!!! Moram da kazem da je Astor jos lepsi uzivo, on je bas krupan pit, jakog kostura i odlicno anatomski gradjen uz to veoma elegantan i sa velikom lakocom trci, pravi atleta. A ti Ivane povodac u ruke i lepo na Dunav, istrcavanja i guma :mrgreen:

Dobar je Astor ali je malo predebeo :lol: :D I lepo ti Visnja kaze,a ti budi frajer pa je ne poslusaj :D

Dobar je Astor ali je malo predebeo :lol: :D I lepo ti Visnja kaze,a ti budi frajer pa je ne poslusaj :D

:P :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :P

:arrow: di kanio

moj je imao istu onakvu lopticu kad sam ga doneo sa 3 meseca, trajala mu je 10 minuta :lol:

:arrow: di kanio

moj je imao istu onakvu lopticu kad sam ga doneo sa 3 meseca, trajala mu je 10 minuta :lol:

Pa Astoru bi trajala i krace samo mu ja nedam da je razvali :!: Ja mu je bacim i cim mi on donese ja mu je uzmem da je neizgrize. A na ovoj slici sam mu ja namerno tu stavio lopticu i zapretio da je nedira, a burazer ga je dozivao pa je Astor gledao u njega a ja ga nabrzinu slikao.

Visnja ocu poslusacu te. Jedino sto je meni problem sto sad na dunavu cak i na divljim plazama ima jako puno ljudi pa mi to veoma otezava stvari, ali odemo mi svakako bar na kratko.

PS: Visnja hvala na lepim recima, evo i Astor ti salje pozdrave :mrgreen: :!:

Di kanio lepe slike :)

I moj Aris je imao takvu lopticu ,ali sam se ja zeznuo pa mu dao da se igra i trajala je 15 min....dok je nije sve iskidao. :)

Dobar je HARD ROCK :mrgreen:

A ja mislio da je moj Aris buckast :)

Pozdrav ljudi!

Super su vam psi :)

Imam molbicu: ako bi neko od vas znao za neko leglo...super bi bilo da mi pošalje neki kontakt pp.

Hvala unapred!

<a  href=%7Boption%7Dhttp://ourpitbulls.com/00008317i1.jpg' alt='00008317i1.jpg'>

I ja se nadam da sam postavio sliku posto nikad do sad nisam uspeo, a sumnjam da cu i sad uspeti :)

Guest
This topic is now closed to further replies.