WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 4. deo

Recommended Posts

pitbull_any-reko si da vec imas jedan pit a nemas da stavis kredit mobitelu pa druze tebi je sasvim dovoljno taj pas sta imas posto jedan pas je veliki trosak ako se brines o njemu kako treba a da ne pricam kako su trosak pas i stene.Razmisli jos jedan put dal je sad vreme da uzmes pas!

Cena je stav o kojem mozemo diskutirati danima ali je fakt da se dobro stene moze naci i za 200eura primer ta kombinacija koja sam postavio pred neki dan stene je bilo 200eu a to je sasvim korektna kombinacija!

xBoris-Kupiranje je stvar ukusa inema nikakve veze na koja uzrast se radi bar kod pitova,usi kupirane sa glavom su za borbe i nemaju nikakav estetski izgled pa i nema veze na koju uzrast se kupiraju!

STARI ZMAJ-rskavica u usima nema nikakve veze sa kalcium koji pas prima posto rskavica ne prima kalcijum to je samo jedna zabluda o kojem mozes potraziti i procitati na google stvar sa usima je genetika i osim kupiranje i lepenje nema drugi izlaz!

Pitove nisu izlozbeni primeroci kod nama i nema veze ako su usi kupirane za izvoz,u vecina zemji u EU taj zakon je stapio na silu u 2008g i svi psi koji su rodeni posle 2008 ne moze nosene na izlozbe ako su kupirane a za kucni ljubimci niko ne brani!

pitbull_any-reko si da vec imas jedan pit a nemas da stavis kredit mobitelu pa druze tebi je sasvim dovoljno taj pas sta imas posto jedan pas je veliki trosak ako se brines o njemu kako treba a da ne pricam kako su trosak pas i stene.Razmisli jos jedan put dal je sad vreme da uzmes pas!

Cena je stav o kojem mozemo diskutirati danima ali je fakt da se dobro stene moze naci i za 200eura primer ta kombinacija koja sam postavio pred neki dan stene je bilo 200eu a to je sasvim korektna kombinacija!

Pit je vec stariji,nije se stenila,sad hocu da kupim jos jedno (zensko)stene,koje ce odrzavati rasu dok je ziv...mislim da osatvim jedno stene kad se i ona osteni....Veterinar kaze da ova moja Any nece jos dugo...Ima valjda zuticu koja je neopisivo skupa za lijecenje,ali pokusacu nesto...pozz.

Verovatno nisi cuo o zabrani kupiranja u vecini inostranih zemalja Lorde...

ako kupiras u srbiji ne mogu ti nista u drugoj zemlji buraz...a i u vecini tih zemalja je zabranjen pit,tako da te opet pitam kakve ima veze?

ako kupiras u srbiji ne mogu ti nista u drugoj zemlji buraz...a i u vecini tih zemalja je zabranjen pit,tako da te opet pitam kakve ima veze?

Ovo je jedno dobro pitanje sa kojim se slazem?! :)

Verovatno nisi cuo o zabrani kupiranja u vecini inostranih zemalja Lorde...

Pa jedino to sto su navikli na nekupirane pse pa nema potrebe da se kupiraju (uostalom glupo je raspravljati o tome, ako ce neko iz inostranstva da uzme stene iz tvog legla reci ce ti on da li zeli da ga kupiras ili ne, kad ga bude rezervisao kaparisao) ;) a sto je zabranjen jbg... Zabranjen je i u Srbiji u nekim gradovima pa se drze pitovi i dalje... Mene kad neko nepoznat pita koja je to rasa ja kazem mesanac. Cega? buldog i neki avlijaner :mrgreen: a kad neko pita "koja je je linija?" ili "jel to linija preko ....?" e sa njima se moze pricati :mrgreen:

Pitovima mnogo bolje stoje usi nego stafordima tako da i nema neke potrebe za kupiranjem sem ukoliko pas nosi nepravilno usi.

Sto se tice zabrane pitova,jedan drug mi je reko da u Nemackoj rade fazon da ima papire staffa,mada ludi su ovi iz EU ko zna kakve provere sve imaju.Pozzz

Mene kad neko nepoznat pita koja je to rasa ja kazem mesanac. Cega? buldog i neki avlijaner :mrgreen: a kad neko pita "koja je je linija?" ili "jel to linija preko ....?" e sa njima se moze pricati :mrgreen:

E dobra ti je ova fora....moracu da je upamtim! :D

Sto se tice zabrane pitova,jedan drug mi je reko da u Nemackoj rade fazon da ima papire staffa,mada ludi su ovi iz EU ko zna kakve provere sve imaju.Pozzz

jedino genetksi test pa da budu 100% sigurni...al to su bogme dobre pare...

hornet,slazem se...;) ali pitao sam zmaja kakve to ima veze sa izvozom? Rekao je da se ne seku ako hocemo da izvozimo...Pa ako je stene normalno je da ce buduci vlasnik birati...,a ako je odrastao onda verovatno vec ima(jer ne vidim sto bi neko kupovao odraslog ako nije "dokazan",a ti "dokazani

" uglavnom imaju secene)

mirko, mi hvala bogu necemo imati te provere u skorije vreme hehehehehehehehe.A vec sam napisao pre: 1 veci pitadzija (zaboravio sam ime,postavio sam prosli put) je rekao da se na sudu moze osporiti da da imas pita posto nije priznat.Sto kaze hornet tvrdis da je mesanac...

pozz!!!

Kojim povodom je isao na sud?! Dobio je kaznu zbog posedovanja pita pa nije hteo da plati ili sta?

Kod nas u srbiji nisam cuo da je neko dobio kaznu sa posedovanje ili bilo sta slicno,a zaista ih dosta znam.Cak i na forumu nisam naisao na nikog ko je imao takav slucaj

Kojim povodom je isao na sud?! Dobio je kaznu zbog posedovanja pita pa nije hteo da plati ili sta?

Kod nas u srbiji nisam cuo da je neko dobio kaznu sa posedovanje ili bilo sta slicno,a zaista ih dosta znam.Cak i na forumu nisam naisao na nikog ko je imao takav slucaj

Ja sam isao na sud zbog pitova stric me je tuzio ali nisu mogli da dokazu da su pitovi tako da sam prosao sa minimalnom kaznom zbog drzanja vise pasa nego sto je dozvoljeno..

Ma u sustini nemogu nikako da te osude jer nemogu da dokazu dali je Pit bas Pit ili mesanac. Mene neko kad pita koja je moj pas rasa, a ja procenim da netreba da mu kazem istinu onda kazem da je mesanac Staffa i Bigla. A naravno kad mi neko pridje i pita koje je linije moj Pit onda odmah znam sta dalje i kako da odgovorim. :wink:

POZZZ :!:

Ja sam isao na sud zbog pitova stric me je tuzio ali nisu mogli da dokazu da su pitovi tako da sam prosao sa minimalnom kaznom zbog drzanja vise pasa nego sto je dozvoljeno..

porodicna ljubav...to je najjace... ovi moji bi me koknuli odmah da znaju da nece odgovarati. :P

Nemas srece buraz,ali dobro je da je tako proslo.

Pozz i srecno ubuduce ;) !!!!!

Ma u sustini nemogu nikako da te osude jer nemogu da dokazu dali je Pit bas Pit ili mesanac. Mene neko kad pita koja je moj pas rasa, a ja procenim da netreba da mu kazem istinu onda kazem da je mesanac Staffa i Bigla. A naravno kad mi neko pridje i pita koje je linije moj Pit onda odmah znam sta dalje i kako da odgovorim. :wink:

POZZZ :!:

hehe,ma i da kazes da je pit,opet mora dokazati da si to rekao...Maltene mozes ih ismejavati na sudu i ne mogu ti nista.Zbog toga volim srbiju...!!! hehehehe

pozz buraz!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.