WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 4. deo

Recommended Posts

OOOO o cemu se sve ovde pricalo dok nisam bio tu :) .Samo sam hteo ovo da kazem,dosta puta se desi da ce taj pas od 150e biti mnogo bolji nego pojedini od 500 (sto kazete nesto vise) Uzmi ti tog za 150 i neces da se pokajes :wink: pozzz

RUSHIN' BILL'S GR. CH. 35

Cena nije uvek merilo vrednosti kera, pogotovu u danasnje vreme gde marketing samo drma, tako da moje misljenje o "koliko para toliko muzike" je da nije sve bas tako crno i belo. Dobro se raspitas ko?, gde?, sta?, kako? kod releventnih ljudi pa tek onda krenes da narucujes pesme! :wink:

pitbull_any

ja sam ti iz Đakova, prijatelj ima leglo iz kombinacije patrick x bullyson , stenci su sada stari vec oko 3 tjedna, mozes doci i vidit sve, ako si zainteresiran javi mi se na pp pa cu ti poslat broj svog mobitela da se dogovorimo..... cijena ti je 150€ za kuju, 200€ za muzjaka !

Kolko nam je ovaj Boris Lord pametan...Hvala bogu kad nam ga posla ovde...Sve nas u red dovede... :wink: :lol:

Nema sta decko je dead game karakter...

Nezameraj.. :wink:

pa ovo je kompliment? sto da zameram ;)

pozz

pitbull_any

ja sam ti iz Đakova, prijatelj ima leglo iz kombinacije patrick x bullyson , stenci su sada stari vec oko 3 tjedna, mozes doci i vidit sve, ako si zainteresiran javi mi se na pp pa cu ti poslat broj svog mobitela da se dogovorimo..... cijena ti je 150€ za kuju, 200€ za muzjaka !

Zainteresiran sam...Samo me zanima da li imaju papire(rodovnicu),i mozes li da stavis fotografiju stenaca????hvala,problem su i novci jer sad trenutno nemam bas 150 eura,dogovoricemo se vec.

pitbull_any

Zainteresiran sam...Samo me zanima da li imaju papire(rodovnicu),i mozes li da stavis fotografiju stenaca????hvala,problem su i novci jer sad trenutno nemam bas 150 eura,dogovoricemo se vec.

Neznam jel imaju, ali i muzjak i kuja imaju rodovnicu, tako da si mozes zapisat ;) ! Nemam fotografiju stenaca , najbolje bi bilo da dodes u dj i vidis sve i popricas s frendom mojim !

Neznam sad tacno na koju mislis?

Čini mi se da je iz Niša, lepe građe. Bela je čini mi se, a na glavi ima braon šaru. Uši su joj baš kratko kupirane.

Ako je sa Ex-Yu prostora i to sa juga, šteta da se ne pojavi ponovo!

To je naissus Lara.. Jumbo u zenskom obliku..Nije ona od Rankovih pasa ona je unuka sherinog max-a...Preko jumba i novo selo kennelsa..

Rankova linija (stara) je preko Gipsy-ja ...

Jel ima on neku mail adresu ili tako nesto???treba mi da sa njim bas popricam!!!!msn ili tako nesto!!!!pozdrav...na mobu nemam vec 2 mjeseca ni lipe a ne mislim ni nadoknadjivati prije nego sto me upozore....

Nema nema, to je vec stariji covjek ( 30-35god ) , ima kafic ovdje.... nema on vremena za zaj###anciju na netu !

poslao sam ti privatnu poruku!jesi dobio?

Interpunkcijske znake (. ! ?) koristite samo jednom, ovako je nekulturno i po Internet bon-tonu se smatra vikanjem. Stvarno nemam vremena da svaki vas post ispravljam ponaosob. Ukoliko nastavite ovim stilom, brisacu poruke bez upozorenja.

WP

Jeste. Lep pas, šteta što nema uši :?

Meni se bas svidja sto su joj ovako kratke...... :)

Razmisljam mom Arisu jos malo da skratim?! :)

Meni se bas svidja sto su joj ovako kratke...... :)

Razmisljam mom Arisu jos malo da skratim?! :)

hehe,i meni su kratke naj!!!Za arisa ti ne bih savetovao,suvise je mator za skracivanje...Pitaj arqiope,mislim da se ona razume u to...

U Bogte nisam bio par dana na forumu i nemogu da verujem koliko ste vec napisali u 4. delu. Inace ovaj Pit sto je postavljen je prelep samo sto za moj ukus ima jako kratko kupirane usi, meni bi mnogo bolje izgledalo da su mu bar malo usi ostavljene duze. Ali to je samo moj ukus :D :!:

POZZZ :!:

Guest miga

Shto se tiche ushiju po meni je shto su krace to su lepshe,samo da ne budu do kraja isechene... :D

Hmmmm.... :roll: Bas nezgodno ovo pitanje oko skracivanja usiju. :roll: :roll: Ima tu dosta materijala za polemisanje pa bi mozda bilo dobro da neko otvori novi topic "Idealna velicina usiju za pitove"! :idea: Jos kad bi se ukljucilim u diskusiju ovi stari lisci :shock: sa njihovim znanjem o idealnom kupiranju... Vise ne bi morali po 3-4 puta da uspavljujemo kerove dok ne pogodimo idealnu duzinu i oblik!!! :mrgreen:

Evo jednog niskog "KINGA"

Kakav je to samo stav i pogled. Nego steta sto mu ne kupirase usi, bio bi ko slika!!! :mrgreen:

hehe,i meni su kratke naj!!!Za arisa ti ne bih savetovao,suvise je mator za skracivanje...Pitaj arqiope,mislim da se ona razume u to...

Ma salim se....za sada nista ne diram, a za kasnije videcemo! :D

idealno sto se tice lepote je da ker ima male " medvedje" usi , ali to ako je glavonja a ne neki spicasti

ili netaknute pravilne ruza usi

meni neverovatno poceli svaki 4 da podize usi..moguce od kalcijuma da ojaca i hrskavica u usima....ali kad to vidim kasno je za secenje..a i ako zelite da izvozite kerove ne dirajte nista

idealno sto se tice lepote je da ker ima male " medvedje" usi , ali to ako je glavonja a ne neki spicasti

ili netaknute pravilne ruza usi

meni neverovatno poceli svaki 4 da podize usi..moguce od kalcijuma da ojaca i hrskavica u usima....ali kad to vidim kasno je za secenje..a i ako zelite da izvozite kerove ne dirajte nista

kakve sad to ima veze sa izvozom.Ako izvozis stene,sece ih buduci vlasnik kako on hoce,a ako izvozis odraslog psa (uglavnom se kupuju "dokazani" psi) ti vec imaju secene...

Guest
This topic is now closed to further replies.