WHITE PATROL

American Pit Bull Terrier - 4. deo

Recommended Posts

#editNe prave ovakve forume o pitovima.Nzm koga da pitam za plavog.Ovo je forum koji se ceni i verujem da ima ljudi koji znaju gde se i izvan Srbije moze naci blue pitbull!!Ako neko jos zna osim Filipa neka pomogne.poZZ!!!

#edit Ne prave ovakve forume o pitovima.Nzm koga da pitam za plavog.Ovo je forum koji se ceni i verujem da ima ljudi koji znaju gde se i izvan Srbije moze naci blue pitbull!!Ako neko jos zna osim Filipa neka pomogne.poZZ!!!

Nema potrebe da se uzrujavaš, nismo svi ovdje srbi ali se lijepo slažemo.

ko tebi rece da se srbi lepo slazu,taj te zestoko slagao hehehehe.Mi se ovde koljemo samo tako...isto mi mislimo za vas...Uvek je drugom bolje,a svi smo veci kerovi od pitova...pozz svima!!!

ps: pa napravite forum tamo...nista lakse a i besplatno je... (a ovo nije srpski,vec balkanski i svi su dobrodosli)

Ja sam iz hrvatske ako ne smeta!!!!Zanima me ko moze da mi kaze nesto o pitbullovima !!!Znam da su stenad oko 100 eura,ali nzm koliko dodje stene sa papirima(rodovnicom) i gdje ga mogu naci u okolici Osijeka.Da li jos znate nekog ko uzgaja Red nose i plave Pitove!!!Pomoć!!!!

#edit Ne prave ovakve forume o pitovima.Nzm koga da pitam za plavog.Ovo je forum koji se ceni i verujem da ima ljudi koji znaju gde se i izvan Srbije moze naci blue pitbull!!Ako neko jos zna osim Filipa neka pomogne.poZZ!!!

:cry: :cry: :cry:

Čemu takve izjave??? Ima i nas Hrvata iz Hrvatske koji na ovom srpskom forumu uče od ljudi koji su pravi ljubitelji pasa a ne nacionalistički opičeni , jer smo tu zbog PASA! Nemam pita, ali volim pita i volim učiti i čitati o njima i jako me zasmetaju ovakvi blesavi plitki ispadi! :cry:

Sorry na off-u!

Čemu takve izjave??? Ima i nas Hrvata iz Hrvatske koji na ovom srpskom forumu uče od ljudi koji su pravi ljubitelji pasa a ne nacionalistički opičeni , jer smo tu zbog PASA! Nemam pita, ali volim pita i volim učiti i čitati o njima i jako me zasmetaju ovakvi blesavi plitki ispadi! :cry:

Sorry na off-u!

dobro,ja mu ne zamjeram,ipak je on jos dijete,i posalo mi je privatnu poruku...ispricao mi se.........malo se zaletio i sad mu je zao.pozdrav...

Dosta je prepiranja,vratimo se pitovima,vec sam primjecivao da se tako zaletao,na prijasnjim forumima o pitovima,ali ok..da li neko moze da mi pomogne???Imam pitbulla ,onda sam ga sa papirima(rodovnicom)platio 100 eura....sad nzm koliko dodje jedno obicno stene pitbulla(sa rodovnicom-papirima),ako neko zna neka pomogne.Prosijecna cijena....I da li se negdje mogu naci red nose,blue nose i plavi pitovi????osijek

dobro,ja mu ne zamjeram,ipak je on jos dijete,i posalo mi je privatnu poruku...ispricao mi se.........malo se zaletio i sad mu je zao.pozdrav..
.

Ma dobro, vjerojatno je dečko mislio na ljude koji prave forume o kućnim ljubimcima u Hrvatskoj. Ima tema pit bull na forumu svijet ljubimaca ali nije ni blizu ove ovdje.

Ovo za Osijek je slučaj za Game-a, ali ga nema nešto u zadnje vrijeme na forumu.

Hajde pozdrav svima.

ko tebi rece da se srbi lepo slazu,taj te zestoko slagao hehehehe.Mi se ovde koljemo samo tako...isto mi mislimo za vas...Uvek je drugom bolje,a svi smo veci kerovi od pitova...pozz svima!!!

ps: pa napravite forum tamo...nista lakse a i besplatno je... (a ovo nije srpski,vec balkanski i svi su dobrodosli)

Kolko nam je ovaj Boris Lord pametan...Hvala bogu kad nam ga posla ovde...Sve nas u red dovede... :wink: :lol:

Nema sta decko je dead game karakter...

Nezameraj.. :wink:

Meni su oko onih duplih ocnjaka rekli neki likovi koju su dreseri pasa, oni kazu da je cist pit, i to je to...

Niti sam kompetentan da ulazim u to, niti zelim :)

toliko od mene... mrzelo me da citiram :D

Sorry na off-u!

Druze nije ovo srpski forum vec forum za sve nas sa Balkana,kao sto mu ime kaze.Sto se tice cena pitove vec je bilo reci o tome ali dobro stene sa papirima se moze uzeti za 150e,a ko hoce nesto vise od ljubimca treba i vise da plati.Takodje mozes da naidjes na odgajivaca koji poklanja stenad ali to su retki slucajevi.

pravog pita nemozes naci ispod 300e ako mislis da ga drzis kao kucnog ljubimca onda mozes naci

U cemu je razlika izmedju "pravog pita" i pita za kucnog ljubimca????jel ima neke veze sa brobama???posto vidim da je pravi pit 300 eura a ljubimac jeftiniji.....

Sto se tice cena pitove vec je bilo reci o tome ali dobro stene sa papirima se moze uzeti za 150e,a ko hoce nesto vise od ljubimca treba i vise da plati.

I ovde primecujem isto,ljubimac je 150 eura ,a ako ocu nesto vise od ljubimca moram vise i da platim!!!znam da se cene pitova razlikuju i po buducim rezultatima(ono stene koje se smatra da ce biti snazno i da ima savrsene gene od roditelja je skuplje,jesam li u pravu???borbe???)

Sto se tice cena pitove vec je bilo reci o tome ali dobro stene sa papirima se moze uzeti za 150e,a ko hoce nesto vise od ljubimca treba i vise da plati.

I ovde primecujem isto,ljubimac je 150 eura ,a ako ocu nesto vise od ljubimca moram vise i da platim!!!znam da se cene pitova razlikuju i po buducim rezultatima(ono stene koje se smatra da ce biti snazno i da ima savrsene gene od roditelja je skuplje,jesam li u pravu???borbe???)

Koliko para toliko muzike :mrgreen:

Za 150e mozes uzeti stene koje ce imati sve sto je potrebno da bi bio kucni ljubimac a stene od 500e ce imati i nesto vise.To vise tebi nije potrebno tako da za 150e mozes uzeti odlicnog psa.

Neznam sad tacno na koju mislis?

Čini mi se da je iz Niša, lepe građe. Bela je čini mi se, a na glavi ima braon šaru. Uši su joj baš kratko kupirane.

Ako je sa Ex-Yu prostora i to sa juga, šteta da se ne pojavi ponovo!

confederate_flag.jpg

Ovo je kinoloski forum i ovde su SVI ljudi jednaki, tj ravnopravni. STROGO je zabranjeno raspianje nacinalne i verske mrznje, za to sledi kazna. Posto se ovo odnosi na novog clana narocito, ovom prilikom mu predlazem da procita Pravilnik foruma. Smatrajte da imate opomenu i za sledeci put sledi trajni ban. Molim vas drzite se rase Pit Bull. Na ovoj temi je uglavnom manje-vise jedna uigrana i kulturna ekipa ljubitelja doticne rase, pa vas molim da budete i vi takvi, kako bi se svi ovde lepo slagali.

Pozdrav,

Administracija BK

WP

Za 150e mozes uzeti stene koje ce imati sve sto je potrebno da bi bio kucni ljubimac a stene od 500e ce imati i nesto vise.To vise tebi nije potrebno tako da za 150e mozes uzeti odlicnog psa.

Upravo tako! ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.