Sign in to follow this  
Maltese-LuLu

Ring dresura u Sarajevu

Recommended Posts

Dakle, kao što i sam naziv teme govori, došla sam na ideju da bi se mogla organizovati neka ring dresura obzirom da je meni (i mojim psima) stvarno potrebna. Pošto vidim da vas na ovom forumu ima dosta iz BiH mislim da bi se dalo nešto uraditi po tom pitanju. Jako bih voljela kada bi se uspjela skupiti neka ekipa sa psima (nema veze ako su već naučeni na ring dresuru, mislim da dobro dođe i malo vježbe :) ) tako da uradimo i mi nešto korisno, za nas i za naše pse. Iskreno mojim psima treba i malo socijalizacije, ok malo više...ali šta je tu je, valjda će se nekad naučiti na prisustvo više pasa različite veličine i valjda se neće toliko plašiti :roll:

Pa eto ako bi neko htio, i naravno možete dati prijedloge, kad, gdje, u koliko sati.... itd. Možda neki vikend kad bude malo bolje vrijeme, tj. kad ne bude kiše... Poslije se možemo malo i družiti, mi dvonožni a i psi :mrgreen:

Ako neko zna neku livadu koja bi bila idealno mjesto za takvo okupljanje i gdje će se moći nesmetano raditi, neka javi!

Nadam se da će biti nekog odaziva i da ćemo uspjeti organizovati nešto!

Pozdrav

oooo moze moze naravno ima par livada u sarajevu gdje sammy vjerzba ring i koje su super :shock: , moze li vec ova subota da se malo pripremimo za vitez :D

Ideja je odlicna, moj Indo ima 8 mjeseci, planirala sam da ga vodim na izlozbe ali iskreno, to mi predstavlja najveci problem. Tek je pomalo naucio da mi ide uz nogu, ali mislim da je to daleko od dovoljnog. Racunajte i na mene, kad god vam odgovara.