Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nestao.com

Izgubili ste ljubimca? Mozda mozemo da pomognemo...

Recommended Posts

Prenosim sa fb-a ...

" 10.04.2013 na Kalemegdanskom parku nadjen je Bul terijer, mužjak, štene staro cca 4 meseca, bež boje sa belim šapama i grudima. Pas je jako pametan i vesele naravi. u slučaju da postoji neko zainteresovan da ga udomi ili ako ga neko trazi, kontakt telefon 065 69 11 258 ili 063 220 595 "

64464810200172462088130.jpg

54176010200172460128081.jpg

Prenosim sa fb-a ...

" 10.04.2013 na Kalemegdanskom parku nadjen je Bul terijer, mužjak, štene staro cca 4 meseca, bež boje sa belim šapama i grudima. Pas je jako pametan i vesele naravi. u slučaju da postoji neko zainteresovan da ga udomi ili ako ga neko trazi, kontakt telefon 065 69 11 258 ili 063 220 595 "

vracen je vlasnicima  (sun) 

U Jagodina,izgubljen pas,engleski seter beo sa dve krem sarice iznad desnog oka.Pas je cipovan,star deset godina i ima teze oboljenje desni i zuba.Probacu da postavim fotografiju kasnije. Molimo za svaku informaciju i pomoc!

NESTAO MAčAK LEO U NOVOM SADU

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=432624106850365&set=a.314745438638233.73170.100003083399172&type=1&theater

18.08. uveče, kod ulice Seljačkih buna (Novo naselje, Novi Sad) nestao belo-sivi mačak Leo.
Umiljat je i druželjubiv, pa ga je možda neko uzeo, misleći da je sa ulice, ali on ima svoj dom i porodicu. 

Molim vas u slučaju ga vidite, pimetite, ako imate bilo kakvu informaciju o njemu ili ste ga možda pronašli da se javite na : na 064/382-98-55 ili 064/19-20-752.
Nalazaču sledi nagrada!

Hvala, od Leove tužne porodice

U naselju Medakovic III pojavila se zenka epanjel bretona, oranz bela.

Malo je plasljiva,trza se na svaki jaci zvuk ili pokret ali uz malo tepanja i ponudjenu hranu hoce da pridje.

U naselju je nekih 5-6 dana, nadam se da je neko trazi mada nigde nisam naisla na oglas.

Cip nismo proveravali.

Slikala sam je po mraku tako da ta slika i nije nesto ako je navatam u toku dana slikacu je.

slikaj da delimo po fejsu.

da li je mrsava?

videla sam iz kola jednu mrsavu pre par nedelja kod Kluza.

Nije mrsava, lepo je popunjena. Pokusacu sutra tokom dana da je uslikam

Nemam sad vremena da postavljam sliku ali nasla sam na avalskom putu dobermana muzjaka, ne kupurane usi kupiran rep. Malo pre skretanja za vrcin. da li iko zna ciji je da li je je izgubljen  ili da mu trazim dom, jer ne moze s mojima da ostane dugo, psi su mi odlepili vec.

Elem...pas koga sam juce ovde postovala, doberman je muzjak, star 6 godina, po imenu Lav ili bar tako ocitava cip koji smo danas ocitali kod naseg veta. Adresa je Belegis, Pazova, a pas se vodi na coveka koji je navodno uzgajivac i koji ko zna da li je i bio zadnji vlasnik ovog psa jer otkud na avali pas koji je iz belegisa. Pas je ocigledno na ulici duze, nije ga bas mazio zivot u zadnje vreme, a uprkos tome je pun poverenja i pustio nas je sve bez problema. Danas je ociscen od crevnih parazita kojih je pun, takodje i od krpelja i okupan. Poceo je da fino jede, pije vodu, seta, poslusan, na pse ne reaguje, decu voli, i umiljat je pas. Vozi se bez problema u automobilu. Broj vlasnika sa cipa nije u funkciji i drugi na 988 nemaju. nasla sam mu profil na facebook-u i poslala mu poruku da mi se se javi i da je pas kod nas, ali jos odgovora nema. Moj vet ga zna i po onome sto mi je rekao o gospodinu ne uliva bas poverenje od toga da mu duguje novac pa na dalje....Uglavnom pas je okupan, ociscen, pocece da se popravlja sad i kod nas je do daljnjeg. Ako se vlasnik javi u najskorijem roku videcu kako s njim stoje stvari, ako ne pas je za udomljavanje, i mogu da kazem da je pas toliko blage, dobre i stabilne naravi kad su ljudi, deca, i psi u pitanju da bi bio savrsen ljubimac. Razigran, voli loptice. Ako neko smatra da bi bio dobar vlasnik koji zasluzuje ovakvog psa nek me kontaktira na 0606062812. Bojana

Na Zelezniku (Beograd) izgubljen je crni patuljasti pinc muzjak, manjeg rasta, oborenih usiju. Pobegao je iz parkica u centru Zeleznika verovatno za kujom u teranju... Nije navikao na samostalan zivot, moguce je da ce bezati od ljudi.... Odaziva se na Moon, Moonie... Pas je cipovan ali je cip americki, ima jednu slovnu oznaku i pitanje je da li ga bas svi citaci citaju. Broj chipa: 4B61624778. Ako ga je neko video ili uhvatio, molim da se javi na telefon 063 7269068 (Zorica).

U naselju Altina u Zemunu primećen mali kovrdžavi pas, meni najviše liči na aprikot pudlu ali nisam 100% siguran jer mu je dlaka malo više porasla. Ako ga vidim opet, pokušaću da ga slikam jer neće da priđe. Veseo je pas ali se drži na odstojanju.

Izgleda otprilike ovako: depositphotos_1572057-Apricot-poodle-pup  (slika je sa neta)

Dragi moji, očajna sam!! 12. 12. u Zagrebu nam je nestalo štene jorkširskog terijera, mini. Cura je i nema niti jednu kilu. Jako je atraktivna, čelično plave boje sa zlatnom paleži. Ima čip, U 7 minuta koliko je mom mužu trebalo da djecu iz auta prenese u kuću i shvati da ona nije ušla sa prvim djetetom, kujica je u zemlju propala! Jurnuli smo na sve strane, oglasili nestanak na facebooku, info centru za zaštitu životinja, polijepili plakate, objavili u tv emisiji, radio stanicama..Javilo nam se jako puno ljudi pa tako i sumnja da ju je netko uzeo sa idejom da je ne vrati. Ona nažalost nije sterilizirana pa nam je jedna veterinarka i strah da je ukradena za uzgoj, ubacila u uho. Kao i mogućnost da joj izvade čip. :( Ona ima čip koji počinje sa 191. Više ni sama ne znam što bih poduzela pa se zato javljam ovdje. Ako itko ima ikakvu ideju, molim vas, svaki savjet nam je dobro došao..Kod nas nema baza podataka o čipovima koja bi bila dostupna za javnost. Veterinar je provjerio podatke, mi smo opet redom zvali veterinarske ambulante da kažemo da je izgubljena, ako dođe mini jorki da očitaju čip. Navodno to hrvatski veterinari ponekad i ne rade..:( 

NESTAO ŠI CU NA NOVOM BEOGRADU, MUZJAK, CRNO BELI, NA SEBI IMAO PLAVI AM! Vidjen juce kod Fontane, gazde stanuju kod starog Merkatora. Ako ga vidite, ZADRZITE GA i zovite vlasnike na telefon: 063 105 44 33