Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nestao.com

Izgubili ste ljubimca? Mozda mozemo da pomognemo...

Recommended Posts

Videh temu i na FB... Prijavi nestanak svom vet-u ali i najbližoj Zoohigijeni! Kontaktiraj lovačka udruženja, Kinološki Savez. Baš mi je žao...

NESTAO PAS na Dusanovcu !!! beli retriver !!!!!Odaziva se na ime LUNA ,cipovana je , i ima roze ogrlicu sa ampulicom u kojoj pisu podaci vlasnika.Ima oko godinu dana!! Molim sve koji su je videli negde da se jave na broj 060/534-48-14 ili 011/2477-481 ili da psa odvedete kod obliznjeg veterinara da ocita cip !! Pomozite da vratimo naseg clana porodice !!!

molimo vas da ne brisete post da ga vidi sto vise ljudi,molimo vas za pomoc salji dalje.....:(

Ukradena zenka mesanac po imenu Luna!!!

Luna je kuca koju su nam ukrali u ulici Luke Vojvodica na Kosutnjaku! Ukradena je 31.12. rano ujutru! Mesanac je, bela sa braon sarama. Jako je mala, ima 3 meseca, prelepe ZELENE oci i crnu ogrlicu. Molim vas, molim vas, molim vas ako je neko primeti da je uzme i kontaktira me na tel. 064/2856-863

post-33223-13598027419429_thumb.jpg

post-33223-13598027421605_thumb.jpg

Nestali su u Borci, naselje Sebes 12-og ujutru. Vidjeni su zajedno istog tog dana. Ako neko primeti ova dva psa molim vas da javite na broj 0612595456 !!Odazivaju se na SREĆKO I MALISHA ((((((((((((

Srecko je jedan blesavko, upoznala sam ga na izlozbi u Bg-u marta prosle godine.A malisa je njegov sin.POmozite!!!

398044_2771288613053_1583130730_2436418_769576468_n.jpg

378160_2772210236093_1583130730_2436758_2124290437_n.jpg

Danas popodne u Zrenjaninu, naselje SUMICA nestao 6 mesecni tibetski terijer. Braon boje sa belinom na vratu. Ljubimac je moje dece.

Nalazacu sledi nagrada!

Molim za pomoc!

Нестао Златни ретривер,2 године стар,беле боје,на себи има плаву огрлицу. Одазива се на име Теди.

Нестао је 20.2.2012 у Рушњу,надамо се да је отишао за неком кујом у терању. Ако га неко види молим да пошаље приватну поруку или нек пошаље маил на royaltribune@gmail.com.

Хвала.

10frvhf.jpg

15i713p.jpg

2ihwgmh.jpg

Bigl Oto, star godinu dana, nestao je u Zemunu, 1. marta 2012, u naselju Sava Kovačević. Nema ogrlicu, čipovan je. Nije agresivan, voli decu. Molimo sve koji ga vide ili nađu da jave na 063368335 ili ga odvedu kod najbližeg veterinara.

otodv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nestao zlatni retriver u Valjevu, muzjak bele boje, odaziva se na ime Beni.

Pas je nestao 30. aprila 2012. godine, odlutao je iz dvorišta tokom noći u samom centru Valjeva i nije se vratio... tražimo ga, postavili smo oglase... za sada bezuspešno!

Svi koji imaju bilo kakvu informaciju, molimo da se jave na tel. 060.0225.779 sledi nagrada!

beni.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Beni iz Valjeva se vratio kući!!!

Javili nam na osnovu oglasa... bio zatvoren u dvorištu nekoliko km od Valjeva... ocinkario komšija! Deca ga dovela iz Valjeva i zatvorila tamo...

10 maja oko 16h nestao nam je pas rase fox terijer u Beogradskoj na Vracaru.Odaziva se na ime Lili.Ima 7 godina i jako je plasljiva.Vidjena je oko Botanicke Baste,pa Hale Pionir.Luta okolo.Osisana je skroz i pretezno je bele boje.Molimo vas ukoliko je vidite da se javite na 0648606391.Unapred hvala.

P.S.Ne mogu da prikacim njenu sliku,ne znam iz kog razloga!

10 maja oko 16h nestao nam je pas rase fox terijer u Beogradskoj na Vracaru.Odaziva se na ime Lili.Ima 7 godina i jako je plasljiva.Vidjena je oko Botanicke Baste,pa Hale Pionir.Luta okolo.Osisana je skroz i pretezno je bele boje.Molimo vas ukoliko je vidite da se javite na 0648606391.Unapred hvala.

Sandra01110 maja oko 16h nestao nam je pas rase fox terijer u Beogradskoj na Vracaru.Odaziva se na ime Lili.Ima 7 godina i jako je plasljiva.Vidjena je oko Botanicke Baste,pa Hale Pionir.Luta okolo.Osisana je skroz i pretezno je bele boje.Molimo vas ukoliko je vidite da se javite na 0648606391.Unapred hvala.

Pronađen škotski ovčar – lesi

Na Voždovcu iznad Autokomande pronađen mužjak star oko 2 godine, nije čipovan

Vlasnik može da se javi na 063/379-524

db49be8e.jpg

Pronađen škotski ovčar – lesi

Na Voždovcu iznad Autokomande pronađen mužjak star oko 2 godine, nije čipovan

Vlasnik može da se javi na 063/379-524

db49be8e.jpg

na dorcolu, na uglu cara dusana i rige od fere vidjen mali crni pas sa ogrlicom!!! vrlo umiljat i uplasen. krenuli da ga povedemo da proverimo cip, ali se uplasio od treska gepeka i zbrisao u dvoriste u rige od fere :(